کدام بازی های پلی1 رو بازی کنم؟

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام

من تو پی اس پیم شروع کردم بازیی های پلی 1رو بازی می کنم اگر امکان داشته باشه بازی هایی رو که حتما از واجبات است رو معرفی کنید تا تهیه کنم وبازی کنم

با تشکر:x:x:d

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام

من تو پی اس پیم شروع کردم بازیی های پلی 1رو بازی می کنم اگر امکان داشته باشه بازی هایی رو که حتما از واجبات است رو معرفی کنید تا تهیه کنم وبازی کنم

با تشکر:x:x:d
همه ی این بازی ها یه طرف، Silent Hill هم یه طرف. بازی نکنی ضرر کردی نافرم. Ost هایی که آقای Akira Yamaoka واسش تدارک دیده، مو رو به تنت سیخ میکنه. گیم پلی فوق العاده است. فقط در سال 1999 ساخته شده و ممکنه یه خورده گرافیکش واست پایین باشه. ولی در کل شاهکاره، معجزست. اگه خواستی بگو تا یه گفتگو داشته باشیم بهت بدمش اگه نتونستی گیر بیاری. ولی به خدا لنگش پیدا نمیشه. من تمام این بازی های 2010 و 2011 رو گذاشتم کنار هنوز هم که هنوزه دارم اینو بازی میکنم. شما بگیر بازی کن اگه بد بود بیا اینجا هر چی خواستی به من بگو. من که به شخصه فکر میکنم بهترین بازی PS 1 باشه. وقتی بازی کردی نظرتو بهم بگو. چند تا عکس هم میذارم تا یه خورده با فضای بازی آشنا بشی. البته اینم بگم که با داستان پیچیده ای روبرو میشی که هضم و درکش سخته.
h.png

i.png

l.png

o.png

Untitled8.png

y.png

• Like
Reactions: ehsanservat

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
امروز میزم چهل ستون

انشا الله بازی هارو پیدا می کنم ارشیو دار دارم اونجا که دوست هست

اقای هیلو اف سان ممنون من خودم شاترید مموریس رو تو پی اس پی بازی کردک خیلی خوشم اومد خداییش خو بود 100 درصد از اینم خوشم میاد من اصلا گرافیک برام مهم نیست جذابین بازی برام مهم است وحتما امروز این رو هم زپیدا می کنم واینم از واجبات شد

ممنون از راهنمایی دوستان

و منتظزیم چون دیگه تابستان می اید و مسافرت وبا زی کردن با پی اس پی بازی های پی اس پی خودش دیگه نمی چسپه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
silent hill
Resident evil 123
dino crisis
crash 123
mgs 1
syphon fil*ter 123
اینا اگر بازی نکنی خیلی از چیزا از دستت در رفته من همشونو کلی بازی کردم کلی حال میده

• Like
Reactions: alisantori

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
اکثر بازیای PS1 عالی هستن و پر از خاطره . . .

Metal Gear Solid
Silent Hill
Resident Evil
Final Fantasy
Crash
Dino Crisis
Parasite Eve 2
Fear Effect
Alone in the Dark
Harvest Moon - Back to Nature
Neverhood
Metal Slug X
Tomb Raider
Syphon F1lter
Sheep, Dog, 'n' Wolf
Captain Tsubasa

. . . و کلی بازی محشر دیگه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
فقط یه چیزی بگم به آقای arefkarimzadeh ، و اونم اینکه هرچی از سایلنت هیل Shatterd Memories برداشت کردی و فهمیدی رو بریز دور چون این بازی به عنوان Silent Hill شناخته نمیشه و یه گندی بود که تیم سازنده ی جدید زد و بعد هم خودش کلی پشیمون شد. نسخه های اصلی سایلنت هیل اینها هستند :
Silent Hill 1 که اصلی ترین نسخه است.
Silent Hill 2 که باز هم اصلی ترین نسخه هست.
Silent Hill 4 هم همینطور.
Silent Hill 3 ادامه ی Silent Hill 1 هستش و اصلی ترین نسخه است.
و Silent Hill Origins که خیلی چیزا از Silent Hill 1 رو واست روشن میکنه.
این 5 تا رو بازی کن بقیه رو بریز دور.
در ضمن با آقای Dave Antih هم موافقم. Harvest Moon بازی فوق العاده ای هستش. من خیلی باهاش خاطره دارم.

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
Thrill Kill رو کمتر کسی بازی کرده پر از خشونته ازش خون میچکه>:) منم تازگیا گیرش آوردم
tkillcage2.JPG

اینجا گفته که بهمین خاطر پا خورد و ریلیز نشد:
بازی ای که قرار بود سری Mortal Kombat را از لحاظ خشونت زیر سوال ببرد در حدی که کسی نتواند تصور آن را بکند! Thrill Kill یک بازی مبارزه ای سه بعدی بود که قرار بود خشونت و خونریزی را سرلوحه گیم پلی اش قرار دهد در حالی که یک بخش مبارزه 4 نفره را که بر پایه ضربات نزدیک و مبارزه با سلاح بنا شده بود معرفی میکرد. بازی دچار هایپ و بزرگنمایی شد و در بیشتر محافل جنجالی بزرگ به پا کرد ، این جنجال و هیاهو برای این بازی ارزشمند گران تمام شد و بازی چند روز قبل از عرضه کنسل شد. همچنین سایت ESRB به این بازی درجه سنیAdul.t Only داد و بجرات میتوان گفت که این بازی تنها عنوانی است که فقط بدلیل خشونت بیش از حد این درجه سنی را به خود اختصاص داد(شاید دلیل کنسل شدن بازی هم همین بود.) بعد ها یک نسخه Leak شده از بازی توسط برخی افراد تیم سازنده بر روی اینترنت قرار گرفت.
اینم لینک دانلودش

• Like

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
Thrill Kill رو کمتر کسی بازی کرده پر از خشونته ازش خون میچکه>:) منم تازگیا گیرش آوردم
tkillcage2.JPG

اینجا گفته که بهمین خاطر پا خورد و ریلیز نشد:

اینم لینک دانلودش

آره اتفاقا این بازی رو خیلی وقته دارمش.اصلا یه حال و هوای خاصی داره و بعضی از فن و ضربه هاش هم ....
این هم لیست بازیهای PS1 من که احتمالا عناوین آشنای زیادی توی اون هست و می تونه راهنمای خوبی برای انتخاب بازی باشه.البته بعضی هاش هم ممکنه اصلا توی ایران گمنام باشند!

http://www.mediafire.com/download.php?zryu916hff91ouf

آخرین ویرایش:

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی

آره اتفاقا این بازی رو خیلی وقته دارمش.اصلا یه حال و هوای خاصی داره و بعضی از فن و ضربه هاش هم ....
این هم لیست بازیهای PS1 من که احتمالا عناوین آشنای زیادی توی اون هست و می تونه راهنمای خوبی برای انتخاب بازی باشه.البته بعضی هاش هم ممکنه اصلا توی ایران گمنام باشند!

http://www.mediafire.com/download.php?zryu916hff91ouf
لیستت جالب از ps2 هم آرشیو داری ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر