راهنمایی در بازی The Witcher 2

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
کسی نبود؟بیا یه بازی قشنگ گیر اوردیم اینم شانس ما
سلام قبلش بهتره اون مردمی که توی محاصره سربازا هستن رو نجات بدی و آزادشون کنی بعد باید از همون سمتی که سربازها تجمع کردن بری جلو سمت راستت یه راهروی کوچیک هست که فکر کنم با چند تا چوب بلاک شده باید اونا رو با استفاده از جادوی Arenــت بشکنی و وارد اون قسمت بشی.

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سلام
آقا من اینجا گیر کردم هر کاریم می کنم رد نمیشه
بعد از اینکه به مقر مخفی kingslayer‏ پی بردم رفتم اونجا بعدش برگشتم پیش dethmold‏ اونم بم یه مدال داد ؛ بعدش رفتم بیرون کمپ که برم شهر کوتوله ها رفتم تو مه و رفتم میدون جنگ نفرین شده ولی سه سوت کشتنم ؛نمیشه برم شهر کوتوله ها ؛ باگ نیست؟
اگر کسی راجع به این جورنالا چیزی میدونه بگه:
From a bygone era
courage symbolized
returning memories
the assassins of kings
conspiracy theroy
the eternal battle
where is triss merigold?

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
آقا وقتی من با kayran مبارزه می کنم و تمام دست هایش راقطع می کنم دیگه نمی دونم چه کار کنم تا اون بمیره .

تو رو خدا اگر کسی می دونه راهنمایی کنه .......

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
وقتی دستو پاهای کایران رو قطع کردی دمو نشون میده یه ستون میفته روش و اون بعدش شروع میکنه با دوتا دستش به سنگ انداختن ؛ شما هم تو سه سوت باید بری روی اون ستون و بدویی تا برسی بالا سر کایران که بعدش دمو و کایران اون دنیا !

برای محلول mongoose‏ شما به فرمولش نیاز داری ؛ اول تو قسمت invitorey‏ یه نگا کن تو قسمتی که فرمولای ساخت مواد داری ببین فرمول محلولو داری یا نه ؛ اگر نداشتی از یکی از اون دست فروشا بخر ؛ من از مغازه ی روبه روی جایگاه اعدام خریدم ؛ بعد که خریدی کنترل چپو بگیر برو محلولتو درست کن و بعد که درست کردی برو طبقه دوم اون مهمون خونه البته از پله ای که بیرون ساختمونه ؛ در دوم از سمت راست برو پیش زن جادوگره و پیش به سوی کایران. . .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر