Game & Console Collection

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
تاپيك جامع مربوط به جمع اوري و ارشيو بازي هاي اصلي و پك هاي مخصوص انها

دوستان اگر پستي ارسال ميكنن همراه با عكس از ارشيو خودشون و اگر مايل بودن توضيحات مختصري باشه.

پست هاي هر يك از دوستان با نام خودشون به پست اول لينك ميشه پس دوستان اگر پست جديدي ارسال ميكنن درمورد ارشيو حتما در پستي كه ازشون در پست اول لينك شده تغييرات را اعمال كنن و پست خودشون را ويرايش و به روز كنن.

نكته مهم اين كه يا عكس ها را با سايز هاي كم يا پيش نمايش قرار دهيد تا مشكلي براي لود تاپيك به وجود نياد.

ارشيو دوستان:

armanarash

LegendGamer

mactavish1390

*Psycho*

sajjad_mabani

Sweeney Todd

موفق باشيم ...

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
اقا چرا شما بعضی از بازی هاتون دوتاست ؟ چرا شما اینقدر بازی اصل دارید ؟؟!!!:d وای خدا دیوانه شدم رفت یکی بگیره منو :-o
ولی واقعا افرین دارن ایول ایول

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با سلام .
با عذرخواهی از دوستان ، به دلیل نبود وقت ، و اساس کشی قادر به عکس گرفتن از تمام مجموعه نیستم و یه تعداد کمی از آرشیو رو میذارم ، انشاءالله بعد از اساس کشی حتما عکس از بازی های خودم میذارم
(درضمن بنده بگم ،
اصولا آرشیوهایی که عکس میذارم فقط مختص به PC خواهد بود و از بازی های اورجینال PS3 نخواهم گذاشت) ؛

3 عکس :

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
حدودا 15 دقیقش داره 6 تا عکس آپلود می شه.:(
قبلا با اینترنت نفتی بهتر آپلود می شد.:(
اه،آپلود نمیشه میرم کافی نت آپلود میکنم.:(
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(.

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
با سلام .
با عذرخواهی از دوستان ، به دلیل نبود وقت ، و اساس کشی قادر به عکس گرفتن از تمام مجموعه نیستم و یه تعداد کمی از آرشیو رو میذارم ، انشاءالله بعد از اساس کشی حتما عکس از بازی های خودم میذارم
(درضمن بنده بگم ،
اصولا آرشیوهایی که عکس میذارم فقط مختص به PC خواهد بود و از بازی های اورجینال PS3 نخواهم گذاشت) ؛

3 عکس :

ببخشید علی جان ولی اینا که بازی ارجینال نیستن، فقط Label و جعبه دارن فکر میکنم توی این تاپیک فقط باید از بازی های ارجینال عکس گذاشت.

ArmanΣ

کاربر سایت
Jul 30, 2009
50
این داداشمنون میره بازی بخره میبینه بازی جدید نیومده یکی چشم بسته بر میداره مثلا الان دو تا کیلزون 2 تا socom دوتا کال اف و..... داره این داداشمون واقعا کورکورانه سونی را دوست داره

سلام علت دو تا بازی به خاطر اینکه من دوتا ps3 دارم بعضی یارو که دوتا دارم با برادرم آنلاین بازی میکنم....من فقط ریجن 1 جمع میکنم چند تا ریجن 2 و 3 که هست هم به زودی ریجن 1 برام میارن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
index.php

http://up.iranblog.com/images/e1dl2kklbvcta5x40tam.jpg
index.php

http://up.iranblog.com/images/135f9vtg3y93qnxu5y39.jpg

منم کلا این 2 تا رو اوریج دارم:D
BANJO KAZOOIE - KINECT ADVENTURE