Doom 4: Carmack سینمایی تر از Rage خواهد بود.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
Doom_4_Photo.jpg

جان کارمک گفت که عنوان در حال ساخت آن ها, Doom 4 بسیار سینمایی تر از Rage خواهد بود.
Rage نخستین فرنچایز جدید id بعد از عرضه ی Quake در سال 1996 است که سپتامبر امسال عرضه خواهد شد.

جان کارمک,خالق سبک FPS گفت:"شما قادر به کنترل سکانس های سینمایی داخل بازی از نگاه اول شخص نیستید,ولی میتوانید میزان شدت سکانس,تعجب آور بودن سکانس یا شوکه کننده بودن ان را کنترل کنید.این طور نیست که شما شخصیت بازی رو در صفحه ببینید بلکه خوده شما هستید که در صفحه قرار میگیرید.[در حالت اول شخص] ارزش اصلی کاره ما این است.چیزی که هنوز هم داریم بر روی بهتر شدنش کار می کنیم."

کارمک اضافه کرد که بخش اکشن در Rage با سایر بازی ها تفاوت خواهد داشت.
"ما قطعا مسیر جدیدی را نسبت به سایر محصولات طی کرده ایم.Doom 4 بیشتر یک تجربه ی سینمایی خواهد بود,ولی Rage بیشتر شبیه تجربه ی مهیج و اشتیاق آور کلاسیک است.من فکر میکنم جایگاه ژانر FPS یک جایگاه با ثبات و همیشگی خواهد بود و من از بابت این میراثی که از خودم به جا گذاشتم بسیار خوشحالم."

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تاخیر دووم ، جایگاه اصلی بازی رو دو دستی تقدیم Dead Space کرده ... اصلا دلتنگ دووم نیستم .
این که میگه سینمایی ایه و اینا هم چیزی رو عوض نمیکنه برام ، DS کم سینمایی نبود ؛ دست EA درد نکنه :D ...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
هی از این Rage میگه، هی من حس میکنم با بازیش حال نمیکنم، گیم پلیش یعنی :-".

ولی کلا این Doom رو عرضه کنند، قربونشون بشم سینماتیک و... رو بیخیال :d. یعنی این نسل میشه!؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اوه اوه سینمایی چه شود یعنی مثلاً هیولا میاد طرفت جوری که حس عجیبی بهت دست بده 3d کنن ملت حال بکنن

H O S S E I N

کاربر سایت
Dec 8, 2008
112
نام
H O S S E I N
من یکی دلم اساسی برای یه FPS کلاسیک تنگ شده

اگر Doom رو 30 فریم بگیرن، گرافیکش کور کننده میشه :D.

مسلماً Doom نمی تونه تقریباً یه بازی open word مثل Rage باشه . در نتیجه محیطی که فقظ صرف ساخت میشه محدودتر و پر جزیات تر خواهد بود و من این و می پسندم :d

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
اگر Doom رو 30 فریم بگیرن، گرافیکش کور کننده میشه :D.
وای نگو که دلم خونه خون :d
خدا کنه یعنی خدا کنه که فقط جو ترسناک بازی رو عوض نکنن .

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
امیدوارم کارمک یه ادعای خفن هم روی PC بکنه :d خیلی وقته Crytek رو ی PC بی رقیب مونده !

منتظرم استاد با Doom IV بزنه پدر PC ها مونو دربیاره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر