راهنمایی در بازی crysis2

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
فکر کنم من با یه اسلحه سنگین (لانچر) به در شلیک کردم و در شکست.شاید هم شانسی این کار انجام شد.ولی شما به در شلیک کن.اره فک کنم همین بود.

YAGHUB

کاربر سایت
Nov 4, 2010
8
راهنمایی در اوایل بازی

این صحنه ها مربوط به اوایل بازی که یه جسم پرنده توی شهر سقوط میکنه هستش
http://up.iranblog.com/images/vutw4zt1n5s1go89dokk.jpg
اینجا سه تا هدف مشخص شد که من دو تاشو روی زمین رفتم جلو و F زدم انجام شد اما برا سومی رفتم پایین زیرزمین جایی که یه اسانسور میره پایین و یه فازلاب مانندی هست
http://up.iranblog.com/images/u08bg2k8rh0dvadqlrl9.jpg
ظاهرا من تا کمتر از 3 متری هدف هم میرم ولی هر چی روی هدف F میزنم هدف انجام نمیشه
مگه هدف همین که بقل دستمه نیست؟ باید چیکار کنم؟

YAGHUB

کاربر سایت
Nov 4, 2010
8
بالایی رو که به روش عجیب حل کردم
ظاهرا توی فاضلاب دو جا بود که باید اول میرفتم پیش اونا اف رو میزدم بعدش میومدم پیش این صحنه و اف میزدم
اما تو مراحل جلوتر بازی ، جایی که میرم توی یه ساختمون زیر پل نیویورک و وقتی داخل ساختمونم و یه کامپیوتر رو با تیر داغون میکنم یه هلیکوپتر ظاهر میشه من سربازا و دو نفری که توی هلیکوپتر شلیک میکردن رو با تفنگ دوربین دار کشتم اما حالا هلی کوپتره رفته پشت ساختمون قایم شده و هدف هم همون مشخص شده ولی من نمیتونم از اون اتاق بیرون برم و به هلیکوپتر که پشت دیواره دسترسی داشته باشم.حتی پنجره ها رو هم امتحان کردم
چیکار میشه کرد؟

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
من اونجایی گیر کردم که از جیپ پرت می شی و باید به بالای ساختمون بری وختی بالای ساختمون می رم اصلا نمی دونم باید چه کار کنم؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
آخراش هستی درسته؟ اگه اون باشه باید بری به بالاترین نقطه ساختمون B رو بزنی تا سفینه رو برای انهدام tag کنی. ( F برای تگ کردنه )

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
مزخرف تر و پر باگ تر از این بازی نیست
حالم به هم خورد
حیف از شماره 1 که اسم این منحوص روش بود
حیف

tasnim114

عضو جدید
Aug 19, 2008
198
نام
محمد
سلام مرحله اخر بازی چطوری رد میشه من همه رو کشتم رسیدم جایی که یه در دایره شکلی هست و برای وارد شدن به سفینه هستش اما باز نمیشه نمیشه داخل رفت چه کار کنم ؟

YAGHUB

کاربر سایت
Nov 4, 2010
8
مزخرف تر و پر باگ تر از این بازی نیست
حالم به هم خورد
حیف از شماره 1 که اسم این منحوص روش بود
حیف
بنظر منم خیلی نسبت به کرایسیس یک افت کرده
من که پشیمون شدم از بازی کردنش واقعا مزخرفه
اونهایی که بازی نکردن بیخیال بشن!

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
سلام مرحله اخر بازی چطوری رد میشه من همه رو کشتم رسیدم جایی که یه در دایره شکلی هست و برای وارد شدن به سفینه هستش اما باز نمیشه نمیشه داخل رفت چه کار کنم ؟

همه رو نکشتی !!! اگه همه رو بکشی باز میشه !!!:d
تو نقشه ببین کسی رو نشون نمیده !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر