Fable : the lost chapters

خوب از اسمش معلومه.من فرزاد جان میخوایم اینجا در مورد بازی Fable که یک شاهکار در نوعه خودش بود یکمکی صحبت کنیم و نظر شما عزیزان رو هم در مورد این بازی بفهمیم.در ضمن اینحپجا اگه جایی از بازی گیر کردین هم میتونین بپرسین...

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
این بازی 4 پایان داره نه یکی اینکه بد باشی و ماسک جکو بزنی یا نه و اینکه خوب باشی و این تصمیم رو بگیری.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اون تاپیکو که اون موقع ندیدم اشتباه کرم اینو زدم این که دو تا شدم باز اشتبه کدم چون یه بار بک زدم حتمان اینجوری شد

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
من كه خيلي باهاش حال كردم آخره rpg بود
به دو صورت تمومش كردم يه بار اووم ماسك قرمزه رو به صورتم زدم يه بار هم نابودش كردم.

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
در کل پابانه خاصی نداره و در هر دو صورت هم یه چی نشون میده.من خودم بازی رو بیشتر از 4 بار تموم کردم به همراه باز کردنه همه صندوقها حتی 30 تا کیلیدیه...

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
من بازی کردم و به نظر من یکی از بهترین بازیهای نقش افرینی بود که انجام دادم خداییش خیلی بازیه جالبیه و جذابیتهای بالائی هم داره یکی از نکات ثبت بازی این هست که هم میتونی در بازی شخصیت بدی داشته باشی و هم شخصیت خوب و هر شخصیت هم در اخر بازی پایان متفاوتی داره !
در ضمن این بازی هم تحت انحصار xbox360 هست و قراره fable 2 برای 360 بیاد:love:
این بازی واقعا یک شاهکاره حتما بازی رو انجام بدید:)

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.
ببخشید یه مشکل در مورد سیو و لود بازی دارم :
من الان 3 بار بازی رو دستی سیو کردم ، یکی هم که auto save هستش ، حالا هر موقع میام سیو های دستی مو لود کنم تا میاد لود شه ، خودش اتوماتیک میره روی auto save و اونو لود میکنه که از مراحل خیلی پایین تر میادش !!! هر کاری کردم نشد ، حتی فایل auto save رو هم پاک کردم ولی بازی خودش میسازه و لودش میکنه !!!
نمیدونید مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر