سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
داداش شما میگی تا آخر این ماه برای دیزایرها میاد الان برای galaxy S اومده.الان فقط کیبرد Swype توش کار نمی کنه که اصلاً مهم نیست.فعلاً من خودم آپدیت نکردم.چون منتظرم که یکی یک رام توپ کاستوم براش بده بعد بریزمش.

دوست عزیز من خبرش رو توی اخبار android گزاشته بودم 4 ماه دیگه میاد یعنی اخر ماه june ما الان هم 10 march هستیم.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
گوشی من HTC Touch Pro هستش
وقتی دوستام تکس ( پیامک/sms) برام میفرستند از ایران یا کلا فونت فارسی نمیگیره!
چطوری میتونم این مشکل رو رفع کنم؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo

من این روش رو پیشنهاد میکنم گوشیتو روت کنی و یه رام که فارسی هم ساپورت کنه بریزی.:x

en8800gt

کاربر سایت
Feb 15, 2010
8
نام
iman
من سه تا سوال داشتم.
1-این کوشی های جدید اندروید مثل galaxy sII و lg optimus x2 و xperia 12 و neo کی وارد بازار ایران میشون؟ فکر میکنید قیمتشون چند باشن؟من میخوام واستمb-)
2-میخواستم بدونم که gps این گوشی های اندروید رو میشه آفلاین استفاده کرد؟
3-میخواستم بدونم که فرمت mkv با کیفیت 720p و 1080p فقط با دانلود یک video player اچرا میشه یا باید سخت افزار کوشی هم قوی باشه؟

--Vahid--

کاربر سایت
Oct 17, 2007
22
کسی اینجا با HTC Desire HD کار کرده؟ وقتی میرم تو SMS هام،کلا" اونجا همه ی sms هام رو نشون میده،هم sent و receive و saved messages و کلا" همه رو با هم نشون میده.می خوام ببینم راهی هست که اینجوری نباشه و مثلا" فقط inbox ام رو نشون بده؟

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
من سه تا سوال داشتم.
1-این کوشی های جدید اندروید مثل galaxy sII و lg optimus x2 و xperia 12 و neo کی وارد بازار ایران میشون؟ فکر میکنید قیمتشون چند باشن؟من میخوام واستمb-)
2-میخواستم بدونم که gps این گوشی های اندروید رو میشه آفلاین استفاده کرد؟
3-میخواستم بدونم که فرمت mkv با کیفیت 720p و 1080p فقط با دانلود یک video player اچرا میشه یا باید سخت افزار کوشی هم قوی باشه؟

1)فقط x12 رو میدونم که 1 ماه دیگه میاد
2)آره بوسیله movirik
3)برنامه مخصوصی داره که باید با اون فیلمهای 720 و 1080 رو نیگا کنی.اگه میخای اسمش توی گوشیم هست بهت بگم دانلود کن

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,396
کسی اینجا با HTC Desire HD کار کرده؟ وقتی میرم تو SMS هام،کلا" اونجا همه ی sms هام رو نشون میده،هم sent و receive و saved messages و کلا" همه رو با هم نشون میده.می خوام ببینم راهی هست که اینجوری نباشه و مثلا" فقط inbox ام رو نشون بده؟

متاسفانه آندوید اینطوریه و همرو با هم نشون میده و فعلا من توی هیچ رامی ندیدم فقط inbox باشه

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام جناب god of game میگم برنامه ای برای هدست گلکسی که بشه باش اهنگ عوض کرد؟
نه دوست عزیز نیستش.
فقط شما می تونید با خود گوشی اهنگ عوض کنید
ارور application not installed در pakage instaler چیه؟ممنون
این ارور به این معنی هست که در نصب برنامه مشکل هست.
علتش هم می تونه خراب بودن اون فایلی باشه که دانلود کردید.
برنام هرو دوبازی دانلود کرده و دوباره نصب کنید.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوست عزیز شما می تونید به راحتی با برنامه ی Mirsal مشکلتون رو حل کنی!
یعنی هم sms فارسی بفرستی و هم بگیری ;)

شما با روت کردن از یک user به S*per User تبدیل می شین و می تونید تغییراتی در گوشی بدید که در حالت معمولی نمی شه ;)

--Vahid--

کاربر سایت
Oct 17, 2007
22
الان من که یه گوشی آندرویدی گرفتم..Desire HD..برای اینکه بتونم روش برنامه و بازی بریزم باید اول گوشیم رو روت کنم؟بعد از روت کردن هم باید یه چیزی به اسم رام بریزم؟
بعد این روت کردن یه چیزی مثل جیل بریک هست؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
الان من که یه گوشی آندرویدی گرفتم..Desire HD..برای اینکه بتونم روش برنامه و بازی بریزم باید اول گوشیم رو روت کنم؟بعد از روت کردن هم باید یه چیزی به اسم رام بریزم؟
شما بدون روت هم میتونید برنامه وبازی رو گوشی نصب کنید روت کردن برای نصب رام کوک شده تم و.... به کار میره

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی

روت برای شما چه کارهایی انجام میدهد ؟

• کنترل کامل روی گوشی خود دارید
  • قابلیت دیدن فایل هایی که آندروید با آنها کار میکند ؛ شما میتوانید خیلی از کدهای اصلی را جایگزین کنید :
    • تم ها
    • برنامه های اصلی ( نقشه ، تقویم ، ساعت و غیره )
    • حالت ریکاوری برای انجام کارهای تخصصی ( Recovery Image )
    • Bootloader
    • جعبه ابزار ( ToolBox ) که به شما اجازه استفاده از کدهای ساده لینوکس مثل "ls " رامیدهد را میتوانید با (BusyBox ) که امکانات فراتری را دارد تعویض کنید
    • تعویض تصاویر هنگام بوت شدن گوشی
    • و اضافه کردن کدهای باینری لینوکس
  • اجرای برنامه های بخصوصی که نیاز به کنترل بیشتری در سیستم دارند :
    • Super User ( به شما اجازه میدهد تا تعیین کنید کدام برنامه به روت دسترسی داشته باشد یا خیر )
    • مدیریت برنامه برای روت ( به شما اجازه میدهد برنامه هایی را ببندید که در حالت عادی قادر به بستن آنها نیستید )
    • برنامه های جابه جایی
    • و خیلی موارد دیگر
  • تهیه Backup از گوشیتون
    • میتوانید یک پوشه روی SDcard خودتون بسازید و همه APK هایی رو که نصب کرده اید رو درون آن بریزید ؛ اگر خواستید آپدیت کنید دیگر نیازی به نصب و خرید دوباره برنامه ها نیست
  • تعویض کش Market از آدرس (browser/maps/market) به SDcard
  • تعویض محل نصب برنامه ها به SDcard
  • ریبوت راحت گوشی از طریق دستورهای ترمینال (su <enter> reboot <enter>)

وقتی گوشی روت میشود چه چیزهایی را از دست میدم ؟

• آپدیت های کارخانه ای که برای گوشی داده میشود ( میتونید آپدیت کنید اما روت را از دست میدهید )
  • احساس اینکه فرد دیگری گوشی شما را کنترل میکند
  • احتیاج به یک برنامه مدیریت فایل مسخره که هیچی به شما نشان نمیدهد

• و گوشی شما از گارانتی خارج میشود
http://and-roid.ir/Forum

• Like
Reactions: B3HNAM.M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر