متصل کردن ps2 به مانیتور

sina-killer

کاربر سایت
Nov 1, 2006
14
با سلام به همه ی دوستان
من چند وقت پیش یه ps2 خریدم به امید اینکه اونو به مانیتور میشه وصل کرد توی این فروم ها فهمیدم که 2 راه داره : تبدیل av به مانیتور و tv card
حالا بخام با توجه به صرفه در نظر بگیریم تبدیل به صرفه تره ولی رفتم پایتخت گفتند که چنین دستگاهی 70 هزار تومان پولشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tv card هم که تو همون حدود میشه.
حالا به من بد بخت بگید چیکار کنم (لطفا اگر کسی همچین چیزی خریده بگه از کجا که یه دنیا ممنون میشم)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
يه مدل 40تومني تبديله مونيتور هم تو جمهوري هست، من هنوز امتحان نكردم، يه مدل tv card رو هم ديدم كه تصويرش تو لبه هاش محو بود.
راش رو پيدا كردي به ماهم ياد بده كه TV ندارم.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
2 راه بیشتر ندارید یکی همین که برید یکی از این تبدیل های مستقل بگیرید که بهترین راهه به نظر من، یا این که برید کارت Tv بگیرید، البته تو یکی از این تاپیک های سایت میخوندم که Ps2 هم کابل Vga داره که البته شایعه بود:)

Z.E.U.S

کاربر سایت
Jan 24, 2007
96
نام
میثاق
سلام

تنها دو راه داری . 1_بتونی یه کارت tv بخری یا راه 2_ که یک مدل کابل هست که از ps2 به مانیتور وصل میشه که فکر نکنم پیدا کنی . اگر هم پیدا کنی قیمتش تو 40 . 50 تومن . پس همون tv card بخر بهتر . قیمت مناسب هم پیدا می کنی . من خودم یه خوبشو خریدم . با یه قیمت مناسب .

با تشکر . :cool:

sina-killer

کاربر سایت
Nov 1, 2006
14
من یه فیشه برعکس پیدا کردم یعنی vga به av و هیچ تبدیل مخصوصی هم نداره فقط پین هاشو به هم وصل کرده میخواستم ببینم آیا میشه با تبدیل به مادگی این کارو انجام داد یعنی مسیر رو که برعکس کنیم جواب میده ؟ در ضمن قیمتش هم 5 تومن بیشتر نبود .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مشكل تصويره، صدا رو كه كاري نداره چون تبديل AV به Standard Stereo كاره ساده اي هست
(چون 1-جفتشون آنالوگ هستن و 2 - سيم ها تفكيك شده است)

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
2 راه بیشتر ندارید یکی همین که برید یکی از این تبدیل های مستقل بگیرید که بهترین راهه به نظر من، یا این که برید کارت Tv بگیرید، البته تو یکی از این تاپیک های سایت میخوندم که Ps2 هم کابل Vga داره که البته شایعه بود:)
کی میگه PS2 کابل VGA نداره داره خوبشم داره برید تو سایت playstation euro عکس لینوکس PS2 با کابل VGA رو زده فقط نمی دونم چرا تو ایران پیدا نمیشه

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
کی میگه PS2 کابل VGA نداره داره خوبشم داره برید تو سایت playstation euro عکس لینوکس PS2 با کابل VGA رو زده فقط نمی دونم چرا تو ایران پیدا نمیشه
لینک میدی؟ راستی مطمعنی، آخه فرمت تصویریشون فرق میکنه [کابل AV با VGA]

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اگه اشتباه نکنم سایتش playstation اروپا بود تو یاهو سرچ کن پیدا میکنی
نه اشتباه نمی کنم یه طرفش که معمولیه که می خوره پشت PS2 و یه طرفش VGA هست با دوتا فیش صدا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر