pes 2011 را آنلاین بازی کنید

سلام
دوستان زیادی سوال میکنند که این بازی را چگونه میشود آنلاین بازی کرد. دوستان عزیز برای آنلاین بازی کردن این بازی شما حتما باید سریال ارجینال تهیه کنید و بصورت تقلبی نمیشود این نسخه از بازی را آنلاین بازی کرد . من خودم الان حدود 2 ماه است که این سریال را تهیه کردم و بازی آنلاین آن بسیار بسیار از بازی عادی لذت بخش تراست . قیمت سریال این بازی در ایران حدود 38000 تومان است که دو سایت زیر که در انتها معرفی میکنم فروشنده آن در ایران هستند.جهت اطلاع بگویم برای آنلاین بازی کردن آن با سرعت 128kb میتوانید راحت بازی کنید و البته اگر 256kb داشته باشید که چه بهتر. این سریالی که شما تهیه میکنید حداقل برای 3 سال میتوانید آنلاین بازی کنید. دوستانی که در ایران این بازی را انجام میدهند و فکر میکنند که بازیشان خوب است باید با خارجی ها مخصوصا اروپایی ها بازی کنند تا بفهمند معنی بازی خوب چیست. تقریبا تفاوت بازی ما با آنها مثل بازی واقعی فوتبال تیم ملی ایران با اروپا است. توسط آنلاین شما میتوانید با سایر دوستانتان که در ایران زندگی میکنند از راه دور با سرعت به مراتب بالاتری به نسبت بازی با خارجی ها بازی کنید و تقریبا سرعت بازی بگونه ای است که شما فکر میکنید کنار هم نشسته و دارید بازی میکنید. در خاتمه درست است که برای ما ایرانی ها 38000 تومان پول زیادی است ولی باور کنید ضرر نمی کنید. تا یک دست آنلاین بازی نکنید معنی صحبتهای من را نمی فهمید. آدرس دو سایتی که سریال بازی را میفروشند این است:
www.game-ir.com
www.aligame.ir
دوستانی که سریال ارجینال خریداری کرده اند و آیدی کونامی خود را اعلام کرده اند به ترتیب ذیل می باشد:
leverkusen13
0hqe70npj10yomeosdfv.png
7sqldxnp14e39oc3nix.png

aligarsi91

ahmadreza.soroush2010
redboy-ir
nerazzurri2011
mohsen90
faridhitman
mohammadsalar
rezagold61
Cristianooooo
morteza_ronaldo7
mohsen90
hadi22082
justiran
ronaldo1367
sergio_tufan
دوستان مطالبی که در بالا گفته شده است برگرفته از سایت footiran است وبه این علت این تاپیک را اینجا مطرح کردم که دوستانی که تمایل دارند سریال ارجینال خریداری کنند با آیدی کسانی که قبلا خریداری کردند آشنا شوند و با ایرانیها آنلاین بازی کنند. ضمنا ما قصد داریم هر شب مسابقات pes 2011 را آنلاین برگزار کنیم پس هر چه زودتر سریال ارجینال تهیه کنید و در مسابقات شرکت کنید وهدف من به هیچ عنوان تبلیغ سایتی نیست.
ضمنا هر سوالی در این زمینه داشتید می توانید همین جا بپرسید تا کمکتان کنم.

• Like
Reactions: Ayuna

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
pes 2011 مسابقات آنلاین

دوستان به احتمال بسیار زیاد در ساعت 19 و 22 پنجشنبه مورخ 1389/10/30 دوجام را برگزار خواهیم کرد .شب گذشته با تعدادی از بچه های سایت فوتیران تست های لازم را انجام دادیم و بسیار موفقیت آمیز بود.پس دوستانی که تمایل دارند در این مسابقات آنلاین که احتمالا هر شب برگزار خواهد شد شرکت کنند هرچه سریعتر سریال ارجینال بازی را خریداری کنند و آیدی کونامی خود را در اینجا اعلام کنند .
ضمنا برای برگزاری هر جام حداکثر 21 نفر می توانند شرکت کنند.

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
دوست عزیز اسم تاپیک رو باید مخصوص نسخه اورجینال میگذاشتی که ملت الکی به هوای بازی کرک شده نیان تو

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
دقیقا منم برای همین اومدم . . .
دوستان عزیز کسانی که از بازی pes2011 شناخت داند میدانند که این بازی به هیچ عنوان در دنیا یک نفر هم بصورت کرک نمی تواند آنلاین بازی کند.
ضمنا ما دیشب اولین دوره از مسابقات آنلاین را با تعداد زیادی از بچه ها برگزار کردیم وبسیار جالب و موفقیت آمیز بود تمامی کسانی که در این جام شرکت کردنند بسیار راضی و خوشحال بودند و اعتقاد داشتند تا بحال چنین هیجانی را تجربه نکرده بودند.امشب هم ما یک جام از ساعت 22 الی ساعت 1 بامداد برگزار میکنیم دو ستانی که تمایل دارند شرکت کنند هرچه سریعتر سریال بازی را تهیه کنند تا بتوانتند در مسابقه آنلاین امشب شرکت کنند

shor67

کاربر سایت
Jan 24, 2011
1
ای بابا !

آقا من اینترنت پارس آنلاین دارم 128 اما یه جورایی سکته می زنه که ؟؟؟؟ ببینم واسه بازی با بچه های ایران سرعتش بهتر میشه یا همونه ؟؟؟ خلاصه یه جور بگو ما بازی کنیم که خدا رو خوش بیاد :( در ضمن آی دی کونامی منم shor1367 است تازه هم سریال خریدم :D

آخرین ویرایش:

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
آقا من اینترنت پارس آنلاین دارم 128 اما یه جورایی سکته می زنه که ؟؟؟؟ ببینم واسه بازی با بچه های ایران سرعتش بهتر میشه یا همونه ؟؟؟ خلاصه یه جور بگو ما بازی کنیم که خدا رو خوش بیاد :( در ضمن آی دی کونامی منم shor1367 است تازه هم سریال خریدم :D
شما برای بازی با ایرانیها هیچ مشکلی نخواهید داشت وبرای بازی کردن با ایرانیها میتوانید به سایت footiran مراجعه کنید.بدین علت اسم این سایت را اینجا می آورم که خوشبختانه در آن سایت استقبال بسیار خوبی از بازی آنلاین pes2011 شده است و تعداد زیادی از بچه های آن سایت سریال ارجینال را خریداری کرده اند و اکنون مسابقات آنلاین هرشب بصورت مستمر و بسیار عالی برگزار میشود و بچه ها لحظه شماری میکنند تا ساعت 10 شب برسد و وارد لیگ مسابقات شوند خوشحال میشویم شما هم به ما بپیوندید.

دوست عزیز ما فکر کردیم شما یک روش جدید پیدا کردی!
دوست عزیز من هم اگر میشد بصورت کرک آنلاین بازی کرد خوشحال میشدم ولی به شما اطمینان بدهم که نه الان بلکه هیچ وقت روشی برای کرک آنلاین بازی کردن pes2011 پیدا نمیشود.چون کونامی منو LAN را بطور کامل از این بازی حذف کرده که نشود کرک کنند و بتوانند آنلاین بازی کنند و علت اینکه در FIFA11 میشود آنلاین بازی کرد وجود منوی LAN است. پس اگر دنبال آنلاین بازی کردن هستید و تصمیم دارید با ایرانیها بازی کنید فقط تنها را مثل بقیه ایرانیها خرید سریال ارجینال است.

Last edited by a moderator:

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
دوست عزیز من هم اگر میشد بصورت کرک آنلاین بازی کرد خوشحال میشدم ولی به شما اطمینان بدهم که نه الان بلکه هیچ وقت روشی برای کرک آنلاین بازی کردن pes2011 پیدا نمیشود.چون کونامی منو LAN را بطور کامل از این بازی حذف کرده که نشود کرک کنند و بتوانند آنلاین بازی کنند و علت اینکه در FIFA11 میشود آنلاین بازی کرد وجود منوی LAN است. پس اگر دنبال آنلاین بازی کردن هستید و تصمیم دارید با ایرانیها بازی کنید فقط تنها را مثل بقیه ایرانیها خرید سریال ارجینال است.
باشه دوست عزیز همه فهمیدیم! شما که رفتی سریال رو پول دادی خریدی میتونی آنلاین بازی کنی بقیه اگه سریال نخرن نمیتونن! ولی موضوع بحث سر این موضوع نیست!!!!
موضوع سر اینه که اسم تاپیک اشتباه هستش!)x

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
لیگ دوم

دوستان عزیز با توجه به اینکه لیگی که راه انداختیم تعداد ظرفیت کسانی که میتوانند در لیگ شرکت کنند 20 نفر هستند و ظرفیت آن پر شده است تصمیم گرفتیم که لیگ دیگری هم در کنار لیگ اول راه بیاندازیم و هم اکنون حدود 10 نفر در این لیگ هم ثبت نام کرده اند پس دوستانی که تمایل دارند در این لیگ شرکت کنند هر چه سریعتر اقدام به خرید سریال ارجینال کنند و ثبت نام کنند.
www.game-ir.com
www.aligame.ir
http://www.footiran.com/showthread.php?t=14900
http://www.footiran.com/showthread.php?t=14885&page=1

آخرین ویرایش:

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
کاهش قیمت سریال ارجینال

قابل توجه دوستان عزیز قیمت سریال ارجینال بازی pes2011 درسایت
Code:
aligame.ir
از 38000 تومان به 33500 تومان کاهش یافته است پس هرچه سریعتر اقدام به خرید کنید و در جامهایی که برگزار میشود شرکت کنید.

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
کاهش قیمت سریال ارجینال

قابل توجه آندسته از دوستانی که تمایل به خرید سریال ارجینال بازی pes2011 را دارند باید بگویم که باز هم سایت www.game-ir.com اقدام به کاهش قیمت سریال ارجینال این بازی از 37500 تومان به 29000 تومان کرده است پس هر چه سریعتر بخرید و به جمع آنلاین باز های ایرانی سایت footiran بپیوندید و در مسابقاتی که بچه های ایرانی برگزار کرده اند بپیوندید.

amin52

کاربر سایت
Oct 28, 2008
51
اطلاعیه و جداول لیگ قهرمانان اروپا UFC

به اطلاع دوستان میرسانم که ما در سایت footiran به آدرس زیر اقدام به برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در بازی pes2011 بصورت آنلاین کرده ایم و مسابقات از تاریخ 20 اسفندماه آغاز میشود و چون فقط 32 نفر میتوانند در این مسابقات شرکت کنند لذا اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند. پس کسانی که تمایل دارند در این دوره از مسابقات شرکت کنند هر چه سریعتر سریال ارجینال بازی pes2011 را خریداری و ثبت نام کنند .اطلاعات شرکت در مسابقات در آدرس ذیل میباشد.
http://www.footiran.com/showthread.php?t=15274

سایتهای خرید سریال ارجینال بازی عبارتند از:
www.game-ir.com
www.aligame.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر