راهنماي كامل بازي ها

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
من red dead redemption undead nightmare تا 35% بازی رفتم اما دیگه هیچ علامتی رو نقشه نیست به جز علامت جاهایی که پاکسازی شده ! اگه کسی اینجارو رد کرده لطفا کمک کنه.

SOS
داداش اسم مرحله رو بگو یادم بیاد. منظورت همون مرحله است که میری پیش پیرمرده توی یه شهر امن به نام fort mercer؟
یا اونی که توی مکزیک میری پیش پیرزنه؟

ehsan_joon72

کاربر سایت
Dec 30, 2010
30
ممنون از کمک دوستان
ولی الان یه جای دیگه گیر کردم :d
اون جایی که زن شراب خوار رو میکشه و باید کاسه ها رو پر از آب کنی من دو تا کاسه اول رو پر کردم ولی هر طوری مکنم کاسه آخر رو که متحرک هست نمی تونم پر کنم هر طور میکنم حتی اون پله متحرک نمیره طرف اون!

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
دوستان توی آندد تمومش کردم یعنی بعد اینکه مارستون زامبی شد... بعدش بازم ظاهرا باید کاری کرد؟؟ ولی چیزی نیست رو نقشه آخه میگه حالا باید بریم کار نیمه تمومشو تموم کنیم...

Prof.hell

کاربر سایت
Jan 30, 2011
1
کمک کنید!!!!!!خواهشا

من در قسمتی از بازی دارک سایدرز
darksiders
گیر کردم در آن مکانی که اشعه ای به طرف دایره های زرد پرتاب کرده و آنها را تبدیل به آینه می کند چطور باید از این مکان خارج شوم؟
نام مکان free azrael the black throne

:((:((

54539730040713014690.jpg

84897591008415547911.jpg

55907993943397039645.jpg

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان توی آندد تمومش کردم یعنی بعد اینکه مارستون زامبی شد... بعدش بازم ظاهرا باید کاری کرد؟؟ ولی چیزی نیست رو نقشه آخه میگه حالا باید بریم کار نیمه تمومشو تموم کنیم...
بعید می دونم چون مرحله جانبی دیگه ای هم وجود نداره و توی راهنماها هم چیزی ننوشته. احتمالا منظورش کارهایی مثل چلنج ها و شهرها و اسب های آخرالزمان هست که توی دنیای بزرگ بازی میشه انجام داد.

zaneti

کاربر سایت
Nov 8, 2009
10
سلام
کسی راهنامی بازی counter strike 1.7 را داره؟
می دونم بازی خیلی قدیمی هست.
توی اون قسمت گیر کردم که یکی پشت شیشه ضده ضربه هست و پل هم منفجر شده

sitara24

کاربر سایت
Mar 8, 2011
3
مشکل در شاهزاده ایرانی 1

سلام
من تو شاهزاده ایرانی 1 گیر کردم
همون جا که باید با چرخوندن دو اهرم معمای ماه ها رو حل کنی.چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر