تاپیک Xbox 360 داران شیراز

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
سلام دوستان.
این تاپیک رو زدم تا من سایر دوستانی که در شیراز 360 دارند, تجربیاتشونو درباره 360 اهم از نحوه خرید کنسول,بازی,لوازم جانبی و ... به کسانی که میخوان تویه شیراز 360 بگیرن انتقال بدن.
امیدوارم این تاپیک بتونه گره ای از کار دوستداران شاهکار ماکروسافت و دوستان(مثل یوگی و ...) باز کنه.
من به شخصه کم فروشی نمیکنم و هر چی که در این زمینه میدوم میریزم رویه دایره!!!!;)
داشت یادم می رفت، دوستان کمک بکنن تا تاپیک یه وقت نره اون پایین-مایینا!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خوب من هم اعلام موجودیت میکنم!
کنسولم رو موقعی که تهران بودم گرفتم ، پس بحث زیادی در این زمینه ندارم!
در مورد تهیه بازی اگر از NextGen خرید کنین بنفعتونه! چون الان بازی کپی تو شیراز فقط مالزی هست که هم قیمت بالایی داره و هم کیفیت پایین تری نسبت به کپی های NextGen داره! این رو به عنوان کسی که 16 تا بازی از NextGen و 2تا بازی اصل و یک بازی مالزی داره می گم!
در مورد تهیه لوازم جانبی باید به عرضتون برسونم که فروشگاه سیروس واقع در پاساژ مهدی در اول خیابان داریوش بهترین جاست! از فروشگاه جواد که مغازه بغلیش می شه نگیرین چون باید سفارش بدین و یک مقدار بد قوله! بهش گفتم کابل مانیتور اصل مایکروسافت برام بیار یک هفته طول کشید و تازه وقتی هم که رسید دیدم مارکش REAL هست! البته آدرس رو از خود جناب ajay-17 گرفتم!

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
عجب تایپپیکی زدید.آقا تو شیراز یه جای با انصاف که جنسش هم خوب باشه معرفی کید.آدرس هم بدید بی زحمتو اگر میشه قیمت ها رو هم بزارید:love:

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
اول خیابون داریوش از چهار راه مشیر .... پاساژ مهدی ... طبقه دوم - اگه اشتباه نکنم اسم مغازه اش سیروسه یه 8 تایی بازی های 360 هم داره . ولی هنوز Lost Planet رو نیورده ....

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی
اول خیابون داریوش از چهار راه مشیر .... پاساژ مهدی ... طبقه دوم - اگه اشتباه نکنم اسم مغازه اش سیروسه یه 8 تایی بازی های 360 هم داره . ولی هنوز Lost Planet رو نیورده ....

البته اگه صاحب اصلی مغازه خودش باشه(من که هر وقت رفتم نبوده) یعنی سیروس و گرنه
شاگرداش خیلی گیجن اصلا نمیدونن 360 چیه یه بار زنگ زدم گفتم بازیهای 360 دارید گفتن اره رفتم اونجا دیدم بازیهای xbox 1 رو دارن :eek:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
آقا باز هم دارم می گیم!
بازی هاتون رو از NextGen بخیرید هم قیمتش نصفه و هم کیفیتش بالاتره و هم محدوده انتخاب بالاتری دارین! بازی مالزی الان 12 هزار تومنه در حالی که کپی NextGen بین 6 تا 7 هزار تومنه! فروشگاه سیروس 8 تا بازی داره در حالیکه NextGen چیزی در حدود 58 تا بازی داره! دیگه بهونتون چیه! فقط اگه لوازم جانبی خواستین برین پیش سیروس ! برای بازی طرفش هم نرین! قیمت دسته بسیسمش خوبه! در حالیکه قیمتش 49$ هست ایشون میدن 50 هزار تومن!

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
خوشبختانه از تاپیک استقبال شد.:blushing:
از اون جایی که من تقریبا تمام سوراخ-سمبه های که توش حرف گیم باشه رو میشناسم لازم میدونم چند تا چیز رو اضافه کنم:
در مورد تهیه بازی اگر از NextGen خرید کنین بنفعتونه! چون الان بازی کپی تو شیراز فقط مالزی هست که هم قیمت بالایی داره و هم کیفیت پایین تری نسبت به کپی های NextGen داره!
باید بگم حق با فرزاد جان هست.چون بازیهای mega game که سیروس آورده (8 تومن میده) تویه درایو سر و صدای مریضی ایجاد میکنه ولی بازی های رایتی نه(چون با سرعت پایینی رایت میشه,2.4x)
در مورد nextgen هم بگم که کاملترین لیست رو داره و قیمتشم اگه 3 تا بازی بگیری خوب میشه.از لحاظ boxshot و کیفیت هم عالیه.چون تویه شیراز تا اونجایی که من خبر دارم j زیاده ,پس کار برای اونها هم راحت شده.
شمارشو به سیروس دادم تا نمایندگی شو بگیره.
از فروشگاه جواد که مغازه بغلیش می شه نگیرین چون باید سفارش بدین و یک مقدار بد قوله! بهش گفتم کابل مانیتور اصل مایکروسافت برام بیار یک هفته طول کشید و تازه وقتی هم که رسید دیدم مارکش REAL هست! البته آدرس رو از خود جناب ajay-17گرفتم!
توضیح اینکه جواد قبلا شاگرد سیروس بوده و سری تو سرای گیمرای قدیمی نداره.:mad:
آقا تو شیراز یه جای با انصاف که جنسش هم خوب باشه معرفی کید.
الان رحیمی(شیراز سگا) تویه عفیف آباد هم کور(pal) داره هم پرمیوم(j).وضعیت قیمت و کپی خور بودنشو نمدونم.
سیروس یه کور (پال) کپی خور شده داره:400 تومن.اگه بخواین براتون میاره(j-uc).از اونجایی که دوستم هست و از نزدیک میشناسمش, باید بگم کارش درسته.
تویه ستاره فارس هم یه بندازی داشت,600 میداد!!!!!:eek:
دیگه جایی ندیدم 360 آورده باشه.
یه 8 تایی بازی های 360 هم داره .
fear-uc
saints row-free
gears of war-free
cod3-free
condemend -free
WWE Smack Down VS. Raw 2007-free
gun-orginal-uc
البته اگه صاحب اصلی مغازه خودش باشه(من که هر وقت رفتم نبوده) یعنی سیروس و گرنه
شاگرداش خیلی گیجن اصلا نمیدونن 360 چیه یه بار زنگ زدم گفتم بازیهای 360 دارید گفتن اره رفتم اونجا دیدم بازیهای xbox 1 رو دارن
اینو راست میگه,هاشم(شاگرد سیروس)انگار نه انگار تویه کاره بازی هست!!!
فقط اگه لوازم جانبی خواستین برین پیش سیروس
اگه رفتین پیش سیروس بگین راسخ معرفی کرده,تا بهتون تخفیف بده.(خدایش دارم تبلیغ برای سیروس میکنما!!!):biggrin1:
لیست لوازم جانبی سیروس:
nyko intercooler
wireless contoroller
quick charger
play and charge kit
در ضمن کارای کپی خور کردن این روهم انجام میده.
تلفن:2227807

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
........در مورد nextgen هم بگم که کاملترین لیست رو داره و قیمتشم اگه 3 تا بازی بگیری خوب میشه.از لحاظ boxshot و کیفیت هم عالیه.چون تویه شیراز تا اونجایی که من خبر دارم j زیاده ,پس کار برای اونها هم راحت شده.
شمارشو به سیروس دادم تا نمایندگی شو بگیره........
چه جالب... منم که اونروز رفتم دسته بیسیم ازش گرفتم شماره NextGen رو بهش دادم....البته مستقیما شماره موبایل آقا طاهر رو بهش دادم.... !!!! حالا که 2 تا شد بهتر شد....!!! البته باز هم به احتمال زیاد ( حتی اگه بازی نمایندگی رو قبول هم کنه ) باز مستقیما از خود NextGen خرید کنم ، به غیر از مواردی که فوری باشه....!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
بچه هایی که در شیراز با Live بازی کردن ، بگن که از کدوم ISP گرفتن ؟! با چه سرعتی گرفتن؟! و با چه قیمتی گرفتن؟!

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
بچه هایی که در شیراز با Live بازی کردن ، بگن که از کدوم ISP گرفتن ؟! با چه سرعتی گرفتن؟! و با چه قیمتی گرفتن؟!
من از امین نت استفاده میکنم,برای بعضی بازی ها خوب جواب میده.
tel:2345515-2345513

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر