Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینم لینک مستقیم
http://mhroozbeh.dl.rapidbaz.com/zVL8/DLC_NFS_SHIFT.rar

طریقه نصب(البته مشخصه یارو اصلا انگلیسیش خوب نبوده، اگه گیر کردید بگید که راهنمایی کنم)
Code:
Installation (Read carefully)
1. Maud is set only to version 1.02. Make sure that the game is patched. It is strongly recommended to install the mod on a clean version of the game with no other mods.
2. Unpack game_unpack_v102.rar in your game folder and run game_unpack.bat. The game will come undone, it will take a long time. Make sure you have free space. After unpacking, add the parameter "-loose" in the properties of the shortcut the game. For example it Bodo look like "C: \ games \ Need for Speed - Shift \ shift.exe"-loose.
3. Copy jsgme_setup.exe in your game folder and run it. In the game folder should appear in the folder MODS.
4. Content Archive DLC_all_fix.7z copy in a folder MODS. It should look like C: \ games \ Need for Speed - Shift \ MODS \ DLC_all_fix.
5. Open the folder with the game JSGME.exe. Select the modes in the left window and add it to the game an arrow ">". The game is ready to launch.

• Like
Reactions: A-L-I

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
اینم لینک مستقیم
http://mhroozbeh.dl.rapidbaz.com/zVL8/DLC_NFS_SHIFT.rar

طریقه نصب(البته مشخصه یارو اصلا انگلیسیش خوب نبوده، اگه گیر کردید بگید که راهنمایی کنم)
Code:
Installation (Read carefully)
1. Maud is set only to version 1.02. Make sure that the game is patched. It is strongly recommended to install the mod on a clean version of the game with no other mods.
2. Unpack game_unpack_v102.rar in your game folder and run game_unpack.bat. The game will come undone, it will take a long time. Make sure you have free space. After unpacking, add the parameter "-loose" in the properties of the shortcut the game. For example it Bodo look like "C: \ games \ Need for Speed - Shift \ shift.exe"-loose.
3. Copy jsgme_setup.exe in your game folder and run it. In the game folder should appear in the folder MODS.
4. Content Archive DLC_all_fix.7z copy in a folder MODS. It should look like C: \ games \ Need for Speed - Shift \ MODS \ DLC_all_fix.
5. Open the folder with the game JSGME.exe. Select the modes in the left window and add it to the game an arrow ">". The game is ready to launch.
درود اداش این قدر گفتی خوبه که منم مس خوام بگیرم فقط برا من ستاب اصلی نیست نسخه بازیپچ اجرا میشه یا نه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
درود اداش این قدر گفتی خوبه که منم مس خوام بگیرم فقط برا من ستاب اصلی نیست نسخه بازیپچ اجرا میشه یا نه
فکر نمی کنم
ولی میشه بچه هایی که نسخه اصلی دارن فایل های رجیستری رو بهت بدن که بتونی نسخه رو اصلی کنی
دیگه اونو من نمی رسم بزارم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آموزش بذارید که چجوری ماشین های فراری رو بیاریم .
من الان بازی رو با ستاپ اصلی نصب کردم ، کرک رو هم کپی کردم ، این پچ 102مگی رو هم دانلود کردم ، بگید دقیقا چیکار کنم ، ممنون میشم ، فقط کامل ، ممنون .

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آموزش بذارید که چجوری ماشین های فراری رو بیاریم .
من الان بازی رو با ستاپ اصلی نصب کردم ، کرک رو هم کپی کردم ، این پچ 102مگی رو هم دانلود کردم ، بگید دقیقا چیکار کنم ، ممنون میشم ، فقط کامل ، ممنون .
خوب بود یه نگاه هم به اون راهنمای انگلیسی می کردی

طریقه نصب:

1. اول باید بازی رو به نسخه 1.02 آپگرید کنید. که از اینجا می تونید فایل آپدیت رو دانلود کنید و بعد اجراش کنید که بازی آپدیت بشه. حالا کرک ورژن 1.02 که حجمش 2.5 مگ هست رو از این صفحه دانلود کنید.
  2. فایل DLC_NFS_SHIFT.rar رو که دانلود کردید از حالت زیپ خارج کنید. داخلش 2 تا زیپ و یه فایل هست. در مجموع 3 فایل
  3. فایل اول یعنی game_unpack_v102.rar رو توی محل نصب بازی کپی کنید و بعد، از حالت زیپ در بیارید.
  4. حالا فایل game_unpack.bat رو اجرا کنید و می بینید که فایل های فشرده بازی دارن ایکسترکت می شن.برای همین این کار زمانبر هست. صبر و حوصله کنید تا تموم شه و البته حواستون هم به این باشه که حالا به 5 گیگ فضا اضافه احتیاج دارید. بعد از ایکسترکت کردن فایل های فشرده حجم فولدر بازی تا نزدیکای 10 گیگ میرسه.
  5. فایل دوم این پک jsgme_setup.exe هست که باید در فولدر اصلی بازی کپی بشه.قبل از اجرا کردن این فایل در داخل فولدر بازی یه فولدر درست کنید به نام MODS و فایل سوم رو که نامش DLC_all_fix.7z رو داخلش کپی کرده و بعد از حالت فشرده خارج کنید.حالا jsgme_setup.exe رو اجرا کنید و مراحل نصب رو دنبال کنید.حواستون باشه که برنامه داخل فولدر بازی نصب بشه.
  6. بعد که نصب تموم شد حالا فایل JSGME.exe رو اجرا کنید.در ستون Available Mods باید DLC_all_fix مشخص باشه.حالا با انتخاب کردن اون و زدن دکمه فلش به سمت راست"<" DLC میره ستون بقلی که اسمش Activated Mods هست.
  7. در آخر باید اسم میانبر بازی روی صفحه دسکتاپ رو به shift.exe" -loose تغییر بدید. یعنی یه "loose-" به آخر اسم میانبر اضافه کنید.در ویندوز های 7 و ویستا که میانبر بازی رفته توی قسمت Games منوی استارت، باید یه شورتکات دستی از فایل اجرایی بازی روی دسکتاپ درست کنید و اسمش رو به shift.exe" -loose تغییر بدید.
  8. حالا بازی رو اجرا کنید و می بینید که لیست ماشین های فراری و .... توی لیست ماشین های شخصیتون هست
  9. حالش رو ببرید

آخرین ویرایش:

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ممنون ، من اون راهنما رو دیشب خوندم ، تا حدی فهمیدم ، اما وقتی اون game_unpack.bat رو اجرا کردم که زمان طولانی برا آنپک صرف شد ، نمیدونستم باید پچ 1.2 رو نصب کنم و الان از شماره ی 2 راهنمای شما همه کار ها رو کردم که رفتم و دیدم فراری ای در کار نیست .
حالا دارم پچ 1.2 رو دانلود میکنم ، که 130مگ هست ، الان اون پچ رو بریزم :
1- نیاز به کرک جدید داره ؟ (اگه داره ممنون میشم لینک بدید)
2- کار های تو راهنما از شماره 2 تا 8 رو باید دوباره انجام بدم یا خیر ؟
==============
ویرایش :
خوب من بازی رو دوباره نصب کردم ، کرک نکردم ، اون پچ 1.2 رو ریختم و game unpack هم کردم و همه کار کردم ، در انتها کرک ورژن نهایی رو ریختم و فراری ها رو تو my cars دیدم ..
ولی یه سوال داشتم ، ماشین های باحالی هست اما حدود 250 مگ و کلی وقت برای آنپک فایل ها گذاشتیم و برای این چند تا فراری و چند تا ماشین دیگه ؟! چیز دیگه ای به بازی
اضافه نشده !؟
==============
باز هم ممنون از دوستان عزیز و Wander گرامی که کمک کردند ، تا این پچ رو ریختم ،

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ممنون ، من اون راهنما رو دیشب خوندم ، تا حدی فهمیدم ، اما وقتی اون game_unpack.bat رو اجرا کردم که زمان طولانی برا آنپک صرف شد ، نمیدونستم باید پچ 1.2 رو نصب کنم و الان از شماره ی 2 راهنمای شما همه کار ها رو کردم که رفتم و دیدم فراری ای در کار نیست .
حالا دارم پچ 1.2 رو دانلود میکنم ، که 130مگ هست ، الان اون پچ رو بریزم :
1- نیاز به کرک جدید داره ؟ (اگه داره ممنون میشم لینک بدید)
2- کار های تو راهنما از شماره 2 تا 8 رو باید دوباره انجام بدم یا خیر ؟
1 . آره. گذاشتم بالا
2. به نظرم باید از اول انجام بدی.اصلا بازی رو باید از اول نصب کنی.حالا یه امتحان کن ببین با ریختن آپدیت درست می شه یا نه
اگه نشد بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن.

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
1 . آره. گذاشتم بالا
2. به نظرم باید از اول انجام بدی.اصلا بازی رو باید از اول نصب کنی.حالا یه امتحان کن ببین با ریختن آپدیت درست می شه یا نه
اگه نشد بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن.
پست بالا ـتو قبل از ارسال پست ـت ویرایش کردم ، ممنون میشم دوباره نگاه کنی .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خوب من بازی رو دوباره نصب کردم ، کرک نکردم ، اون پچ 1.2 رو ریختم و game unpack هم کردم و همه کار کردم ، در انتها کرک ورژن نهایی رو ریختم و فراری ها رو تو my cars دیدم ..
ولی یه سوال داشتم ، ماشین های باحالی هست اما حدود 250 مگ و کلی وقت برای آنپک فایل ها گذاشتیم و برای این چند تا فراری و چند تا ماشین دیگه ؟! چیز دیگه ای به بازی
اضافه نشده !؟
دیگه چی میخوای؟! شیفت 2!؟:D
اسم پک DLC مشخصه دیگه.Ferrari and Exotic Cars و قرار نیست غیر از تعدادی ماشین چیزه دیگه ای بده
کلی ماشین باحال گیرت اومده که می تونی باهاش توی ترک ها حال کنی
فکر می کنم نزدیک 20 تا ماشین مفت بهت میده اونم ماشین هایی که توی بازی اصلی نبوده
برخی از مدل هاش واقعا رانندگی باهاشون لذت خاصی داره بخصوص مدل های کلاسیک
تازه همین هم از صدقه سری هکرهاست و الا اصلا این پک برای نسخه PC منتشر نشده بلکه DLC نسخه 360 برای نسخه PC کانورت شده

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
تازه همین هم از صدقه سری هکرهاست و الا اصلا این پک برای نسخه PC منتشر نشده بلکه DLC نسخه 360 برای نسخه PC کانورت شده

jaw_dropping_dog.jpg

اینو نمیدونستم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر