تاپیک اختصاصی برای طرفداران بازی جنرال

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
سلام !
این جا داره حسابی خاک میخوره نه !
خوب من ازتون میخوام مد میزارید چند تا عکس هم بزارید ضمنا در مورد آنلاین بازی کردن اگه مقدوره صحبت کنیم و ... !
انگار همه نکست جن شدن و فقط من موندم باید برای خودم یه 360 دست و پا کنم!:d

.............................

از یه نفر میخوام بیاد تمام نسخه های این بازی و تغییرات و عکس ها و ... را بزاره!:d

آخرین ویرایش:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
من یک مد توپ میخوام یک مد که بتونه روسیه و بقیه ی کشور ها را بیاره تو بازی یعنی کدوم مد بیشترین کشور را میده من اونو میخوام که روسیه سوئد و فرانسه و ... هم اضافه بشن همین و اینکه بهترین هم باشه:d

BisKi

کاربر سایت
Oct 26, 2007
19
نام
نوید
سلام برای این مد تو اینترنت سرچ کن generals zero hour:the last stand v.5.0
از این سایت هم میشهhttp://commandandconquer.filefront.com
پچ روسیه جالبه،روسیه سلاحهای دوربرد عالی ای داره و هواپیماهاشم قوی هستن،یه تانک دوربرد داره که تانکها و ساختمونهای حریف رو خاموش میکنه و یه تانک داره که یه دودی ایجاد میکنه که rpg های حریف رو به سمت خودش میکشه.super weaponش هم نابود کنندس.و یه چیزی که موقع بازی ازش خیلی لذت میبرین صدای انفجارهای پشت سر همه،چون هر چیزی که شلیک میشه یه صدای انفجار مهیب با آتیش زیادی رو به همراه داره که خیلی کیف میده.تنها بدیش اینه که ساختمونهای روسیه خیلی ضمخت و زشتن.و حرف زدنشونم جالب نیست(به غیر از اون زنه که وقتی ستاره میگیری تبریک میگه،اون باحال حرف میزنه)
حالا منم یه سوال دارم توی china rogue general چجوری میشه نقشه رو روشن کرد؟آخه اون satellite hack زیاد فایده نداره هیچی نیست که بشه باهاش نیروهای مخفی رو به راحتی دید؟مثل usa یا gla?البته من تیم تخصصیم usa commander in chief اما دوستم یه پچ برای gla rogue general دانلود کرده که خیلی قویش کرده با یه بمب شیمیایی تمام تانک هامو میترکونه و تانکهاشم خیلی قوی شدن هلیکوپترها و هواپیماهای udsaهم برای حمله زیاد قوی نیستن اونقدر ضد هوایی میسازه که هواپیماهام نزدیک baseشم نمیتونن بشن فقطb52یکم دووم میاره،به خاطر همین رفتم سراغ china rogue general چون super overlord داره که با بمب شیمیایی نمیترکه ولی از نظر دیدن نیروهای مخفی ضعیفه حالا هیچ راهی تو usa برای بردنش به ذهنتون نمیرسه؟؟؟در مورد سوالم راجع به چین هم کمک کنین لطفا.

آخرین ویرایش:

hλdi

کاربر سایت
Mar 19, 2009
80
نام
هادی
سلام.
من چند ساله دارم zero-hour رو بازی میکنم. خیلی باحاله اما دیگه تمام زیر و بم تیمها و همه چی رو یاد گرفتم. میخوام بدونم میشه به بازی تیم اضافه کرد؟ و با این تیمها رو شبکه بازی کرد؟

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام دوستان . . .

هرکسی خواست آنلاین بازی کنه در خدمتیم! :biggrin1:

اینم چند تا سرور Hamachi . . .

User : mer5ad
Pass : 123321

User: zero hour ir
Pass: zh

User: ir generals
Pass: zh

. . . منتظریم . . . ;)

warriors

کاربر سایت
Apr 16, 2009
4
عنوان:

من که این روش رو انجام دادم ولی هنگام انتخاب کردن کشور و تیم و......(خود به خود از بازی میاد بیرون)
این پیغام رو میده

Lost Connection to C&C Generals Zero Hour Online

منتظر کمک شما دوستان هستم

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
من که این روش رو انجام دادم ولی هنگام انتخاب کردن کشور و تیم و......(خود به خود از بازی میاد بیرون)
این پیغام رو میده

Lost Connection to C&C Generals Zero Hour Online

منتظر کمک شما دوستان هستم
چون serial number که هنگام نصب بازی به بازی دادی اورجینال نیست و بازی کرک این جوری میشه

pesi

کاربر سایت
Dec 27, 2007
33
سلام دوستان قديمي
من بعد عمري دباره اين جنرال رو پيدا كردم و نصب كردم اين كدوم پچ باحالتره ؟؟
كدوم مدش هم خفن تره؟

behrang_shadow

کاربر سایت
Dec 20, 2010
1
ورژن reborn محشره، به خاطر قدرت بالای نیرو ها جنگ حسابی میچسبه.
راستی من پچ 1.04 رو نصب کردم ولی وقتی وارد کاستوم مچ میشم (در zero-hour 1.04) همه بازی ها خاکستری شده و با کلیک روش میگه که ورژن بازی شما متفاوته؟! نمی دونم جریان چیه. تا چند روز پیش بازی میکردم. لطفا راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:

amiga

کاربر سایت
Dec 16, 2010
5
سلام به همه دوستان

من هم تازه به جمع شما اضافه شدم

میشه یکی از اساتید توضیح بده mode و patch اصلا چی هستن و چطور باید ازشون استفاده کرد .
مخصوصا برای Zero Hour می خوام باشه .

بعد من چطور باید نصب شون کنم و اصلا کدومشون رو باید انتخاب کنم .
در ضمن من نمی تونم به صورت آنلاین بازی کنم .

ممنون و متشکرم

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
سلام به همه دوستان

من هم تازه به جمع شما اضافه شدم

میشه یکی از اساتید توضیح بده mode و patch اصلا چی هستن و چطور باید ازشون استفاده کرد .
مخصوصا برای Zero Hour می خوام باشه .

بعد من چطور باید نصب شون کنم و اصلا کدومشون رو باید انتخاب کنم .
در ضمن من نمی تونم به صورت آنلاین بازی کنم .

ممنون و متشکرم

سلام داداش . . .
MOD ها شکل و فرم بازی رو عوض میکنن! تیم ، محیط بازی خونه ها ، نیروها و . . .
PATCH هم نسخه اصلی بازی رو بهبود میده و باگهاشو میگیره! PATCH رو خوده شرکت سازنده عرضه میکنه ، ولی MOD رو نُچ! :d

برای آنلاین بازی کردم نیز به ایـــــــــن تاپیک تشریف بیاورید . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر