شایعه سه گانه Tomb Raider اختصاصی PS3

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
tombraiderlara.jpg

سایت ایتالیایی Playstationblog خبر از عرضه سه گانه Tomb Raider بر روی PS3 داد قبلا هم سه گانه های مختلفی به صورت بهینه شده و اختصاصی بر روی PS3 عرضه شده بودن که میتوان به Prince of Persia و God of War و... اشاره کرد حالا هم به نظر میرسد سه بازی Tomb: Raider Legend (PS2, 2006), Tomb Raider: Anniversary (PS2, 2007) and Tomb Raider: Underworld (PS3 به صورت HD و با قیمتی معادل 29 یورو در تاریخ 22 مارس 2011 عرضه شود..

منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خب یه بازی خوب دیگه برای بچه های PS3 با کیفیت HD. حضور لارا جان اون هم از نوع HD واسه PS3 بازها غنیمتی هست.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این چندتا کالکشن که دادن بیرون مگه چقدر براشون سود داشته که همینطور دارند بازم کالکشن میدن ؟ :d
تروفی هم داره انشاالله دیگه ؟ :d
و یک سؤال دیگه! اگر یکی TN:UW رو پلات کرده باشه بازم پلات میشه یا نه دیگه تروفی هایش حساب نمیشه؟ :d البته فکر کنم تروفی های TM فقط برای ریجن 3 اومده بود :d

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
ای بابا به نظرم باید Tomb Raider یک تا پنج رو تو کالکشن قرار میدادن ...واقعا نسخه های یک تا پنجش اون قدر فوق العاده بود که تا اخر عمر فراموش نمیکنم اشتباه کردن به نظرم چون نسخه های یک تا پنجش ساخته Core Design بود و اون قدر فروش کرد و طرفدار پیدا کرد که فکر نکنم از یاد گیمر های قدیمی بیرون بره....
هیچ وقت نسخه اولشو فراموش نمیکنم موقعی که اخر بازی میرسیدم به اژدها دیسک بازی گیر میکرد اژدها لود نمیشد...ولی فکر کنم جزو نفرات اولی بودم که تو ایران نسخه اولش رو تموم کردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر