طرفداران بازیهای Adventure

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
دوستان کسی سری Strong Bad Cool Game For Attractive People رو بازی کرده؟ (خدای اسمه:d )
کلا فضای بازی طنز و کلی تیکه جالب و خنده دار داره.من که لذت بردم

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
سلااااااااام بچه ها
چه خبر؟
میگم بنده یه چند وقتی نبودم تاپیک از رونق افتاد...
به به ...
بازی Gray matter هم که اومد ...
بنده که شنیدم شاهکاره کسی بازیش کرده؟
راستی منتظر بازی asylum از سازندگان scratches باشید قراره بترکونه ...

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سلااااااااام بچه ها
چه خبر؟
میگم بنده یه چند وقتی نبودم تاپیک از رونق افتاد...
به به ...
بازی Gray matter هم که اومد ...
بنده که شنیدم شاهکاره کسی بازیش کرده؟
راستی منتظر بازی asylum از سازندگان scratches باشید قراره بترکونه ...
والا منم درگیر مشغله های مختلف شدم نمیدونم جریان چیه:d
Gray Matter رو همونجور که روش مانور میدادن و میگفتن مثل اینکه واقعا چیز شاخی دراومده
Asylum رو خبر نداشتم.جدی جدی کار بچه های Nucleosys ـه؟ تا اونجا که خبر داشتم استدیو تعطیل شده بود؟!:-/

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
دوستان . یک مدتی هست احساس میکنم بازیها یکجورایی برام تکراری شدند. میخواستم این سبک را تجربه کنم. انگلیسی ام در حدی هست که مثلا 80 درصد دیالوگهای fallout را بفهمم. به نظرتون از کجا شروع کنم ؟ مثلا Gray Matter خوبه ؟

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
والا منم درگیر مشغله های مختلف شدم نمیدونم جریان چیه:d
Gray Matter رو همونجور که روش مانور میدادن و میگفتن مثل اینکه واقعا چیز شاخی دراومده
Asylum رو خبر نداشتم.جدی جدی کار بچه های Nucleosys ـه؟ تا اونجا که خبر داشتم استدیو تعطیل شده بود؟!:-/

آری به جان خودم راست میگویم ... تو شماره ی 38 بازی رایانه تریلرش بود خیلی هم کلاس گذاشته بودن که این بازی کار سازنده های بازی شاهکار scratches هست
و جوری هم که از تریلر معلوم بود یه بازی ادونچر خفففففففن و horror بود

دوستان . یک مدتی هست احساس میکنم بازیها یکجورایی برام تکراری شدند. میخواستم این سبک را تجربه کنم. انگلیسی ام در حدی هست که مثلا 80 درصد دیالوگهای fallout را بفهمم. به نظرتون از کجا شروع کنم ؟ مثلا Gray Matter خوبه ؟

نه بابااااااااااااااا
مگه میخوای دهنت صاف بشه؟
بنظرم از Still life شروع کن اگر ازش جون سالم بد بردی تا آخر عمر از ذهنت پاک نمیشه ...
به نظرم ادونچرها بهترین بازیهایی هستن که تو عمرم انجام دادم ... چون به خاطر سخت بودن و داستاناشون هیچوقت از یادت پاک نمیشن ...
خلاصه بگم که حتما از نسخه اول بازی still life شروع کن مطمئن باش تحت تاثیر قرار میگیری
داستان بازی هم فوق هیجان انگیزه جوری که آدرنالین تو خونت شروع به قل قل میکنه ......

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
عزیزم نگفتم دروغ میگی که،منم گفتم خبر ندارم:d پس منتظر Asylum میمونیم:d البته کلی هم منتظر Gray Matter بودم الان که اومده وقت ندارم:d
خوب شد Post Mortem رو معرفی نکردی:d Still life که سخت بود عزیز:d
به نظر من از سام و مکس یا جزیره میمون شروع کن که هم جزو استانداردهای این سبکن هم اینکه داستانشون خوبه هم کلی میخندی:d

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
:d:d:d
آقا بنده در یک اقدام خیرخواهانه رفتم نت رو گشتم دیدم عکس درست حسابی از اسیلوم پیدا نمیشه خودم رفتم عکس گرفتم از تریلر بازی
از اونجایی که نمیشد تریلر رو جدا کنی و آپ کنی بسیار شرمنده ام !
اینم لینک دو عکس از بازی اسیلوم:
http://s19.aks98.com/files/37159172056428454743.jpg
http://s19.aks98.com/files/40831625179075853136.jpg

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
سلام به دوستان عزیز اقا چرا از art of murder:cards of destini خبری نیست کسی فروشگاه اینترنتی میشناسه که این بازی رو بفروشه still life2 هم همین طور چرا دارینوس اینا رو فارسی نمی کنه ؟ دلیل خواصی داره! :( ممنون میشم به این سوالات پاسخ بدید

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
سلام به دوستان عزیز اقا چرا از art of murder:cards of destini خبری نیست کسی فروشگاه اینترنتی میشناسه که این بازی رو بفروشه still life2 هم همین طور چرا دارینوس اینا رو فارسی نمی کنه ؟ دلیل خواصی داره! :( ممنون میشم به این سوالات پاسخ بدید
آقا سلام
در مورد سوال اولی باید بگم که این بازی پخش شده و تیم دارینوس هم قدم به قدمش رو تو بخش وی آی پی گذاشته ولی نمیدونم چرا هنوز دوبلش نکردن ....
بیا چند تا فروشگاه اینترنتی هم برات پیدا کردم:
http://dibashop.ir/index.php?productID=395
http://gmiran.com/shop/index.php?pro=156
http://www.p30gamers.com/index.php?p_id=14&route=product/product&product_id=122
در مورد سوال دوم هم استیل لایف 2 رو کلا دورش خط بکش!!!
هرچی خاطره خوش از شماره اول و پست مرتم داشتی پاک میشه ...
این بازی فوق ضعیفه ... توسط یکی از زیر مجموعه های ناشی میکرودایس ساخته شده و بازی نه گرافیک داره ؛ نه داستان جالب داره ؛ از در و دیوار بازی هم که داره باگ میریزه؛معما هم که اگر پیدا کردی به ما هم نشون بده!
محیط های بازی زود تکراری میشن! و خلاصه این بازی رو تا تمومش کنی به انواع بیماری های عصبی مبتلا میشی!:d

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
حالا این حرفتون یخورده بی انصافیه چون همین بازیهای که دوبله کرده فوق العاده عالی روش کار کرده ...
مثلا بازی بلک میرور رو بخاطر صدای قشنگ و فوق العاده ساموئل برای اولین بار در عمرم دو بار بازی کردم!
یا صدای شرلوک هلمز تو دوبله بازی شرلوک هلمز در برابر آرسن لوپن خارق العاده بود ...!!
دوبله بازی ها و دفترچه هم یخورده کار میبره شاید به این علت یخورده کند هستن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر