تقاضای اموزش شبکه کردن کانتر استریک برای گیم نت

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
سلام بچه ها
من میخواهم بازی کانتر استریک فارسی شده توسط شرکت پردیس را برای گیم نت شبکه کنم یعنی یکی از کلاینت ها یک تیم رو بردارد و دیگری تیم بعدی و بعدش با هم بازی کنند اما بلد نیستم
ممنون میشم آموزش تنظیمات را بدید

آخرین ویرایش:

MAX64

کاربر سایت
Aug 10, 2008
2
شبکه کردن

دوست من ازچه ویندوزی استفاده می کنید .sp1 نیازی به تنظیمات نیست راحت شبکه ای میشه. اگه از sp2-3 استفاده میکنی برو start\ My Network Places\سمت چپ داخل کادر view network connections و در اینجاروی Local Area connection کلیک راست کنید .بعد Properties وبعد General و This connection uses the following items:وبعد داخل کادر دنبال {internet protocol{tcp/ipو بعددوباره properties حالا باید درکادر اول که سه تا جای آیپی است روی یکی از سیستم هات بده 192.168.0.1
وبعد همینجور یک را بکن 2و...وپایین این آیپی کلیک کنی خودش میده 255.255.255.0حالا ok بزن تا اینجا سیستم ها شبکه شدن حالا کادر بعد از جنرال Advanced بعد ویندوز فراول بعد سیتینگ وبعدکادر Exceptions حالا میتونی از Add Program میتونی به آدرس نصب بازی بری بعد فایل exe بازی کانتر را انتخاب کن روی همه سیستم هات پیاده کن مشکلت حل میشه دیگه فکر نکنم از این کاملتر بشه.:book:

mrmostafa

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1
دوست من ازچه ویندوزی استفاده می کنید .sp1 نیازی به تنظیمات نیست راحت شبکه ای میشه. اگه از sp2-3 استفاده میکنی برو start\ My Network Places\سمت چپ داخل کادر view network connections و در اینجاروی Local Area connection کلیک راست کنید .بعد Properties وبعد General و This connection uses the following items:وبعد داخل کادر دنبال {internet protocol{tcp/ipو بعددوباره properties حالا باید درکادر اول که سه تا جای آیپی است روی یکی از سیستم هات بده 192.168.0.1
وبعد همینجور یک را بکن 2و...وپایین این آیپی کلیک کنی خودش میده 255.255.255.0حالا ok بزن تا اینجا سیستم ها شبکه شدن حالا کادر بعد از جنرال Advanced بعد ویندوز فراول بعد سیتینگ وبعدکادر Exceptions حالا میتونی از Add Program میتونی به آدرس نصب بازی بری بعد فایل exe بازی کانتر را انتخاب کن روی همه سیستم هات پیاده کن مشکلت حل میشه دیگه فکر نکنم از این کاملتر بشه.:book:

دوست عزيز شركت ما خيلي بزرگ هست و نزديك 500 تا كامپيوتر شبكه هست و بازي كانتر استريك رو اكثرا نصب ميكنن بعد كه بازي اجرا ميشه تو ليست Lan ر نگاه ميكنيم ميبينيم يه سرور اضافه شده يعني بعضي افراد خاص سرور ميشن نميدونم چرا. البته سيستم هاي ما ادمين نيست و تنظيمات رو نميشه تغيير داد ولي من موقعي كه ادمين هم داشتم تست كردم سرور نشدم نميدونم چطوري بايد سرور كرد؟؟؟؟؟ الان من ورژن پرتابلش رو سيستم دارم چون قابل نصب نيست رو سيستم به خاطر محدوديت يوزرها. اولا كه مثلا تو هر كامپيوتري يه نسخه باشه ميشه شبكه شد يا همه بايد از يه ورژن استفاده كنن يعني حتي 1.6 باشه ولي نصبي يكي پرتابل يكي فارسيش باشه ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون ميشم سرور شدن رو بااين سيستم شبكه بهم توضيح بدي چون كسي كار خاصي نميكنه نصب ميكنه واردب ازي ميشه شانسا بعضي ها سرور ميشن مثلا از 20 نفر 2 نفر نميدونم اشكال كار كجاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر