جزییاتی از شماره جدید Tomb Raider در شماره جدید مجله Game Informer

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
jan2011_cover_b_front.jpg

با سلام
از اسکن های شماره آخر مجله این جزییات تا بحال بدست آمده است

لارا در این بازی 21 سال دارد

این شماره فقط ریبوت franchise نیست بلکه ریبوت کامل برند Tomb Raider هست و به این جهت از مدل واقعی برای طراحی لارا استفاده نمی شود

در این بازی از ویژگی performance capturing استفاده می شود( استفاده از هنرمندان واقعی و سیستم Motion capture)

مرگ به شکل وحشیانه نیز موجود است.به طور مثال یک مرد وحشی به لارا حمله می کند و چاغو را در سینه لارا فرو کرده و پس از مردن او چشمانش را می بندد. نمونه ای دیگر شامل سقوط سنگی بزرگ بر روی پای او و سپس سقوط قطعه سنگی دیگر و متلاشی شدن سر لارا
CD در مورد اسلحه ها صحبت نمی کند ولی در عکس ها کمان و شاتگان و پیستول مشاهده می شود

سیستم قفل شدن هدف در تیراندازی به کل کنار گذاشته شده و سیستم نشانه گیری آزادانه به جای آن قرار گرفته که با نمونه های مشابه برابری می کند
Darrell Gallagher سرگروه تیم CD می گوید " تفاوت این بازی با شماره های قبل مانند دود و آینه هست( فکر می کنم اشاره ای به این موضوع هست که بازی های قبل تماما خطی بوده ولی حالا شما کاملا به هرجا می تونید قدم بگذارید )
در شماره های قبل شما آزادی مجازی و غیر واقعی داشتید چرا که بوسیله loading ها شما می توانستید به هرجا سفر کنید ولی آزادی در این عنوان کاملا واقعی است.شما می توانید به هر جایی که مشاهده می کنید بروید و راه خود را به انتهای برسانید بدون اینکه به مسیر خاصی هدایت شوید"

کارگردان تیم Noah Hughes می گوید:
"این موضوع بسیار مهم بود که نه تنها ابعاد شخصیتی لارا را به شکل احساسی وارد بازی کنیم بلکه آن را در خود گیم پلی بازی نیز پیاده کنیم و گیمر ها را به یک بازمانده کارکشته تبدیل کنیم"
" در طول جستجو ها لارا به وسایل جدیدی دست پیدا می کند که قابلیت های او را تقویت می کند. قابلیت های ورزشی لارا نیز در این میان به کار می آید"
"بعضی از قسمت های اوایل کار بدلیل محدودیت ابزار و یا قابلیت های فیزیکی غیر قابل دسترسی می باشد که پس از بدست آوردن ابزار مناسب و قابلیت مورد نیاز جزیره آماده است تا لارا آن را مال خود کند."

کمپ های مرکزی در محیط وجود دارد که در داخل آنها می توانید با مخلوط کردن قطعات مختلف، ابزار و وسایل جدید و در نتیجه قابلیتی به قابلیت های لارا اضافه کنید. همچینی می توانید بوسیله کمپ ها به مناطق مختلف به شکل سریع تری نقل مکان کنید.
باید آب و غذا برای زنده ماندن ذخیره کنید.

کاراکتر های دیگری نیز در بازی حضور دارند که بازماندگان کشتی به گل نشسته ای در کنار ساحل نیز تعدادی از آن ها را تشکیل می دهند

منبع

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من به جان ِ خودم این فیس ِ جدید لارا رو یه جا دیدم :D ! بار اول خیلی برام آشنا بود . حالا که گفتن از مدلی براش استفاده نمیشه خیلی گیج شدم :D ! فکر میکردم برای صورتش از یکی استفاده کردن که من میشناختمش :D !
ممنون بابت اطلاعات .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
اولین چیزی که به ذهنم میرسه
Just Cause + Uncharted با قهرمان مونث
منتظر شنیدن خبر اضافه شدن کاور گیری به بازی هستم :biggrin1:
فکر نکنم... یعنی امیدوارم!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
ایراد از منه یا طراحی این چهره به نظرم قشنگ نیست ؟؟؟ یا بهتری بگم ... HOT نیست !!!

لبای زشت... دماغ زشت ... چشمها اصلا آدم رو میخکوب نمیکنه ... :-s طراحی این دختره تو HS خیلی با ظرافت بود ...

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
ایراد از منه یا طراحی این چهره به نظرم قشنگ نیست ؟؟؟ یا بهتری بگم ... HOT نیست !!!

لبای زشت... دماغ زشت ... چشمها اصلا آدم رو میخکوب نمیکنه ... :-s طراحی این دختره تو HS خیلی با ظرافت بود ...
بابا الآن اینجوری رو بورسه :D
خیلی مامانی و جیگر باشه خز میشه :D

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
من به جان ِ خودم این فیس ِ جدید لارا رو یه جا دیدم :biggrin1: ! بار اول خیلی برام آشنا بود . حالا که گفتن از مدلی براش استفاده نمیشه خیلی گیج شدم :biggrin1: ! فکر میکردم برای صورتش از یکی استفاده کردن که من میشناختمش :biggrin1: !
دقت کن! دقت کن! یکمی لبهاش شبیه لب های جولیه.:d
بابا الآن اینجوری رو بورسه :biggrin1:
خیلی مامانی و جیگر باشه خز میشه :biggrin1:
بله . اتفاقا منم همینو میگم. طراحش واقعا خبره بوده. چون احساس میکنم همون لارا قبلیه و فقط فضا خوف تر شده.
حالا نگفتن این طراحی CG کاره CD یا SE ژاپن؟ چون شبیه FF CG هاست:d و تو سایت های مختلف دیدم که خیلی از ملت اروپایی خوششون نیومده بود و فحش میدادند!
(دختر فقط دختر 20 ساله:d)

RSGTA

کاربر سایت
Oct 21, 2010
6
نام
امیر حسین

بابا می خوایم بازی کنیم نه ... !:d
من که به شخصه امید دارم بازی خوبی می شه . من از legend به بعد بازی کردم خیلی هم از بازی ها خوشم اومد . امیدوارم حالا که قراره بازی reboot بشه ، از کیفیت بازی کم نشه .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بسیار عالی. ممنون.
پس بازی Open World شد.
لارا جون از همین حالا منتظرتم.

منتظر شنیدن خبر اضافه شدن کاور گیری به بازی هستم :biggrin1:
یه ریبوت لازم داشت توم ریدر ...
مگه Tomb Raider بی اصالته که از GeoW تقلید کنه؟:d
کاور ماور و ول کن من فقط تو لذت این هستم که آزادی عمل داره.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بسیار عالی. ممنون.
پس بازی Open World شد.
لارا جون از همین حالا منتظرتم.

مگه Tomb Raider بی اصالته که از GeoW تقلید کنه؟:d
کاور ماور و ول کن من فقط تو لذت این هستم که آزادی عمل داره.
اصالت مصالت رو ولش کن ، اضافه شدن کاورگیری به اکشن بازی عمق میده ...
This is a fact ...

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
منتظر شنیدن خبر اضافه شدن کاور گیری به بازی هستم
یه ریبوت لازم داشت توم ریدر ...
مگه Tomb Raider بی اصالته که از GeoW تقلید کنه؟
ببخشید بچه ها یه سوال تقریبا بی ربط :
اولین بازی که از کاورگیری استفاده کرد MGS بود ؟
اولین بازی که هنگام کاورگیری شلیک هم میکرد MGS2 بود ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر