November امسال منتظر Rage بر روی iPhone باشید

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
چندی پیش John Carmack خالق Rage، نسخه ی iOS بازی را تایید کرد که با نمایشی که در کنفرانس QuackCon داشت تعجب همگان را برانگیخت! کیفیت بافت ها، گرافیکی همپایه بازی های کنسولی و اجرا شدن بازی برروی 60fps (بر روی iPhone 4) تنها دلایلی بود که خیلی ها رو در حسرت داشتن iPhone گذاشت.

rageiphoneblog2.jpg

امروز ID Software تایید کرد که نسخه ی Spinoff بازی November امسال بر روی iOS با قیمت باورنکردنی 99¢ (برای نسخه معمولی) و $1.99 (برای نسخه HD) عرضه خواهد شد.
همچنین نسخه ی اصلی بازی 3th September 2011 بر روی کنسول های خانگی و PC عرضه خواهد شد...
منبع

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
گرافیکی همپایه بازی های کنسولی
بی خیال دیگه:D دمپایی گرافیک کنسولی هم نمیشه،همپای که جای خود داره،به اندازه ایفون گرافیکش خوبه
پیشنهاد میکنم نمایش بازی در کنفرانس QuackCon رو ببینید...
اینجور چیزا رو برای انسان نا بینا هم تشریح کنی میفهمه.

ولی بهتره بحث ادامه پیدا نکنه.من رو به بزرگی خودتون ببخشید

آخرین ویرایش:

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
سر چیزی که مسلم هست که همپای گرافیک کنسولها نخواهد بود بحث نکنید لطفا نمایش بازی رو هم دیدم به قول دوستمون برای ایفون دور از انتظار بود و عالی اما همون دمپاییه گرافیک کنسولی حساب میشد.دیگه تعصب هم حدی داره واقع بین باشید اقایونه ایفون باز :))

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
android باید یه فکری به حال ما ها بکنه !!!
این دومین بازیه خفنیه که معرفی شده و از android خبری نیست!
(بحث سخت افزار نباشه ، چون هیچ فرقی بین Galaxy و iPhone 4 نیست که بگیم galaxy کم میاره!
حالا galaxy هم نباشه Desire HD هم سخت افزار خفنی داره!)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
(بحث سخت افزار نباشه ، چون هیچ فرقی بین Galaxy و iPhone 4 نیست که بگیم galaxy کم میاره!
به شما هم پیشنهاد میکنم تحقیقی راجع به سخت افزار iPhone 4 و نوع CPU، GPU و RAMـی که تو iPhone 4 استفاده شده در Wikipedia بکنید...
درضمن نمیدونم چرا خیلی ها قصد دارند iPhone رو پایین بکشند. باز به اونا هم پیشنهاد میکنم Unreal Engine رو روی iPhone 4 ببینند و به کیفیت بافت ها توجه کنند تا متوجه منظور من بشن.( نمیگم iPad یا iPhoneـهای قبلی چون بخاطر کمتر بودن RAM مجبور به کم کردن کیفیت بافت ها شدن)

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آیفون GPUـی داره که هیچ گوشی یارای مقابله با اون رو نداره.

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
آندروید رو باید گوگل یه مقدار بهش برسه بعد انتظار اومدن همچین بازیهایی رو داشته باشیم. هیچ حداقل سخت افزاری براش مشخص نکردن. ماشالا ورژن های مختلفی هم داره. همین الان نسخه 1.6 - 2.1 - 2.2 هست. به زودی 2.3 و و اوایل 2011 انشالا 3 هم میاد که همه اینها زمین تا آسمون با هم فرق دارن. نسخه 2.2 بیش از 20% سریع تر 2.1 هست!. یه گوشی می بینی CPUـش بالای 1Ghz یکی رو می بینی 500Mhz. سازنده ها برا کدومش بسازن. NFS Shift رو ببین روی هر گوشی یه کیفیتی داره. خلاصه حداقل باید تا اومدن ورژن 3 و گوشی هایی که برای اون ورژن ساخته میشن صبر کرد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر