طرفداران بازیهای Adventure

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سلام
من عاشق بازی سایبریلا هستم
شنیدم نسخه 3 این بازی قراره ریلیز بشه کسی خبری نداره؟

با سایبریا که زندگی کردیم
فقط خبرش رو خوندم که دارن کار میکنن و هیچ!
یه سایت هم دیدم نوشته بود 2011 تاریخ عرضه
حالا خدا میدونه...

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
ببخشید فکر کردم شما بودی تو پست های قبلی در مورد لاست سولز صحبت کردی
گفتم که شاید اولش عجیب باشه شما بازی کن بذار 1 شب تو بازی زمانت بگذره جالب میشه ...

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
لطفا سایت هایی که بشه بازیهای دوبله ادونچر را ازش خرید پستی کرد.بگید
از سايت دارينوس بخر هم بازيهاش دوبلست هم اينكه دفترچه داره هم اين كه دوبلش انصافا قشنگه تازگيا كه سانسورم نميكنه!
www.darinoos.net

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان کسی Lost Horizon رو نگرفته؟ چه فنتیه؟
امتیازات خوبی گرفته تا الان.فعلا که وقت نمیشه بعدا بریم تو کارش ببنیم چطوریاست
کسی اینجا sam &max بازی میکنه ؟
به مگه میشه بازی نکرد:dاصلا ادونچر به جز این دوتا خل و دیوونه میشه؟:d
season3 رو هنوز نتونستم بازی کنم ولی 2تا سیزن قبلی ها شاهکار بودن

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
بچه ها یه خبر جالب
تیم شفر رو که میشناسید؟ ران گیلبرت رو چطور؟ دو تن از دیوانه های ادونچر(هر چند از ادونچر فاصله گرفتن)خبر رسیده که ران گیلبرت به دوست قدیمیش تیم شفر تو استدیو دابل فاین پیوسته.
خدا کنه یه بازی ادونچر بدن مثل قدیما.یعنی میشه یه چیزی مثل مانکی آیلند ببینیم>:d<
منبع

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بچه ها یه خبر جالب
تیم شفر رو که میشناسید؟ ران گیلبرت رو چطور؟ دو تن از دیوانه های ادونچر(هر چند از ادونچر فاصله گرفتن)خبر رسیده که ران گیلبرت به دوست قدیمیش تیم شفر تو استدیو دابل فاین پیوسته.
خدا کنه یه بازی ادونچر بدن مثل قدیما.یعنی میشه یه چیزی مثل مانکی آیلند ببینیم>:d<
منبع
آخرین بازیهای منتشر شده توسط این دو نفر,فقط برای کنسول منتشر شده و احتمالا بازیهای بعدیشون هم کنسولی هست

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
آخرین بازیهای منتشر شده توسط این دو نفر,فقط برای کنسول منتشر شده و احتمالا بازیهای بعدیشون هم کنسولی هست

متاسفانه همینطوریه که گفتی.ران گیلبرت که با Death spank رسما از ادونچر رفت بیرون.شفر هم Brutal legend ـش هرچی بود به جز ادونچر!
این وسط دیو گراسمن و بیل تیلر میمونن که هنوز به کارهای قدیمشون پایبندن و آخرین کاربیل تیلر اگر اشتباه نکنم Ghost Pirates of Vooju Island بود که یه جورایی کلون مانکی آیلند بود

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
دوستان کسی Lost Horizon رو نگرفته؟ چه فنتیه؟
امتیازات خوبی گرفته تا الان.فعلا که وقت نمیشه بعدا بریم تو کارش ببنیم چطوریاست

سلام
من 3 ساعتشو بازی کردم خیلی خوبه و ارزش داره . فقط یادت باشه نسخه رسمی انگلیسی براش نیومده یه نسخه آلمانی هست که یه فایل 500 مگابایتی کنارشه اونرو بریزی رو پوشه بازی ، بازی انگلیسی میشه اما منو ها کماکان آلمانیه و دمو ها هم زبونش آلمانیه اما زیرنویس داره . کلا دموهای اینطوریش که بصورت انیمیشن میشه و آلمانیه هم کمه و هم کوتاهه .
محیط های بازی زود عوض میشن و معماهاش هم توی اون محیطها خیلی گیر نیست که یه مدت طولانی و خسته کننده اونجا باشی

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
سلام بچه ها...
آقا يه قضيه جالب بگم حال كنيد....
بنده با اين سنم و اين سابقه ادونچر هنوز سايبريا 2 و scratches بازي نكرده بودم ... (( به خودتون بخندين!!))
خلاصه يروز با يه جيب خالي داشتم از در يه پاساژ رد ميشدم كه داخلش يه مغازه هست كه همه جور بازيهاي عتيقه توش يافت ميشه زفتم تو و يخورده تو بازيهاش گشتم و اين دو بازي را يافت نمودم!!!
حالا جاي جالبش اينجاست كه اين چند تا بازي ادونچر رو روي هم 1000 تومان به من فروخت!:d
آقا اطلاعات بيشتري راجع به داستان بازي خفن scratches نداريد در اختيارم بذاريد؟؟؟

bplus

کاربر سایت
Oct 11, 2010
19
چند تا بازی که یادم میاد و تمومشون کردم اینهاست:
Agon(The Lost Sword Of Toledo) - Dracula Origin - Aurora - Secret Files2
راستش بازم هست ولی یادم نمیاد. اما بازی هایی که مخم سرش ترکید و آخرش با زور تقلب تمومش کردم :"> Agon و Dracula Origin بود که جزو قشنگترین بازی هایی بود که تو عمرم کردم. فکر کنم Agon رو سه ماهه تموم کردم 2تا تقلب هم بیشتر نکردم (خاک تو سره بی مخمb-(). دراکولا هم 2 ماهی طول کشید ولی سره پازل دراکولاش (یکی از پازل های بازی) فکر کنم 3هفته ای درگیر بودم و آخرش هم تقلب کردم تا فهمیدم دنیا دست کیه:p. خلاصه حتما حتما این دوتا بازی رو بکنید. راستی من قسمت یک آگن یعنی Agon - The Mysterious Codex رو گیر نیوردم، اگه کسی خبر داره جایی میفروشن بم بگین ;)

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سلام بچه ها...
آقا يه قضيه جالب بگم حال كنيد....
بنده با اين سنم و اين سابقه ادونچر هنوز سايبريا 2 و scratches بازي نكرده بودم ... (( به خودتون بخندين!!))
خلاصه يروز با يه جيب خالي داشتم از در يه پاساژ رد ميشدم كه داخلش يه مغازه هست كه همه جور بازيهاي عتيقه توش يافت ميشه زفتم تو و يخورده تو بازيهاش گشتم و اين دو بازي را يافت نمودم!!!
حالا جاي جالبش اينجاست كه اين چند تا بازي ادونچر رو روي هم 1000 تومان به من فروخت!:d
آقا اطلاعات بيشتري راجع به داستان بازي خفن scratches نداريد در اختيارم بذاريد؟؟؟

به به:d خب دنده فلزی و دسترسی به حلقه نورانی(هیلو ریچ:d)نبود که 60تومن پول بریزی پای هر کدوم:d
داستان اسکرچز رو هم دقیق یادم نمیاد.انقدری یادمه که ما تو نقش یه نویسنده بودیم که میره تو یه عمارت که بتونه بر اساس حال و هوای عمارت داستانش رو بنویسه که یه اتفاقای میافته؟صداهای مرموز و مدارکی که از صاحب قبلی عمارت پیدا میکنه واقعا تکون دهندست(اومدم یه ذره هیجانی کنم:d) چقدر سخت بود.اوه اوه یادش میوفتم گریم میگیره.دوستانی که میگن دراکولا3 سخته بیان جلو.ولی از حق نگذریم لاست سولز رو یه روز بازی کردم از نظر سختی برابر بود با این موجوذ منحوس:d
پایانش هم یکی از بدترین Ending های بازی هاست:d مطمئن باش با این یه جمله هیچی لو نرفته راحت باش

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
بازی midnight nowhere رو هم به کسای که بازی نکردن پیشنهاد میکنم البته مال سال 2004 هست ولی خیلی بازی توپیه.

c8a22beb70124ce2b6c2.jpg

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
یادش به خیر این Midnight Nowhere بد نبود.جو سکوت و سنگین و اعصاب خردکنی داشت.من تا اونجا که باید با یکی از زندانیها ورق بازی کنیم رفته بودم.بازی اصلا کشش نداشت ولی داستان جالبی داشت ولی الان نمیدونم داستانش چی بود:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر