آموزش نصب و راه اندازی GameRanger ، بهترین نرم افزار برای بازی های آنلاین!

سلام دوستان!

خوبید؟

خوشید؟

سلامتید؟

چه خبر؟

چه می کنید؟

دوستان، امروز بر این شدم که یک آموزش و یا بهتره بگم، معرفی خفناک و رسمی رو از گیم رنجر براتون بزارم . . . :D

البته آموزش خاصی هم نمی خواداااا، نصب و راه اندازیش نسبتا راحته! اما ممکنه خیلی از دوستان با این نرم افزار محبوب و کار درست آشنائی نداشته باشن! پس با ما باشید تا بیشتر با دنیای گیم رنجر آشما بشید! :D

خب، عرضم به حضور که...

گیم رنجر نرم افزار نوپائی نیست و سال هاست که داره به امر شریف حال داد به ملت میپردازه! :D

ولی چون در اوائل کارش بازی های آنلاین زیاد مرسوم نبوده (حداقل در ایران) و گیم های زیادی رو هم ساپورت نمی کرده، زیاد به چشو چال نمیومد... :D

اما جدیدا گیم رنجر با یک حرکت کاملا انتحاری شروع کرده به کلفت کردن خودش و تا میتونه داره از بازی های بزرگ و جدید که قابلیت بازی آنلاین دارن پشتیبانی میکنه! به همین دلیل ما از این کارش بسی لذت بردیم و میخوایم شما رو هم در لذت بردن از این نعمت سهیم کنیم! :D

جناب دکتر گیم رنجر در حال حاضر (و در این تاریخ) در حدود 650 بازی رو رسما ساپورت میکنه!

این رقم خیلی زیاده!

ما کُلُهُم مگه چند بازی آنلاینم داریم که بهمون کام مضاعف بده؟ :D

YAK بازی هائی داره که شما تاحالا اسم که خوبه، پیکرشم در ذهنتون تجسم نکردین! :D

ولی ما با بازی های دیگش زیاد کار نداریم...

همین که Warcraft ، Call of Duty Modern Warfare ، Stronghold ، FIFA 2011 و بازی محبوب من Command & Conquer Generals Zero Hour پشتیبانی کنه کافیه! برای من شخصا... :D

شما با نصب یه نرم افزار 2 مِگی می تونید به تمام آرزوهاتون برسید! :D

اینم لیست بازی هائی که GameRanger پشتیبانی میکنه!

حالا میریم سراغ نصب راه اندازی و مصرف گیم رنجر... :-B

مواد لازم:

یک عدد بشر پایه برای بازی آنلاین!

مقداری ناچیزی اینترنت! ( حجم، وزن و زمان مهم نیست :D )

جنس ( در اینجا منظور از جنس همون بازیه :D )

ذغال و منقل مرغوب که جنسو همچین خوب بیاره رو فُرم! ( همانا گیم رنجر است! :> )

طرز تهیه:

به اون بشر پایه بگید لطف کنه یه سر بره به آدرس ذیل:

رفت؟ خب . . . :D

حالا بهش بگید ، با زدن گزینه Download Gameranger ذغال و منقل رو تهیه کنه!

بعد از دانلود نرم افزار، روش دابل کلیک کنید تا بریم سراغ نصبش...

من طریقه نصب و راه اندازی رو به صورت عکس براتون آماده کردم!

خب، شروع می کنیم... :>

download.php

ههوووفففف... #:-S تموم شد بالاخره . . . :D

خب دوستان، ما تا حدودی سیر تا پیاز این نرم افزارو برای شما برش دادیم! :D دیگه بقیه کارا پای خودتونه... :D
هدف اصلی من معرفی این نرم افزار بود که... خدا رو شکر ناکام نموندیم! :D

اگه سوالی در مورد این مطلب داشتین میتونید تو همین تاپیک بپرسید و یا با اکانت

( کد اکانت 424588 )

در خودِ گیم رنجر تماس حاصل فرمائید! ;):D

نوکر همتون.

یا علی...

آخرین ویرایش:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
مقداری ناچیزی اینترنت! ( حجم ، وزن و زمان مهم نیست :d )
برادر دستت طلا.
سرورهای ایرانی توی بازهایی که سروری هستن یافت میشن؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ممنون. ماشالا چه زود با فیفا 11 سازگار شد!
برادر دستت طلا.
سرورهای ایرانی توی بازهایی که سروری هستن یافت میشن؟

بستگی به بازیش داره :D مثلا من خودم قبلنا به اندازه کافی ایرانی توی general zero hour میدیدم که تا الان تعدادشون باید بیشتر شده باشه.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
دمت گرم دادا!
اینم تو مایه های Garena هست دیگه!
اگه PES را می شد زد حتما دانلودش میکردم!

تومایه های گارناست ، ولی حالت ROOM ش خیلی جلب ناک تره!!!! :d
تو گیم رنجر هر روم یک بازی ( سرور ) جداست!
انتظار برای شروع بازی هم بیرون از محیط بازیه و این خودش یک مزیت بزرگه . . .!
تو گیم رنجر هروقت هاست استارت کنه خودش بطور اتوماتیک شما رو وارد بازی و به قسمت شبکه هدایت میفرمائد!!! :d

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
یک سوال تکنیکی!!! مثلا شما میخواید با این نرم افزار cod 4 رو آنلاین بزنید پچی لازمه بریزیم یا بدون پچ میشه زد؟!

jozi_mankan

کاربر سایت
Oct 11, 2010
2
سلام

متاسفانه همینطور که میدونید گیم رنجر با برخی روتر ها مشگل داره و وقتی می خواهی جوین یا هاست بشی این پیغامو دریافت میکنی
Your internet connection is behind a Symmetric NAT Modem/Router that will prevent you from hosting all games, and from joining peer-peer games.
که متاسفانه کسی هم نمیدونه چطور میشه حلش کرد چون ما تا حالا ندیدیم از هرکیم که دیدیم در اونجا پرسیدیم نمیدونست
من مودمم بیلیون هستش و فقط با عده ی کمی که اسمشون برام ایتالیک نیست میتونم بازی کنم
اگر کسی واقعا بتونه این مشگلی که اکثر بچه ها برای کانکت شدن به گیم رنجر رو دارند حل کنه واقعا ممنون میشیم

mafia3

کاربر سایت
Nov 4, 2007
346
نام
سروش
خطاب به دوستی که گفت " مثل گارنا نیست که بازی رو به حالت Lan تبدیل کنه !! " دقیق همین کارو میکنه :)) ، با ایجاد یک شبکه ی مجازی ، شما میتونید با دوستانتون بازی کنید .

بعد اینکه یکی گفت پچ لازمه یا نه ، خب خیلی سادست . اگر کسانی که سرور میزنند ، بازی رو آپدیت کرده باشن ( پچ خور ) شما هم باید همون آپدیت یا بالاترشو داشته باشی . که عموما روی اسم سرور ها مینویسن ، بعد اینکه COD4 کرک شده و نیازی به بازی کردن اون توی GameRanger نیست ، مگراینکه دوستی Hide IP باشه و بخواد سرور بزنه که راه های دیگه ای هم هست .. ( مثل Tunngle ، Hamachi , Garena و .. )

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
سلام دوستان شرمنده اين پست رو تكرار كردم اخه دارم اين نوشته رو آماده ميكنم تا توي يك انجمن ديگه بزارمش

سلام دوستان!
خوبید؟
سلامتید؟
چه خبر؟

دوستان امروز بر این شدم که یک آموزش خفن و رسمی از گیم رنجر رو براتون بزارم . . .
البته آموزش خاصی هم نمیخواد ، نصب و راه اندازیش نسبتا" راحته! اما ممکنه خیلی از دوستان با این نرم افزار VERY محبوب و کار درست آشنائی نداشته باشن! پس با ما باشید تا بیشتر با دنیای گیم رنجر آشما بشید!
خب ، عرضم به حضور شریفتون که . . .

گیم رنجر نرم افزار نوپائی نیست و سال هاست که داره به امر شریف حال دادن به ملت میپردازه!
ولی چون در اوائل کارش بازی های آنلاین زیاد مرسوم نبوده ( حداقل در ایران ) و بازی های زیادی رو هم ساپورت نمیکرده ، زیاد به چشو چال نمیومد . . .

اما جدیدا" گیم رنجر با یک حرکت کاملا" انتحاری شروع کرده به کلفت کردن خودش و تا میتونه داره از بازی های بزرگ و جدید که قابلیت بازی آنلاین دارن پشتیبانی میکنه . . .! به همین دلیل ما از این کارش بسی لذت بردیم و میخوایم شما رو هم در لذت بردن از این نعمت سهیم کنیم!
گیم رنجر در حال حاضر ( و در این تاریخ ) در حدود 650 بازی رو رسما" ساپورت میکنه!
این رقم خیلی زیاده!
ما کلهم مگه چند بازی آنلاینم داریم که بهمون کام مضاعف بده؟
YAK بازی هائی داره که شما تاحالا اسم که خوبه . . . پیکرشم در ذهنتون تجسم نکردین!

ولی ما با بازی های دیگش زیاد کار نداریم . . .

همین که Warcraft ، Call of Duty Modern Warfare ، Stronghold ، FIFA 2011 و بازی محبوب من Command & Conquer Generals Zero Hour پشتیبانی کنه کافیه!

شما با نصب یک نرم افزار 1 مگی میتونید به تمام آرزوهاتون برسید!

اینم لیست بازی هائی که GameRanger پشتیبانی میکنه!

Full List

آخرین ویرایش:

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
804
نام
سپهر
حالا میریم سراغ نصب راه اندازی و مصرف گیم رنجر . . .

مواد لازم:
یک عدد بشر پایه برای بازی آنلاین!
مقداری ناچیزی اینترنت!
جنس ( در اینجا منظور از جنس همون بازیه )
ذغال و منقل مرغوب که جنسو همچین خوب بیاره رو فرم! ( همانا گیم رنجر است! )

طرز تهیه:
به اون بشر پایه بگید لطف کنه یه سر به يكي از دو آدرس زير بزنه :

حالا اگه دوست داشتي با زدن گزینه Download ذغال و منقل رو تهیه کن!

بعد از دانلود نرم افزار ، روش دابل کلیک کنید تا بریم سراغ نصبش . . .
من طریقه نصب و راه اندازی رو بصورت عکس براتون آماده کردم!
خب ، شروع میکنیم

با تشكر از مرصاد عزيز كه واقعا سنگ تموم گذاشته در نوشتن اين مقاله

GameRanger_Mersad.JPG

اوووووففف... تموم شد بلاخره . . .
خب دوستان ، ما تا حدودی سیر تا پیاز این نرم افزارو برای شما برش دادیم! دیگه بقیه کارا پای خودتونه . . .
هدف اصلی من معرفی دوباره این نرم افزار بود که . . . خدارو شکر ناکام نموندیم!

اگه سوالی درمورد این مطلب داشتین میتونید تو همین تاپیک بپرسید

يا حق

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر