Saw

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
4 نیو امیجز :
0newsaw3d101510.jpg
1newsaw3d101510.jpg
[URL="http://www.bloody-disgusting.com/photosizer/upload/3newsaw3d101510.jpg"] [/URL]

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
زیر نویس فارسی خوبی واسه فیلم اومده؟((چه فروشگاه اینترنتی با زیرنویس فارسی داره؟؟))

کیفیت ویدئو فیلم چطوره؟

AlirezaGamer نظرتو راجع به SAW VII بگو.((به داستان فیلم اگر میشه هیچ اشاره ای نکن.با حال و هوای کدوم نسخه از SAW شبیه تره؟))

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
زیر نویس فارسی خوبی واسه فیلم اومده؟((چه فروشگاه اینترنتی با زیرنویس فارسی داره؟؟))

کیفیت ویدئو فیلم چطوره؟

AlirezaGamer نظرتو راجع به SAW VII بگو.((به داستان فیلم اگر میشه هیچ اشاره ای نکن.با حال و هوای کدوم نسخه از SAW شبیه تره؟))

ویدئو از سینماست . زیر نویس نداره . من از اینترنت دانلود کردم . فقط اگه خواستید یه اسپویلر بزرگ می ددم اگه خواستید. من کمونده اشکم بگیره . :((:((:((:((:((:((:((:((:((

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
من بالاخره صبرم تموم شد و نتونستم تا کیفیت اصلی صبر کنم و رفتم پده گرفتم.
به نظر من این نسخه به نسخه های دیگه نمی رسه ، ولی این رو مطمئنم که اخرین نسخش که 2011 میاد ، یکی از بهترین ها باشه ، چون دیگه تقریبا همه چیز مشخص شد و احتمالا این سری با یک شوکه فوق العاده با طرفداراش خداحافظی کنه !!!

• Like
Reactions: capitanrayan

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
سلام.
به نظر من این نسخه به نسخه های دیگه نمی رسه ، ولی این رو مطمئنم که اخرین نسخش که 2011 میاد ، یکی از بهترین ها باشه ، چون دیگه تقریبا همه چیز مشخص شد و احتمالا این سری با یک شوکه فوق العاده با طرفداراش خداحافظی کنه !!!
این نکته رو یه بارم بگوووووووووووووووووووووووووووو ؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام.
پس به سلامتی تموم میشه؟خدا رو شکر از قسمت سوم این ارزوی من بوده که تموم بشه:D

واقعا به گند کشیده شد

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بچه ها اینو بخونید من سکته زدم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saw 8,9 or 10

Rumors have run rampant. There will be nine Saw films. Ten. But the truth to just how far Jigsaw's legacy will go remains to be seen.

Nearly a week out from the release of Saw VI, opening October 23, producer Mark Burg of Twisted Pictures informs us, "We're definitely making [part] seven. We're shooting in January and it's going to be in 3-D."

But you already knew that. Returning to the director's chair for the seventh entry is David Hackl with a script by Patrick Melton and Marcus Dunstan. Beyond that, however?

"The storyline that we started in five and carries through six ends in Saw VIII," says Burg. "Where it goes beyond that I couldn't tell you. In my mind and Oren [Koules]' mind, we have the story threaded through part eight. I can't tell you the franchise will continue after that."

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر