Bioshock Infinite | PC [پست اول خوانده شود]

تذکر : تمام مسائل مربوط به داستان ، اتفاقات و مراحل بازی حتماً داخل تگ اسپویلر قرار داده شود. در غیر اینصورت برخورد خواهد شد

bioshock-infinite.jpg

Developer : Irational Games
Publisher : 2K Games
Gener : Sci-Fi FPS

کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN با بازیسازان Black Isle و Interply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...

Last edited by a moderator:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
منظورت bioshockه؟ این ربطی به سری قبل نداره. بازیش تو ژانر thriller جا میگیره.

بله!!!!:-o

کی همچین حرفی زده؟
روح بازی همون بایوشاک هست ولی بدون رپچر !
المان های گیم پلی با وجود تغییرات زیاد همون المان های استاندارد ژانر شوتر هست.

حتی طبق اطلاعات جدید پرک های بازی قبلی با کمی تغییر اینجا هم موجود هستند وقدرت های پلسمید ها شبیه بازی های قبلیه!

اول از همه این توضیح رو بدم که قبلا با ناظم بخش امین صحبت شد و گفت مشکلی نداره و من این رو به عنوان خبر گذاشتم پس لطفا نگید که این منبع نداره و موثق نیست و ازین جور حرفا
چون دیدم خیلی جالب بود و از گیم پلی بازی خبری نبود گذاشتم

امروز داشتم برنامه Invisible Walls اپیزود 124 رو نگاه می کردم( یه برنامه که هر هفته جمعه ها روی سایت GT قرار می گیره)
جرمی هافمن از عوامل GTTV توی برنامه بود و در مورد دمویی که از بازی دیده بود صحبت می کرد که توی پنل گیم اینفورمر و 2K به شکل خصوصی در نمایشگاه PAX 2010 نشون داده شده بود

• telekineses is back.اگه یادتون باشه این یه پلاسمید بود که می تونستیم باهاش اجسام رو بلند کنیم.
File:Telekenesisi.png
Telekenesisi.png

بوسیله این پلاسمید توی تریلر زمانی که سعی میکنید یه شات گان رو از دست یکی بدزدید شاتگان به شکلی برگشت می کنه flip around و بعد از نوش جان کردن یه تیر می تونید شاتگان رو به دست بگیرید

• بخش دونفره Co-op بازی که به همراه الیزابت انجام میشه.مشخص نیست که میشه دو نفره بازی رو انجام داد یا فقط AI، الیزابت رو کنترل میکنه.یکی از قابلیت های Co-op نمایش داده شده که الیزابت با استفاده از یه پلاسمید باد ایجاد می کنه و شما با اکتریسیته اونو تبدیل به یه طوفان می کنید lightening storm که تعدادی از دشمنا رو نابود میکنه

• Insect Swarm is back
Insect.png

ولی این دفه خبری از bugs حشره نیست بلکه کروز ( من نمی دونم این چه جور جونوریه!) هست که فوق العاده کشنده هستن و شما یه دسته ازینا رو به جون دشمنا می ندازین

• در مورد گرافیک بازی صحبت می شه که به حدی زیبا و عالی بوده که شک می کنن که آیا تریلری که داره پخش می شه CG هست یاگیم پلی واقعی بازی!!!

• مورد آخری که بهش اشاره میشه مربوط میشه به رفت و آمد بین ساختمونایی که توسط بالون ها رو هوا معلقه .شما بوسیله یه سیستم ریلی که بین این ساختمان ها ایجاد شده رفت وآمد می کنید.توی دمو نشون داده میشه که کاراکتر اصلی خودش رو توسط یه پرش به این ریل ها اتچ می کنه و بعد بازی به حالت on rail shooter میره که در این حین یه سری از دشمنا سعی می کنن با پرش روی ریل و حرکت در کنار کارکتر اصلی خودشون رو به اون برسونن. در این قسمت شما هنوز می تونید نشونه گیری کنید و با اسلحه شلیک کنید.کارکتر اصلی یکی از دشمنا رو با یه شلیک از ریل جدا می کنه و جسد اون به یکی از ساختمون ها برخورد می کنه و خون اون رو ساختمون پاشیده می شه و اثرش باقی می مونه و به پایین سقوط می کنه.این قسمت فوق العاده هیجان بالایی داره و اصلا مثل اون چیزی نیست که توی بازی های دیگه دیدیم.شما بین ریل ها می تونید سویچ کنید و البته طول این ریل ها هم خیلی بلند هست و به مدت طولانی بعضا روی اونها سواری می کنید

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بله!!!!:-o

کی همچین حرفی زده؟
روح بازی همون بایوشاک هست ولی بدون رپچر !
المان های گیم پلی با وجود تغییرات زیاد همون المان های استاندارد ژانر شوتر هست.

حتی طبق اطلاعات جدید پرک های بازی قبلی با کمی تغییر اینجا هم موجود هستند وقدرت های پلسمید ها شبیه بازی های قبلیه!
من ظاهرا یه کمی بد منظورم رو رسوندم. اره سبک بازی همون FPS هست. منظورم از ژانر از لحاظ محتوا بود.

• Like
Reactions: koorosh sh

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کن لیواین شما را یاد چه چیزی می اندازد؟

اسلحه های عجیب وگیم پلی سریع Tribes: Vengeance ؟ یا ی=خاطرات خوش وبدیعی که از Thief دارید؟

یا حتی دنیای مخوف و هوش مصنوعی مرموز System Shock ?

ویا مهمتر از همه اندرو رایان وافکار جاهطلبانه اش ؟ یا صدای سنگین گام های Big daddy ها؟

همه ی این ها گوشه ای از نبوغ این بازمانده از دوران طلایی بازیسازی است!

شاید Looking Glass نابود شده باشد یا حتی در بر مقطعی Irational میرفت تا در غولی به نام 2K حل شود اما

تفاوت KEN ب ا بازیسازان Black Isle و Inteply در اینجاست که Levine هیچ وقت تسلیم هیچ کس نشد.

نه تصمیم ناشران سودجو و نه حتی تسلیم Gamer هایی که مزاجشان دیگر نوآوری را هضم نمیکرد!

او BioShock را در جواب همه ی نامهربانی های این صنعت ساخت و باز هم موفق شد !

موفق شد تا سلیقه ی ساده شده ی ما را پس از سال ها دوری از دوران درخشان Looking glass ها تغییر دهد.

Icarus وعده داده شده ی Levine اینجاست!

Infinite نهایت Levine خواهد بود...

----------------------------

Infinite راوی انحطاط بشر از زاویه ای دیگر است.
آسمان های 1900 بستر وقوع همه چیز است.
بار دیگر لجام گسیختگی همیشگی انسان او را به ورطه ی نابودی خواهد کشاند.
و در این آسمان های منحط شمایید که برای نجات عشق خود منجر به تعیین همه چیز میشوید...
that was epic!
امیر حسین دست به قلمت خیلی خوبه
نوشته زیبایی بود

• Like
Reactions: koorosh sh

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
من که تابه حال این عنوان رو بازی نکردم. فکر کنم بازی ترسناکی باشه نه؟ !!!

آره . جزو بازی های ترسناک هستش ولی اونقدرا هم ترسناک نیست . خداییش گیم پلیی داره که غیر از گیم پلی هم داستان هم صداگذاری و هم گرافیکش خوبه. حتما امتحان کن ضرر نمی کنی .

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
ای جان !!!!!!!!!دوباره بایوشاک !واقا من با سری بایوشاک حال می کنم !این که دیگه خارج از اب !خیلی جالبه از اب اومد بیرون نرفت سطح زمین بلکه رفت تو اسمونا !!!!چه هوشی دارن این سازنده ها !!الانم دارم موزیک بایوشاکو گوش میدم به به:x
ممنونم به خاطر تاپیک

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
بالاخره اولین Footage از بازی روی وب پخش شد !
دیدن این تریلر به هرکس که بازی میکنه اکیدا توصیه میشه.

دوباره Bioshock رفت به صدر Wish LIst من:d

لینک دانلود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر