بهترین شبیه ساز ps1

cnmeysam

کاربر سایت
Sep 9, 2010
3
epsxe170 & pec
بازي كردن گيم هاي پلي استيشن ۱ تو كاميپوتر نياز به يك شبيه ساز داره كه انواع مختلفي از شبيه سازها تو اينتر نت به صورت رايگان و پولي تو بازار و اينتر نت موجوده
امروز يكي از حرفه اي ترين و كامل ترين اين شبيه ساز ها رو واسه دانلود به همراه نرم افزار چيت براي تمامي گيم هاي پلي استيشن ۱ گذاشتم كه كار با هر ۲شون خيلي آسونه ولي اگه بازم به مشكلي بر خوردين با آي دي ياهو من تماس بگيرين تا كاملا توضيح بدم
life.h4rd@yahoo.com و جی میل cnmeysam@gmail.com
لينك دانلود
http://rapidshare.com/files/417943553/epsxe170___pec.zip

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
همه بازیها رو بدون مشکل و بدون بایوس وبدون پلاگین اجرا میکنه
تست 100% 0k
لینک دانلودش::::::excited:;):biggrin1::love:
http://rapidshare.com/files/133521754/M.A.Z_PlayStation_1.8.rar.html

حداقل اسمش رو میگفتی که چیه؟

epsxe170 & pec
بازي كردن گيم هاي پلي استيشن ۱ تو كاميپوتر نياز به يك شبيه ساز داره كه انواع مختلفي از شبيه سازها تو اينتر نت به صورت رايگان و پولي تو بازار و اينتر نت موجوده
امروز يكي از حرفه اي ترين و كامل ترين اين شبيه ساز ها رو واسه دانلود به همراه نرم افزار چيت براي تمامي گيم هاي پلي استيشن ۱ گذاشتم كه كار با هر ۲شون خيلي آسونه ولي اگه بازم به مشكلي بر خوردين با آي دي ياهو من تماس بگيرين تا كاملا توضيح بدم
life.h4rd@yahoo.com و جی میل cnmeysam@gmail.com
لينك دانلود
http://rapidshare.com/files/417943553/epsxe170___pec.zip

واقعا بهترین شبیه ساز PS1 همین ePSXe هست ولی حیف که با ورژن 1.7 نمیشه RE3 رو از روی ایمیج بازی کرد. (برای استفاده از RE3 به صورت ایمیج حتما باید ایمیج داخل درایو مجازی باشه و از ورژن 1.6 این برنامه استفاده بشه!)
اگه کسی راهی واسه اجرای RE3‌ با ورژن 1.7 از روی ایمیج سراغ داره لطفا دریغ نکنه، من که نتونستم با ورژن 1.7 راش بندازم.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
حداقل اسمش رو میگفتی که چیه؟

واقعا بهترین شبیه ساز PS1 همین ePSXe هست ولی حیف که با ورژن 1.7 نمیشه RE3 رو از روی ایمیج بازی کرد. (برای استفاده از RE3 به صورت ایمیج حتما باید ایمیج داخل درایو مجازی باشه و از ورژن 1.6 این برنامه استفاده بشه!)
اگه کسی راهی واسه اجرای RE3‌ با ورژن 1.7 از روی ایمیج سراغ داره لطفا دریغ نکنه، من که نتونستم با ورژن 1.7 راش بندازم.

سلام
اولین باره همچین چیزی می شنوم!!!!!! تا این حد که شک کردم و همین الان ایمیج بازی RE3 رو ریختم تو کامپیوتر ولی براحتی هر چه تمام و عالی با 1.7 اجرا شد!!! جدی میگی اجرا نشد از روی ایمیج؟
چه ایرادی می گیره؟
تنظیمات من:
پلاگین تصویر: OpenGL2 Driver 2.9
پلاگین صدا: 1.7
پلاگین سی دی: P.E.Op.S.CDR Driver 1.4
بقیه هم که حله! این شبیه ساز و البته شبیه ساز محشر Pcsxr که هر روز در حال تکامله واقعا معرکه هستند.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
سلام
اولین باره همچین چیزی می شنوم!!!!!! تا این حد که شک کردم و همین الان ایمیج بازی RE3 رو ریختم تو کامپیوتر ولی براحتی هر چه تمام و عالی با 1.7 اجرا شد!!! جدی میگی اجرا نشد از روی ایمیج؟
چه ایرادی می گیره؟
تنظیمات من:
پلاگین تصویر: OpenGL2 Driver 2.9
پلاگین صدا: 1.7
پلاگین سی دی: P.E.Op.S.CDR Driver 1.4
بقیه هم که حله! این شبیه ساز و البته شبیه ساز محشر Pcsxr که هر روز در حال تکامله واقعا معرکه هستند.

بله اجرا میشه ولی تا کجای بازی؟! توی بازی نمیره! بعضی وقت حتی از منوش هم رد نمیشه وقتی هم که رد میشه بدون صدا هست بعدش دیگه توی بازی نمیره!
فرض کنیم که اشکال از سی دی من هست یا از ایمیجی که گرفتم ولی صد بار با انواع نرم افزار ها ایمیج گرفتم با انواع فرمت ها ولی هیچ کدوم جواب نمیده و هر کدوم یکی از ایرادهای بالا رو میده!
آخرین راهی که پیدا کردم این هست که با الکل ازش ایمیج بگیرم (نوع ایمیج فرقی نداره) بعد ایمیج رو توی درایو مجازی قرار میدم (مستقیم با برنامه اجراش میکنم نمیشه!) بعدش از طریق پلاگین سی دی، درایو مجازی رو انتخاب میکنم و بعد با ورژن 1.6 (حتی اینجا باز 1.7 جواب نمیده!) اجراش میکنم!

با اینکه PCSX Reloaded هم شبیه ساز خوبی هست و دیروز SVN r56921 رو هم بیرون دادن ولی اولا گروهی که روش کار میکنه با گروه PCSX فرق داره و فقط شبیهش هست و دوم اینکه مزیت خاصی نسبت به ePSXe نداره. (اگه داره بگو تا منم بدونم)

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بله اجرا میشه ولی تا کجای بازی؟! توی بازی نمیره! بعضی وقت حتی از منوش هم رد نمیشه وقتی هم که رد میشه بدون صدا هست بعدش دیگه توی بازی نمیره!
فرض کنیم که اشکال از سی دی من هست یا از ایمیجی که گرفتم ولی صد بار با انواع نرم افزار ها ایمیج گرفتم با انواع فرمت ها ولی هیچ کدوم جواب نمیده و هر کدوم یکی از ایرادهای بالا رو میده!
آخرین راهی که پیدا کردم این هست که با الکل ازش ایمیج بگیرم (نوع ایمیج فرقی نداره) بعد ایمیج رو توی درایو مجازی قرار میدم (مستقیم با برنامه اجراش میکنم نمیشه!) بعدش از طریق پلاگین سی دی، درایو مجازی رو انتخاب میکنم و بعد با ورژن 1.6 (حتی اینجا باز 1.7 جواب نمیده!) اجراش میکنم!

با اینکه PCSX Reloaded هم شبیه ساز خوبی هست و دیروز SVN r56921 رو هم بیرون دادن ولی اولا گروهی که روش کار میکنه با گروه PCSX فرق داره و فقط شبیهش هست و دوم اینکه مزیت خاصی نسبت به ePSXe نداره. (اگه داره بگو تا منم بدونم)

چرا دوست عزیزم توی بازی هم میره بدون دردسر!!!! والاه همین امروز هم امتحان کردم و راحت توی بازی رفتم.یه چن تایی هم زومبی کشتم که ببینم اجرا میشه یا نه!!! دموی فیلمی اولش هم بدون ایراد اجرا میشه!
اما در مورد مزیت PCSX Reloaded:
توی بعضی از بازیها که به اصطلاح خودمون چند لبه بازی هستند در شبیه ساز Epsxe ممکنه نشه Save State یا سیو لحظه ای انجام داد اما PCSX Reloaded مثل کره به شکل باور نکردنی راحت اینکار رو میکنه! این خداییش مزیت بزرگیه اما در کل من از هر دو کنار هم استفاده می کنم و بسته به نیاز بازی به یکیش شیفت میکنم.
راستی ورژن بازی RE3 من هم اینه: SLUS_009.23
گفتم شاید برای مقایسه لازم باشه.
موفق باشی.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
چرا دوست عزیزم توی بازی هم میره بدون دردسر!!!! والاه همین امروز هم امتحان کردم و راحت توی بازی رفتم.یه چن تایی هم زومبی کشتم که ببینم اجرا میشه یا نه!!! دموی فیلمی اولش هم بدون ایراد اجرا میشه!
اما در مورد مزیت PCSX Reloaded:
توی بعضی از بازیها که به اصطلاح خودمون چند لبه بازی هستند در شبیه ساز Epsxe ممکنه نشه Save State یا سیو لحظه ای انجام داد اما PCSX Reloaded مثل کره به شکل باور نکردنی راحت اینکار رو میکنه! این خداییش مزیت بزرگیه اما در کل من از هر دو کنار هم استفاده می کنم و بسته به نیاز بازی به یکیش شیفت میکنم.
راستی ورژن بازی RE3 من هم اینه: SLUS_009.23
گفتم شاید برای مقایسه لازم باشه.
موفق باشی.

به هیچ صراطی مستقیم نیست!

با پلاگین P.E.Op.S OpenGL Driver 1.78 از منو بازی بیشتر جلو نمیره و صفحه سیاه میشه!
با پلاگین Pete's OpenGL2 Driver 2.9 هم میره توی بازی ولی بعضی از دیالوگ ها رو اجرا نمیکنه! مثلا دقیقا بعد از منوی بازی جیل حرف میزنه که صداش در نمیاد! توی بازی هم وقتی میری توی انبار warehouse که باید بگه سپتامبر توئنی ایت فقط اول دیالوگ رو میگه و قطع میکنه (سپتام …… دیلا…… دزامبی ……) این طوری. قبلا که تازه این ورژن 1.7 اومده بود خیلی روش کار کردم ولی نشد. حتی با پلاگین های مختلف هم امتحان کردم ولی نمیشه که آخرش متوجه شدم که اشکال از این ورژن 1.7 هست.

شاید هم به یه نحوی کامپیوتر من با ورژن 1.7 سازگاری نداره (مثلا تنظیمات ویندوز یا غیره) چون همه موارد مربوط به امولیشن رو عوض کردم (سی دی - پلاگین - بایوس - فرمت ایمیج - برنامه های مختلف برای برداشتن ایمیج - سی دی رام های مختلف ) هیچ کدوم فرقی نکرد!

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان برای ویندوز سون سراغ ندارید...

دوست عزیز
من با همین Epsxe توی WIN7 کار کردم البته اولش یه کم اذیت کرد که با تنظیمات پلاگینها حل شد.
متاسفانه الان Win7 نصب شده ندارم وگرنه تنظیمات دقیق رو می گفتم ولی کلا انجام میشه.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان سلام چرا بازیها رو اجرا میکنم صدای بازیها نمیاد
اطفا کمک کنین
سلام
با کدوم بازی یا بازی ها مشکل داری؟ اسم بازی و ورژنش: مثلا بازی اسکوبی دو با ورژن SLUS-01396 رو بگو تا ببینیم مشکل چیه. با کدوم شبیه ساز داری کار میکنی و چه ورژنی؟

snoop dogg

کاربر سایت
Feb 17, 2013
6
نام
سعید
سلام
با کدوم بازی یا بازی ها مشکل داری؟ اسم بازی و ورژنش: مثلا بازی اسکوبی دو با ورژن SLUS-01396 رو بگو تا ببینیم مشکل چیه. با کدوم شبیه ساز داری کار میکنی و چه ورژنی؟

سلام
Winning eleven 3 ورژنشو نمیدونم ولی 184 مگ هستش همه چی میاد ولی صدا نمیاد ورژن امولاتور 1.7 گرافیک خوبه ولی صدانداره ولی تو ورژن 1.13 هیچ کدومشون خوب نیسن

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام
Winning eleven 3 ورژنشو نمیدونم ولی 184 مگ هستش همه چی میاد ولی صدا نمیاد ورژن امولاتور 1.7 گرافیک خوبه ولی صدانداره ولی تو ورژن 1.13 هیچ کدومشون خوب نیسن

فایل بازی رو از سایتهای خارجی دانلود کردی؟ منظورم اینه که ریپ شده نباشه. ایمیج کامله؟
در مورد صدا: در Epsxe پلاگین صدا رو عوض کن و دوباره امتحان کن.
همچنین از Epsxe 1.8.0 استفاده کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر