معرفی ناظمین جدید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با سلام خدمت کاربران عزیز

همانطور که احتمالاً متوجه شده اید به منظور کنترل بهتر انجمن های سایت و افزایش کیفیت، تعدادی از دوستان از این به بعد به عنوان ناظم انجمن (در کنار فعالیت های گذشتشون) با ما همکاری می کنند که شامل:

Astiλk = ناظم بخش PlayStation 3
hoom = ناظم بخش XBOX360
Mʊrti = ناظم بخش Wii, PC
FaRd!N = ناظم بخش PSP, PSP GO, اخبار بازی ها
BoRiX_HiDeN = ناظم بخش PlayStation 3
.:Arash:. = ناظم بخش PSP, PSP GO, بازارچه
ورود این دوستان به جمع مدیریت را تبریک می گوییم.

در انتها چون چند بار سوال شده بود در این مورد که در انجمن های بازی سنتر تفاوت بین ناظم انجمن و مدیر انجمن چه چیزی هست؟ بگم که که این دو گروه از لحاظ اعتبار و توانایی اخطار و تذکر هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و فقط تنها اختلاف این دو گروه عدم توانایی اخراج کاربران توسط ناظمین است. مورد بعدی اینکه مدیران انجمن به کل انجمن ها دسترسی داشته ولی ناظمین تنها به بخش هایی که در آن فعالیت موثری دارند و مشخص شده است.
گروه مدیران انجمن در اینجا بسته شده و بنا به تصمیمات و دلایل مدیران اصلی، کاربری دیگر وارد این گروه نمی شود مگر شرایط خاص. بنابراین ناظمین انجمن در واقع جایگزین گروه قدیمیه مدیران انجمن هستند.

موفق باشیم

hosain

کاربر سایت
May 24, 2008
37
الان به نظرتون ناظمین بخش ps3 زیاد نشدن 3 نفر! اونم برای بخشی که بازدیدکنده کم داره تازه به سری از مدیر انجمن ها(فکر کنم همشون!) هم اون جا رو سرو سامون میدن
بخش 360 هم که فقط یه نفر!!!!!:-" من که نوع انتخاب کردنتون رو نمیپسندم

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
با اینکه کیوان یه بار بهم اخطار داده به نظرم کارش خیلی درسته ... به موقع تاپیکارو قفل میکنه ...
به این دوستان هم تبریک میگم، ایشالا تو پستای جدیدشون موفق باشن و عدالت رو رعایت کنن تا هم خدا هم خلق خدا ازشون راضی باشن ؛با تشکر ...@};-

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظرتون برای اعضای تحریریه بهتر نیست رو خود سایت و مقاله نویسی فوکوس شه !؟
اینطوری که بعضی از اعضای تحریریه ناظم شدن ممکنه کیفیت مقاله ها بخاطر نظارت همزمان رو انجمن یه خرده پایین بیاد (من نمی گم حتما میشه اما خب کارشون سخت تر میشه خیلی )

پ.ن:من با هیچ کس مخالف نیستم آی نزنین تو سر و کله من ! همه این افراد لیاقت خیلی خیلی بالاتر (ادمین شدن :D) رو دارن

• Like
Reactions: Sorrows

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
میتونم نظر بدم؟:)
با وجود بعضی از این دوستان فقط خدا به خیر بگذرونه:)
پست باید باب طبع و میل بعضیا باشه:)
چون می تونم تقریباً حدس بزنم که منظورت کیا هستن، ان شاالله اداره و رفتار منطقی ای از این دوستان می بینی.
الان به نظرتون ناظمین بخش ps3 زیاد نشدن 3 نفر! اونم برای بخشی که بازدیدکنده کم داره تازه به سری از مدیر انجمن ها(فکر کنم همشون!) هم اون جا رو سرو سامون میدن
بخش 360 هم که فقط یه نفر!!!!!:-" من که نوع انتخاب کردنتون رو نمیپسندم
بخش 360 قبلاً ناظم داشت. ناظمینی مثل Console یا Police_110 درسته به کل بخش های کنسول ها دسترسی دارند ولی در اصل ناظم بخش 360 هستن و فعالیت اصلیشون در این انجمن هست. کنترل روی بخش 360 نسبت به سایر بخش ها خیلی خوب هست.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ممنون واقعا انجمن به ناظم جدید نیاز داشت. ولی:
گروه مدیران انجمن در اینجا بسته شده و بنا به تصمیمات و دلایل مدیران اصلی، کاربری دیگر وارد این گروه نمی شود مگر شرایط خاص
به نظر من روی این قسمت تاکید نداشته باشید... هنوزم افراد تحریریه ای هستن که واقعا فقط حضور مفید دارن و زیاد هم آنلاین هستن! از طرفی هم بخش پی سی خیلی داغونه! مثلا دیگه خیلیا مثل چند ماهه من تاپیک مافیا نمیرن چون یا بحث روی کارت های گرافیک هستش (!) و یا عده ای دارن روی اسپویل کردن داستان تلاش میکنن!

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
به نظر من روی این قسمت تاکید نداشته باشید... هنوزم افراد تحریریه ای هستن که واقعا فقط حضور مفید دارن و زیاد هم آنلاین هستن! از طرفی هم بخش پی سی خیلی داغونه! مثلا دیگه خیلیا مثل چند ماهه من تاپیک مافیا نمیرن چون یا بحث روی کارت های گرافیک هستش (!) و یا عده ای دارن روی اسپویل کردن داستان تلاش میکنن!
منظور مدیریت این نبود که کسی به تیم تحریریه نمیپیونده...منظورشون تیم نظارت هستش. کسی بحث تحریریه باز نکرد دوست عزیز. مسلما مدیریت با چشم باز افراد مستحق رو زیر نظر دارند. :)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
منظور مدیریت این نبود که کسی به تیم تحریریه نمیپیونده...منظورشون تیم نظارت هستش. کسی بحث تحریریه باز نکرد دوست عزیز. مسلما مدیریت با چشم باز افراد مستحق رو زیر نظر دارند. :)
منظور منم همون تیم نظارت بود دوست عزیز :d
شرمنده که منظورم واضح نبود.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
ورود این عزیزان رو به جمع مدیریت تبریک میگم.
امیدوارم مانند بقیه مدیران,کارشون رو خوب انجام بدن که میدن.
و امیدوارم دیگه مثل گذشته که برخی شون فن بودن,دیگه بگذارنش کنار چون دیگه مانند گذشته مسئولیتشون جوری نیس که کاربران نتونن چیزی بهشون بگن و اگر هم چیزی بگن , دردسر براشون درست نشه.و در کل تو بعضی چیزا یک طرفه برخورد نکنند.
تبریکات فراوان:)

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
تبریک به کل ناظمان.
بهترین افراد رو انتخاب کردید برای هر بخش مخصوصا برای بخش 360 که تا یه پست نظر میاد ضد یه بازی انحصاریش پاک نمیشه.(با این که کلی میان دعوا راه میندازن که چرا بد گفتی).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر