Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دوستان شرمنده تاپیک رو از زیر آوار میکشم بیرون:d
بعد از مدت ها که بازی داشت خاک میخورد بازی رو نصب کردم فقط مشکل من اینه که نمیتونم بفهمم کدوم سلاح قویتره که اون رو بخرم.چطوری میشه فهمید؟:">
الان چپتر 4 قسمت Outpost ام.کلا چندتا چپتر داره؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
بعد از مدت ها که بازی داشت خاک میخورد بازی رو نصب کردم فقط مشکل من اینه که نمیتونم بفهمم کدوم سلاح قویتره که اون رو بخرم.چطوری میشه فهمید؟:">
چندتا چپتر دارَ رو یادم نیست ولی یادمه که بازی رو درجه نرمال 7 ساعت و نیم ، 8 ساعت طول کشید .

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
در مورد سلاحها متاسفانه هیچ راهی وجود نداره که بشه از Damage و دیگر قابلیت اون اسلحه باخبر شد ولی میتونی به امکاناتش(Laser Scope Silencer) و قیمتش توجه کنی! مثلا VSV و Revolver و Kalash 2012 دارای Damage خوبی هستن یا یکی از بهترین سلاح های بازی به نظر من Hellsing که با هوای فشرده کار میکنه و نیزه پرتاب میکنه Damage و Accuracy خوبی داره یک مزیتی که داره میتونی نیزه ها رو بعد از شلیک برداری و دوباره استفاده کنی اگه گیر آوردی حتما بگیرش.
بازی هم 7 تا Chapter داره.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
سلام بچه ها متاسفانه یک قسمت این بازی گیر کردم ممنون میشم کمک کنید.
در چپتر دوم ، مرحله Dead City 1 زمانی که از دوستت جدا میشی (یعنی نمیتونی مثل اون ردشی و باید راه رو دور بزنی)‌وقتی که به سمت زیرگذرها میرسی پس از عبور از دو سه تاشون دیگه راهی برای ادامه نیست !
میدونم خیلی گنگ توضیح دادم اما دیگه نمیدونم چی بگم ! :))
اگه کمک کنید جدا ممنون میشم.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام بچه ها متاسفانه یک قسمت این بازی گیر کردم ممنون میشم کمک کنید.
در چپتر دوم ، مرحله Dead City 1 زمانی که از دوستت جدا میشی (یعنی نمیتونی مثل اون ردشی و باید راه رو دور بزنی)‌وقتی که به سمت زیرگذرها میرسی پس از عبور از دو سه تاشون دیگه راهی برای ادامه نیست !
میدونم خیلی گنگ توضیح دادم اما دیگه نمیدونم چی بگم ! :))
اگه کمک کنید جدا ممنون میشم.

خیلی وقته بازی رو تموم کردم اگه درست یادم باشه باید بعد اون زیرگزره که یک دونه از این چندش پرنده ها داره یه آدمو میخوره دست چپت یا راست یه راه هست که میری تو یه ساختمون.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خیلی وقته بازی رو تموم کردم اگه درست یادم باشه باید بعد اون زیرگزره که یک دونه از این چندش پرنده ها داره یه آدمو میخوره دست چپت یا راست یه راه هست که میری تو یه ساختمون.

والا عزیز از دو ، سه تا زیزگذر که میرم بالا پائین ، بعد به یک زیر گذری میرسم که وقتی از پله ها میری پائین سمت راستت یک دیواره که نیمه خراب شده و وارد یک ساختمان تقریبا خراب شده میشی ، یک سرباز اونجا افتاده و پشتش یک دره اما در باز نمیشه و راهی نیست جز برگشت !

این بازی راهنمای مراحل نداره ؟*

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
والا عزیز از دو ، سه تا زیزگذر که میرم بالا پائین ، بعد به یک زیر گذری میرسم که وقتی از پله ها میری پائین سمت راستت یک دیواره که نیمه خراب شده و وارد یک ساختمان تقریبا خراب شده میشی ، یک سرباز اونجا افتاده و پشتش یک دره اما در باز نمیشه و راهی نیست جز برگشت !

این بازی راهنمای مراحل نداره ؟*
منم این بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم این راهنمای بازی اگه راهنما به کارت نیومد 1 عکس بذار یادمون بیاد کجارو میگی :
http://www.unigamesity.com/metro-2033-walkthrough-and-guide/

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
تاپیک اون زیرا بود آوردمش بیرون.:d

اینم چند تا عکس از گیم پلی خودم . به یاد مترو . نه مترو اویلی تهران. به یاد metro 2033 . کی میدونه شاید مترو تهرانم تا اون موقع از این بدتر بشه !lol .:d

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
اقا خسته نباشيد من بازي Metro 2033 را از اينترنت دانلود كردم و از حالت فشرده خارج كردم منتها يك فايل Arc است چگونه بايد اين فايل را استخراج كنم لطفا رهنمايي كنيد

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
آقا وقتي من وارد بازي مي شوم بعد چند دقيقه از بازي مي پرد بيرون چكار كنم لطفا كمك كنيد
آقا مي شود براي من اين فايل ها را آپلود كنيد content.upk1 و اين Steam_Appid.txt
دستان درد نكنه

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
کسی می تونه یه کانفیگ خوب واسه این بازی پیشنهاد بده. مثلا چه افکت هایی سنگینه و زیاد هم توی کیفیت بازی تاثیر نداره و باید آف بشه
من هر کاری می کنم یه فریم خوب نمی گیرم
حالا این DX11 واقعا تاثیری داره توی این بازی؟
سیستمم هم 6870 هست. 955 ای ام دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر