کارتون های قدیمی

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176

fery903

کاربر سایت
Apr 18, 2007
7
الفی و ....

دوستان هرکی از الفی اتکینز و سرزمین نقاشیهای گچی و باغگلها ( خپل) هر چیزی داره لینک بده (عکس و اهنگ و خود کارتون...) راستی قدیما یه برنامه عروسکی با مجری بود که اسم عروسکه روشن سر بود کسی چیزی یادش میاد ؟؟

bazii_center

کاربر سایت
Mar 18, 2007
38
نام
فرزام
آدم خمیری...

سلام...
یه کارتون بود شبکه اول خیلی وقت پیش ها نشون میداد در واقع یه خمیر بود ... یه خمیر صورتی یارو یه مردی بود هی جوراباش پاره میشد وصل میکرد به لامپ .... چرخ خیاطی مییومد از روش رد میشد ........... خیلی باحال بود ... بعضی وقتا یه سوت میکشد... اگه کسی اسمشو - عکسشو - فیلمشو یا حتی صداشو داره واسم بذاره که من در به درشم...

آخرین ویرایش:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
خداروشکر....فکر کردم باید سالگرد درگذشت خالق تام و جری رو یاداوری کنم!
خوب.....دقت کردین چقد بچه های امروزی با قدیمیاش فرق دارن؟!!!!!
مثلا قدیما کانال کارتون نتورک،همون تاندر کت و هیمن و اینارو نشون میداد!چقدر هم قشنگ و زیبا بودن!
الان شما یک نگاه به این کانال بندازید!جز ben 10 که اونم باز خیلی بچگونس....بقیه به درد دیوونه ها میخورن!
اصولا آدم این وضع رو میبینه ناراحت میشه!
شرمنده اگر بی ربط بود(بود؟)

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
خوب.....دقت کردین چقد بچه های امروزی با قدیمیاش فرق دارن؟!!!!!
مثلا قدیما کانال کارتون نتورک،همون تاندر کت و هیمن و اینارو نشون میداد!چقدر هم قشنگ و زیبا بودن!
الان شما یک نگاه به این کانال بندازید!جز ben 10 که اونم باز خیلی بچگونس....بقیه به درد دیوونه ها میخورن
بلفی و لیلیبیت FTW!!
LittlBitsCharacters.jpg

shervin_xy

کاربر سایت
Aug 23, 2007
1
سلام.
تو یه جایی یه سری عکس قدیمی از کارتون هایی که تو بچگی دیده بودم رو پیدا کردم گفتم برای شما ها بزارمش تا حال و هواتون عوض بشه:cheesygri

alfi.jpg

annette.jpg

bachehaye_madreseye_walt.jpg

baner.jpg

barbapapa.jpg

belle___sebastian.jpg

bolek_i_lolek.jpg

chobin.jpg

dehkadeye_heyvanat.jpg

dore_donya_dar_80_rooz.jpg

eshmesh_yadam_nist_.jpg

footbalistha.jpg

goorilangoory1.jpg

haach.jpg

hadi_o_hoda.jpg

hamine.jpg

hana__dokhtari_dar_mazrae.jpg

huchelberi_fin.jpg

jacki___jil.jpg

jafary.jpg

jangal_e_sabz.jpg

khanevadeye_dr__ernest.jpg

luchy_luke.jpg

malavane_zebel.jpg

marcopolo.jpg

maya.jpg

moorche___moorchekhar.jpg

mosafer_kochoolo.jpg

nell.jpg

perrine.jpg

pesare_mobtaker.jpg

pesare_shojaa.jpg

pink_panter.jpg

pinocchio.jpg

prof__balthazar.jpg

ramcal.jpg

sandbad.jpg

serendipity.jpg

tenessee.jpg

tom_sawyer.jpg

watoo_watoo.jpg

(به نقل از سیس سنتر)

سلام
با اجازه از مدير محترم
مي خواستم بگم من تعدادي از كارتون هاي قديمي كه در بالا عكساشونو زدين دارم ولي بعلت حجم بااي انها امكان اپلود كردن برام نيست
اگر كسي خواست با ايميل tintin_iniran@yahoo.com تماس بگيريد

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
الان شبکه Sapce Toon Arab داره کارتونه فوتبالیست ها رو نشون میده , من که دارم می بینم کف و خون قاطی کردم!:biggrin1:
..............
الان اون قسمتی هست که دو تا برادر 2 قلو هستن و حرکات ترکیبی میزنن , یعنی آخر End نهایت خالی بندیه:cheesygri

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
الان اون قسمتی هست که دو تا برادر 2 قلو هستن و حرکات ترکیبی میزنن , یعنی آخر End نهایت خالی بندیه:cheesygri

يادمه يكيشون ميرفت روي تير (:eek:) اونيكي ميفرستاد براش بعد ...... ( Dont Remember ) گل ميشد
راستي چرا فوتباليستا داور نداشت :biggrin1:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
يادمه يكيشون ميرفت روي تير (:eek:) اونيكي ميفرستاد براش بعد ...... ( Dont Remember ) گل ميشد
راستي چرا فوتباليستا داور نداشت :biggrin1:
بابا بدبختا داورم داشتند
من که دوباره نشستم با مشقت زياد از مگا آپلود دانلودشون کردم .که متاسفانه ديگه از قسمته 70 80 به بعد به دليل زبان اسپانيايی تا وقتی که اين زبان رو ياد نگيرم دانلود رو متوقف کردم.سوباسا ميره بارسلونا اخيلی باحال ميشه

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
میلاد پس چی شد این سوباسای من ها؟! خودت تنهایی میشینی میبینی نامرد؟ میدونی من چه شبهای رو به امید دیدن سوباسایی رو که تو قرار بود بدی بهم سر بر بالین گذاشتم؟! نه میدونی؟ :D
اسمشون یادم رفته
برادران تاچیکاوا یا یه همچی چیزایی بود :D
يادمه يكيشون ميرفت روي تیر اونيكي ميفرستاد براش بعد ...... ( Dont Remember ) گل ميشد
اونو بگو که یکیشون با کمر سر میخورد رو زمین بعد پاهاشو خم میکرد اونیکی میومد میپرید رو پاش بعد پرت میشد رو هوا برگردون میزد (ته خالی بندی) :D

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
میلاد پس چی شد این سوباسای من ها؟! خودت تنهایی میشینی میبینی نامرد؟ میدونی من چه شبهای رو به امید دیدن سوباسایی رو که تو قرار بود بدی بهم سر بر بالین گذاشتم؟! نه میدونی؟

کنکوووووووور
سوباسا ====== > پی.کی:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر