طرفداران ژانر RPG

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان .
این تاپیک رو زدم تا اینجا در مورد سبک بی نظیر نقش آفرینی و قواعد و قوانین این بازی ها صحبت کنیم .
تو کشور ما به دلیل اینکه معمولا بازی های نقش آفرینی دارای پیچیدگی نسبتا زیادی هستن مخصوصا اون بازی هایی که روی عنوان بازی عبارت Dungeons & Dragons رو میبینیم و از قواعد ویرایش دوم یا سوم استفاده میکنن خیلی پیچیده هستن و انتخاب نژاد و کلاسهای مختلف و جادوها و قابلیتهای دیگه میتونه باعث سر درگمی خیلی ها بشه .
هدف ها اینه که به طور خلاصه و مفید نژاد ها و کلاس های مختلف تو این بازی ها رو معرفی کنیم تا دوستانی که میخوان برن به طرف این سبک کمتر به مشکل بر بخورن .
خوب . البته من چیز زیادی حالیم نیست اما تا اونجا که بتونم و اطلاعات داشته باشم سعی میکنم توضیحاتی در این مورد بدم .
فقط یک نکته و اون اینکه دوستانی که در این موارد قدیمی و حرفه ای هستن ما رو بی نصیب نزارن و به ما آماتور ها کمک کنن تا دوستان رو بیشتر با این سبک بازی پرطرفدار آشنا کنیم . :D

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
منم خیلی از این سبک بازی خوشم مییاد.
شاید بهتر باشه بگم بعد از بازی ادونچر ،عاشق این سبک بازی هستم.
دوست دارم توی این تاپیک به بحث در مورد بازی هایی جدید و قدیم و قوانین ویرایش سوم بپردازیم.
نمیدونم با یک بازی شروع کنیم به معرفی.
چگونه پیشرفت کنیم و چگونه توی بازی مشکلات رو حل کنیم.
اینا خیای مهمه.
توی کدوم کلاس و نژاد چه پیشرفتی لازمه.
و اینکه منم اون چنان ماهر نیستم.
ولی هر بازی Rpg نهایت 40-60 ساعت وقت برای بازی میگیره.
تنها Nwn بود که حدود 100 ساعت ازم وقت گرفت.

بای بای

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
منهم عاشق این سبک بازی هستم
با کمک مصطفی جون یواش یواش دارم شروع میکنم
بهترین بازی هایی که کردم تو این سبک بودن
به نظر من با ارزش ترین سبک در بین بازی های کامپیوتری همین سبکه

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
درود

خوب صرف نظر از ايران اين سبك محبوب ترين سبك بين گيمرهاي دنياست و خيلي وقت زيادي صرف براي انجام بازيهايي از اين سبك ميكنن.. بخصوص بصورت آنلاين. خوب به طبع اين بازيهام بسته به نوع و قواعدي كه در بازيشون وجود داره بصورت متفاوت دسته بندي ميشن. اما در كل نقش آفريني فانتزي از نظر من بهترين نوع هست كه اقلب بازيهاي نقش آفريني در اين حال و هوا هستند و كمترن Modern RPG ميبينم. قواعد هم كه خوب تا حدودي در بازيها متفاوت اما در كل از يك استانداردهايي در بازيهاي آر پي جي استفاده ميشه كه معوملاً ثابت هستند.
بهترين بازيهاي اين سبك كه من بازي كردم:
Diablo II
IceWind Dale II
Neverwinter Nights (With all XPs)
Divine Divinity (ميشه گفت كه يكي از جذابترين بازيهايي بوده كه من در كل زندگيم بازي كردم)
Baldur's Date
Elder Escrolls III: MorrowinD
GOTHIC I و II

و خيلي از بازيهاي ديگه...

• Like
Reactions: The Nostalgic Gamer

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
سلام
تمام بازیهایی که دوستان گفتن در زمان خودشون شاهکار بودن و هنوزم خیلی ها مثل من که خوره RPG هستم.بعد از مدتی یه بار دیگه این باز ها رو نصب میکنم و بازی میکنم.
البته بهتره از بازی های قدیمی هم نام ببریم.
مثل
Diablo 1
Planescape:Torment( این بازی یکی از بهترین بازی هایی که من تا حالا بازی کردم یادش بخیر .الانم دیگه ندارم.ازم پیچوندن)
یا مثلا بازی مثل Beyond Divinity که متاسفانه از قفل SF استفاده میکنه و کرک نشد.
ولی توی بیشتر فرم های این بازی همه از اون به عنوان یک دیابلو جدید نام بردند.
اگه کسی این بازی رو گیر اورد یه خبر بده.من که پایشم شدید. ;) ;)
تمام بازی هایی که جناب Darkfield گفتن :تنها میشه گفت که
بی نظیرن.و هنوز بی رقیب در سیک خودشون.
مخصوصا همون Divine Divinity که من 4 بار تمومش کردم.
اگه کسی این بازی رو نگرفته سریع به فکر باشه.
بازی 3 تا CD هستش.
که Setup بازی هم خیلی جالبه.
من اولین بار بود که یه همچین Setup بازی میدیدم.فکر کنم جناب اقای Darkfield هم تایید کنه که setup این بازی خیلی جالبه.
یا مثلا همین بازی Dungeon Seige II که تازگیا اومد و یا همین Fable هم به نظرم یه بازی خیلی زیبایی بود. بازی هایی قشنگی بودن.
ولی مثلا خیلی ها به بازی DS II ایراد گرفتن.چون مراحل بازی و روند بازی خیلی کسل کننده بود و برای Path ها و کامل کردن Objective ها مسیر بازی کاملا باز بود.که خب این برای یک بازی تو این سبک نمیتونه خوب باشه.

بای بای

بای بای

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
با اجازتون قصد دارم امشب کمی در مورد نژادهای مختلف در بازی های نقش آفرینی توضیح بدم .
بعدا باید بیشتر رو این قضیه کار بشه اما مهمتر از نژاد , کلاس شخصیت ها هست که باید در موردشون کمی جزیی تر بحث بشه .
این چیزایی که میخونین چیزایی هستن که من با تجربه و خوندن توضیحات هر کلاس بدست آوردم که براتون مینویسم . اگه اشکالی داره یا جاییش ناقصه خوشحال میشم دوستانی در این زمینه استادن منو بیشتر راهنمایی کنن . منم خیلی وارد نیستم و یه جورایی آماتورم .

خوب و اما نژادهای مختلف در بازی های نقش آفرینی :
1 – انسانها ( Human )

انسانها بهترین انتخاب هستن برای کسایی که میخوان تازه بازی های نقش آفرینی رو شروع کنن .
انسانها از نظر قدرت بدنی . استقامت . چابکی . زیرکی و همه موارد لازم در حد متعادل و قابل قبولی قرار دارن و میشه از انسانها برای همه کلاسها استفاده کرد و اونا اغلب کارشونو به بهترین نحو انجام میدن .
البته اگه بخواین به صورت حرفه ای و تخصصی از قابلیت های یه کلاس استفاده کنین مسلما با توجه به کلاس باید نژاد های دیگه ای رو انتخاب کرد .

2 – کوتوله ها ( Dwarf )

این نژاد همون طور که از اسمشون پیداست دارای قد کوتاهی هستن و در ظاهر ضعیف به نظر میان . اما برعکس کوتوله ها از نظر قدرت بدنی در سطح خیلی بالایی قرار دارن و میتونن یکی از بهترین انتخابها باشن برای کلاس جنگجو . کوتوله ها از نظر اخلاق خشن هستن و تو ارتباط با انسانهای دیگه مشکل دارن و یکی از ویژگی هاشون اینه که اول کارشونو میکنن بعد فکر میکنن !!
نکته دیگه اینه که کوتوله ها بیشتر بدرد نبر های تن به تن و رو در رو میخورن و کوتوله ها معمولا بدرد استفاده از تیر و کمان نمیخورن . البته نه اینکه نتونن ار تیر و کمان استفاده کنن !!

3 - پری های جنگل ( Elf )

این نژاد از نژاد های بازی های نقش آفرینی یکی از بهترین نژاد ها هستن که من شخصا باهاشون خیلی حال میکنم !
الف ها از نظر قدرت بدنی ضعیف هستن و اصلا به درد نبرهای تن به تن و کلا کلاس های جنگ جو نمیخورن .
در عوض الف ها مهارت تیر اندازی بسیار بالایی دارن و میتونن در استفاده از تیر و کمان بسیار قدرتمند بشن . ویژگی مهمتر و اصلی الف ها توانایی بسیار خوب اونا تو استفاده از جادو هست .
الف ها بهترین انتخاب هستن برای کلاس های جادوگری مثل Wizard یا Sorcerer . به همین خاطر از همون ابتدای انتخاب الف ها مزایای ویژه ای برای پیشرفت تو کلاس جادوگری دارن .

4 - کوتوله های عاقل !! ( Gnome )

این نژاد از نظر ظاهر و اندازه تا حد خیلی زیادی شبیه کوتوله ها هستن اما برعکس اونا اصلا از نظر قدرت بدنی تو سطح مطلوبی قرار ندارن و مهارت اصلی اونا تو استفاده از جادو هست .
در کل این نژاد زیاد جالب نیست و بدرد نمیخوره و انتخاب این نژاد رو به شما توصیه نمیکنم .

5 – نیمه الف ( Half-Elf )

این نژاد دورگه و در واقع ترکیبی از نژاد انسان و الف هست . این نژاد تا حد زیادی خصوصیت دوطرف رو دارن . یعنی قدرت بدنی مناسب ( بهتر از الف ها ) و مهارت استفاده از جادوی خیلی خوب .
یکی از برتری این نژاد اینه که علاوه بر اینکه مثل انسانها قدرت بدنی خوبی دارن مثل الف ها در مقابل بعضی از جادها مصون هستن و روی اونا اثر نداره .
در کل این نژاد میتونه انتخاب بهتری باشه نسبت به انسان یا الف برای کلاس های جنگجو یا جادوگر .

6 - نیمه ارک ( Half – Orc )

این نژاد که ترکیبی از انسانها و ارک ها هستن از نظر قدرت بدنی بسیار قوی هستن و میتونن جنگ جوهای بسیار خشن و قدرتمندی بشن .
این تژاد بهترین انتخاب هست برای کلاس جنگجو (Fighter) و بربر ها (Barbarian) .
این نژاد هم تو نبرد های تن به تن قوی هستن و کمان دارای خوبی نیستن .
این نژاد قدر تبدنی خیلی زیادی دارن و میتونن مقداری زیادی از وسایل رو حمل کنن بدن اینکه تغییری تو سرعت حرکتشون ایجاد بشه . و علاوه بر اون این نژاد بدلیل خشونت زیاد تو برخورد با مردم مشکل دارن و کلا هم صحبت خوبی نیستن !

7 – هابیت ها ( Halfling )

افراد این نژاد کمی کوچکتر از انسانها هستن و موجودات خیلی فرز و زرنگی هستن و میتونن بهترین انتخاب برای کلاس های دزد و انسانهای شرور باشن .
این نژاد تو کلاس دزد میتونن به راحتی جیب افراد رو خالی کنن و تله های سر راه شما رو خنثی کنن و درهای قفل رو برای شما باز کنن . از نظر قدرت بدنی هم حد متوسط هستن و بیشتر تو استفده از سلاح های کوچیک مثل خنجر مهارت دارن .

خوب این بود توضیح مختصری از نژاد ها . امیدوارم مفید بوده باشه .
حالا هر کدوم از این نژاد ها دارای زیر گروههای دیگه ای هم هستن که بعدا براتون توضیح میدم .
منتظر کمک دوستان نیز هستیم ! :mrgreen:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
نوشته شده توسط Darkfie1d:
درود

خوب صرف نظر از ايران اين سبك محبوب ترين سبك بين گيمرهاي دنياست و خيلي وقت زيادي صرف براي انجام بازيهايي از اين سبك ميكنن.. بخصوص بصورت آنلاين. خوب به طبع اين بازيهام بسته به نوع و قواعدي كه در بازيشون وجود داره بصورت متفاوت دسته بندي ميشن. اما در كل نقش آفريني فانتزي از نظر من بهترين نوع هست كه اقلب بازيهاي نقش آفريني در اين حال و هوا هستند و كمترن Modern RPG ميبينم. قواعد هم كه خوب تا حدودي در بازيها متفاوت اما در كل از يك استانداردهايي در بازيهاي آر پي جي استفاده ميشه كه معوملاً ثابت هستند.
بهترين بازيهاي اين سبك كه من بازي كردم:
Diablo II
IceWind Dale II
Neverwinter Nights (With all XPs)
Divine Divinity (ميشه گفت كه يكي از جذابترين بازيهايي بوده كه من در كل زندگيم بازي كردم)
Baldur's Date
Elder Escrolls III: MorrowinD
GOTHIC I و II

و خيلي از بازيهاي ديگه...
این لیستی که دادی حرف نداشت مخصوصا اون تاکیدی که بر بازیDivine & Divinity کردی کاملا موافقم

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط kourosh:
این لیستی که دادی حرف نداشت مخصوصا اون تاکیدی که بر بازیDivine & Divinity کردی کاملا موافقم

خوب اين خصيصه متال بازهاست كه دركشون از اين مسائل بالاست :* (شوخي)
ميدوني چيزائي كه تو اين بازي بود خيلي جالب بودن و بنظر من هر وقت يك بازي RPG رو كسائي ساختن كه به افسانه ها و فرهنگ كهن ملت خودشون آشنائي كامل داشتن يك اثر ماندگار از آب دراومده.. درست مثل همين Divine Divinity ... نكات جالبي تو اين بازي هست كه فقط نمونه هائيش در NwN بود.. كه البته اينجا بهتر بود.. مثل داستانهائي كه از كتابخونه ها پيدا ميكردي.. يا تو سياهچالهاي تنگ و تاريك..
نكات جالب زياد بود كه تعداديش هم نگفتنيه :twisted:
درحال حاضر دارم Beyond Divinity رو دانلود ميكنم و ميخوام هرطوري كه شده اين بازيو بازي كنم ..

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
با اجازتون قصد دارم امشب کمی در مورد نژادهای مختلف در بازی های نقش آفرینی توضیح بدم .
بعدا باید بیشتر رو این قضیه کار بشه اما مهمتر از نژاد , کلاس شخصیت ها هست که باید در موردشون کمی جزیی تر بحث بشه .
این چیزایی که میخونین چیزایی هستن که من با تجربه و خوندن توضیحات هر کلاس بدست آوردم که براتون مینویسم . اگه اشکالی داره یا جاییش ناقصه خوشحال میشم دوستانی در این زمینه استادن منو بیشتر راهنمایی کنن . منم خیلی وارد نیستم و یه جورایی آماتورم .

خوب و اما نژادهای مختلف در بازی های نقش آفرینی :
1 – انسانها ( Human )

انسانها بهترین انتخاب هستن برای کسایی که میخوان تازه بازی های نقش آفرینی رو شروع کنن .
انسانها از نظر قدرت بدنی . استقامت . چابکی . زیرکی و همه موارد لازم در حد متعادل و قابل قبولی قرار دارن و میشه از انسانها برای همه کلاسها استفاده کرد و اونا اغلب کارشونو به بهترین نحو انجام میدن .
البته اگه بخواین به صورت حرفه ای و تخصصی از قابلیت های یه کلاس استفاده کنین مسلما با توجه به کلاس باید نژاد های دیگه ای رو انتخاب کرد .

2 – کوتوله ها ( Dwarf )

این نژاد همون طور که از اسمشون پیداست دارای قد کوتاهی هستن و در ظاهر ضعیف به نظر میان . اما برعکس کوتوله ها از نظر قدرت بدنی در سطح خیلی بالایی قرار دارن و میتونن یکی از بهترین انتخابها باشن برای کلاس جنگجو . کوتوله ها از نظر اخلاق خشن هستن و تو ارتباط با انسانهای دیگه مشکل دارن و یکی از ویژگی هاشون اینه که اول کارشونو میکنن بعد فکر میکنن !!
نکته دیگه اینه که کوتوله ها بیشتر بدرد نبر های تن به تن و رو در رو میخورن و کوتوله ها معمولا بدرد استفاده از تیر و کمان نمیخورن . البته نه اینکه نتونن ار تیر و کمان استفاده کنن !!

3 - پری های جنگل ( Elf )

این نژاد از نژاد های بازی های نقش آفرینی یکی از بهترین نژاد ها هستن که من شخصا باهاشون خیلی حال میکنم !
الف ها از نظر قدرت بدنی ضعیف هستن و اصلا به درد نبرهای تن به تن و کلا کلاس های جنگ جو نمیخورن .
در عوض الف ها مهارت تیر اندازی بسیار بالایی دارن و میتونن در استفاده از تیر و کمان بسیار قدرتمند بشن . ویژگی مهمتر و اصلی الف ها توانایی بسیار خوب اونا تو استفاده از جادو هست .
الف ها بهترین انتخاب هستن برای کلاس های جادوگری مثل Wizard یا Sorcerer . به همین خاطر از همون ابتدای انتخاب الف ها مزایای ویژه ای برای پیشرفت تو کلاس جادوگری دارن .

4 - کوتوله های عاقل !! ( Gnome )

این نژاد از نظر ظاهر و اندازه تا حد خیلی زیادی شبیه کوتوله ها هستن اما برعکس اونا اصلا از نظر قدرت بدنی تو سطح مطلوبی قرار ندارن و مهارت اصلی اونا تو استفاده از جادو هست .
در کل این نژاد زیاد جالب نیست و بدرد نمیخوره و انتخاب این نژاد رو به شما توصیه نمیکنم .

5 – نیمه الف ( Half-Elf )

این نژاد دورگه و در واقع ترکیبی از نژاد انسان و الف هست . این نژاد تا حد زیادی خصوصیت دوطرف رو دارن . یعنی قدرت بدنی مناسب ( بهتر از الف ها ) و مهارت استفاده از جادوی خیلی خوب .
یکی از برتری این نژاد اینه که علاوه بر اینکه مثل انسانها قدرت بدنی خوبی دارن مثل الف ها در مقابل بعضی از جادها مصون هستن و روی اونا اثر نداره .
در کل این نژاد میتونه انتخاب بهتری باشه نسبت به انسان یا الف برای کلاس های جنگجو یا جادوگر .

6 - نیمه ارک ( Half – Orc )

این نژاد که ترکیبی از انسانها و ارک ها هستن از نظر قدرت بدنی بسیار قوی هستن و میتونن جنگ جوهای بسیار خشن و قدرتمندی بشن .
این تژاد بهترین انتخاب هست برای کلاس جنگجو (Fighter) و بربر ها (Barbarian) .
این نژاد هم تو نبرد های تن به تن قوی هستن و کمان دارای خوبی نیستن .
این نژاد قدر تبدنی خیلی زیادی دارن و میتونن مقداری زیادی از وسایل رو حمل کنن بدن اینکه تغییری تو سرعت حرکتشون ایجاد بشه . و علاوه بر اون این نژاد بدلیل خشونت زیاد تو برخورد با مردم مشکل دارن و کلا هم صحبت خوبی نیستن !

7 – هابیت ها ( Halfling )

افراد این نژاد کمی کوچکتر از انسانها هستن و موجودات خیلی فرز و زرنگی هستن و میتونن بهترین انتخاب برای کلاس های دزد و انسانهای شرور باشن .
این نژاد تو کلاس دزد میتونن به راحتی جیب افراد رو خالی کنن و تله های سر راه شما رو خنثی کنن و درهای قفل رو برای شما باز کنن . از نظر قدرت بدنی هم حد متوسط هستن و بیشتر تو استفده از سلاح های کوچیک مثل خنجر مهارت دارن .

خوب این بود توضیح مختصری از نژاد ها . امیدوارم مفید بوده باشه .
حالا هر کدوم از این نژاد ها دارای زیر گروههای دیگه ای هم هستن که بعدا براتون توضیح میدم .
منتظر کمک دوستان نیز هستیم ! :mrgreen:

البته بايد بگم كه Elf به معني پري نيست كه خوب زياد هم مهم نيست و خود الف ها به نژادهاي مختلفي مثل: Dark Elf, Moon Elf, Wood Elf, Blood Elf, Night Elf, ...
از نژادهاي ديگه ميشه به Orc ها، Troll ها، Goblin ها، Dragon ها و ... كه البته معمولاً Playable نيستن و Enemy يا Foe هستن..

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
درحال حاضر دارم Beyond Divinity رو دانلود ميكنم و ميخوام هرطوري كه شده اين بازيو بازي كنم ..
سلام
اگه این بازی رو دان کردی و اجرا کردی یه ندا بده. :sad: :sad:
من که خیلی دوست داشتم این بازی رو بکنم. :sad: :sad:
ولی خب همون قفل رو داره و برا همین تو بازار نیستش.
میگن که این بازی یادو خاطره دیابلو رو زنده میکنه. :) :) :)
خدا کنه این قفل برای اجرای بازیش این همه درد سر نخواد و یه کاری بشه و ما بتونیم این بازی رو زودتر بکنیم.

بای بای

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
Bigger is not Better شعار ماست :)
ديسك يكش تموم شده اما ديسك دومش حتي شروع هم نشده.. نميدونم چرا :( با اين P2P ها ميگيرم اينريختين...

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
چه عجب ، بالاخره یکی این تاپیک و زد !

یکی از نقاط قوت RPG اینه که وقتی سنت میره بالا علاقت به این سبک فرقی نمیکنه ولی سبکهای دیگه جذابیتشونو بیشتر از دست میدن.

البته این حرف نسبی هست و برای همه این طوری نیست

--------------------------------------------------------------------------------------

کسی از بازی Dragonshard خبری داره؟ آیا این بازی ایران اومده ؟ کسی بازی کرده

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
بازیهایی که من بازی کردم

Neverwinter Nights (With 2 Expansion Packs)
Ice Wind Dale II
Diablo II (With 1 Expansion Pack)
Divine Divinity
Temple Of Elemental Evil
Dungeon Siege
Dungeon Siege II
SpellForce: The Order of Dawn (Strategy + RPG)

---------------------
Action RPG
Fable : The Lost Chapter
Starwars : Knights of the old republic(KOTOR)
KOTOR II : Sith Lords

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
خوب اين خصيصه متال بازهاست كه دركشون از اين مسائل بالاست :* (شوخي)
ميدوني چيزائي كه تو اين بازي بود خيلي جالب بودن و بنظر من هر وقت يك بازي RPG رو كسائي ساختن كه به افسانه ها و فرهنگ كهن ملت خودشون آشنائي كامل داشتن يك اثر ماندگار از آب دراومده.. درست مثل همين Divine Divinity ... نكات جالبي تو اين بازي هست كه فقط نمونه هائيش در NwN بود.. كه البته اينجا بهتر بود.. مثل داستانهائي كه از كتابخونه ها پيدا ميكردي.. يا تو سياهچالهاي تنگ و تاريك..
نكات جالب زياد بود كه تعداديش هم نگفتنيه :twisted:
علاوه بر اینهایی که گفتی موسیقی بازی هم شاهکار بود مخصوصا دو اهنگ یکی اهنگ منوی اول بازی و اون یکی اهنگ On the Brink of Defeat . جالبه بدونین نرم افزاری برای extract کردن اهنگای این بازی نوشته شده.
بازی beyond هم که گیر نیومد امیدوارم بازی بعدیشون که عکساش دراومده به این سرنوشت دچار نشه. این بازی جدید اینجور که عکساش نشون میده یه شاهکاره.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط kourosh:
علاوه بر اینهایی که گفتی موسیقی بازی هم شاهکار بود مخصوصا دو اهنگ یکی اهنگ منوی اول بازی و اون یکی اهنگ On the Brink of Defeat . جالبه بدونین نرم افزاری برای extract کردن اهنگای این بازی نوشته شده.
بازی beyond هم که گیر نیومد امیدوارم بازی بعدیشون که عکساش دراومده به این سرنوشت دچار نشه. این بازی جدید اینجور که عکساش نشون میده یه شاهکاره.

در اونكه شكي نيست واقعاً OST هاي بازي شاهكارن بخصوص همون دوتائي كه گفتي .. يادمه هرچي اون موقع تو اينترنت دنبال يه همچين برنامه اي ميگشتم پيدا نكردم مجبور شدم براي داشتن آهنگ منوي بازي Sound Reccorder ـم رو گذاشتم رو Stereo Mixer و با برنامه Cool Edit شروع به ضبط كردن كردم كه جواب هم داد .. اما بقيشرو نه! اگر برات مقدوره لينك اين برنامه رو بهم بده منم ميخوام :cry:
راستي اسم بازي جديدشون چيه من خبري ندارم :cry:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر