Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اره بیا ویستا 32 بیت نصب کن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه .(دلیلش هم همین بود که ازت خواستم بگی ویندوزت چیه)
راستش من هم چند ماه قبل که 7 داشتم همچین مشکلی رو که شما داری با Dirt 2 داشتم .که موقعی که ویستا نصب کردم حل شد.به هر حال امیدوارم مشکلت حل بشه.;)
ممون- یه درایو 30 گیگی برای همچین وقتایی کنار گذاشته بودم:D - ویستا 64 نصب کنیم یا 32؟ فکر کنم 32 کافی باشه.
باز هم ممنون:love:

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
ممون- یه درایو 30 گیگی برای همچین وقتایی کنار گذاشته بودم:D - ویستا 64 نصب کنیم یا 32؟ فکر کنم 32 کافی باشه.
باز هم ممنون:love:

اره 32 بیت نصب کن دوست عزیز.در ضمن اینو یادم رفت بهت بگم که داخل بازی یه فایلی با نام Install هست که محتویات داخلش رو حتما نصب کن.

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
vistaچرا!!!!

اون مشكل با win7 32bit درست ميشه

drivere جديد nvidia هم دل كن version 197.45

وای ی ی که چقدر من ابلح بودم اصلا حواستم نبود که این دوستمون داره میگه ویندوزم 64 بیته.
اقا دست نگه دار نرو ویستا نصب کن. برو 7 نسخه ی 32 بیت رو نصب کن.:blushing::blushing:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خوب شد گفتیدا-دیسک بوت رو گذاشته بودم-.-7 رو فردا میرم میگیرم- -نسخه های اولتیمیت و پروفشنال و ... که فرقی نداره؟:confused:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خوب شد گفتیدا-دیسک بوت رو گذاشته بودم-.-7 رو فردا میرم میگیرم- -نسخه های اولتیمیت و پروفشنال و ... که فرقی نداره؟:confused:
نه برا بازی فرقی نداره.ولی التیمیت بگیری بهتره.
امیدوارم رم سیستمت هم بالا باشه چون خیلی بازی سنگینیه.

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چرا فرق دارن سعی کن Ultimate بگری البته برای بازی هر نسخه بگیری مشکلی نداره.
windows-7-home-premium-vs-professional-vs-ultimate-compare-windows7-editions
ممنون همون اولتیمیت میریزم پس
نه برا بازی فرقی نداره.ولی التیمیت بگیری بهتره.
امیدوارم رم سیستمت هم بالا باشه چون خیلی بازی سنگینیه.
رمم 4 گیگ 1600 -کروسیال هست- میکشه فکر میکنم- اخه رو 64 اولتیمت که عالی جواب میده-الانم بازی میکنم ولی هر سری سیستم رو ریست میکنم باید 15-20 ثانی اپدیت رو نصب کنم:D(روی همین 7 -64)

-----------
دوستان 32 بیت 7 نصب کردم حل شد-خیلی ممنون از کمکتون
-----
با اینکه کارت گرافیکن خیلی قوی نیست(9800)ولی زیر 25 فریم تو صحنه های شلوغ نگرفتم-خوب بود-حد اقل بهتر از چیزی که فکرشو میکردم-اون 24 هم اگه خیلی شلوغ میشد تقریبا 29-30 بالا پایین میشد-خوشمان امد

-------------
یکمی که جلو تر رفتم-نابود شد فریم:D

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من تو لودینگ اول قسمت DEPOT مشکل دارم:-oیعنی اصلا انگار اون صفحه هه که پایینش نوشته DEPOT علکیه:-oوقتی اونجا رو خواستم برم تو لودینگ گیر کرد:-oاگه کرک یا چیز خاصی میخواد بدین خواهشا یکی کمک کنه:x

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
شما از سیستمت مطمئنی که دنبال پچ میگردی؟ چون بازیش خیلی سنگینه.

این روسا بازی هاشون اینجوره کلن بد فریم میده با پچ اینا معمولا یه خورده بهتر میشه مثله استالکر, گفتم شاید واسه این مترو هم داده باشن بیرون

amir143

کاربر سایت
Dec 21, 2009
209
مشکل

من برای اجرای بازی به مشکل برخورده بودم می خواستم حلش کنم user.cfg که تو فولدر اصلی بازی بود پاک کردم حالا بازیم خیلی داغون شده اگه ممکنه دو تا فایل user.cfg رو برام آپ کنید حجمشون خیلی کمه یکی تو فولدری که بازی رو نصب کردید.یکی هم توی این آدرسه
( C:\Users\Amir\AppData\Local\4A Games\Metro 2033 )
البته ویندوزم سونه Amir هم اسم کامپیوتره
خیلی ممنون:x

amir143

کاربر سایت
Dec 21, 2009
209
من برای اجرای بازی به مشکل برخورده بودم می خواستم حلش کنم user.cfg که تو فولدر اصلی بازی بود پاک کردم حالا بازیم خیلی داغون شده اگه ممکنه دو تا فایل user.cfg رو برام آپ کنید حجمشون خیلی کمه یکی تو فولدری که بازی رو نصب کردید.یکی هم توی این آدرسه
( C:\Users\Amir\AppData\Local\4A Games\Metro 2033 )
البته ویندوزم سونه Amir هم اسم کامپیوتره
خیلی ممنون:x
یعنی هیچکس نیست دو تا فایل 2KB رو برای ما آپلود کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر