Need for Speed: Shift | PC

NFS-Shift_PC_WindowsBOX-tempboxart_160h.jpg

شرکت سازنده : Slightly Mad Studios
شرکت پخش کننده : Electronic Arts
تاریخ عرضه : September 22, 2009
ژانر :Racing
اسکرین شات | تریلر

دنده را عوض کنید! NFS:Shift توسط رانندگان مسابقه برای بازی کردن به جای رانندگان مسابقات ساخته شده است. این بازی تجربه ای جدید از رانندگی با زاویه دید بسیار ارتقاء یافته اول شخص را به شما می دهد ( دیگر زاویه های دید نیز در بازی وجود دارد. ). بازیباز ها با هیجانی غیر قابل کنترل روبرو می شوند و این بار برای اولین بار تجربه ی رانندگی واقعی را با ماشین ها تجربه می کنند. سیستم ارتقاء یافته تصادفات و تخریب پذیری نیز یکی دیگر از پیشرفت ها در این بازی بوده است. ( خدا رحم کنه چون در مورد Prostreet هم همینو گفته بودند و دیگه بقیشو خودتون شاهد بودین ! )

آماده عوض کردن دنده در تاریخ 31 شهریور 88 باشید...

rez

کاربر سایت
Aug 14, 2006
91
درود بر دوستان

توی TIRE4 قسمت WORKS باید چی کار کنم تا بره تو بازی؟

می گه که تو ماشینشو نداری،میشه لطف کنید راهنمایی کنید

یه ماشین TIRE3 بخر که WORKS روش نصب بشه
بعد تو قسمت Upgarde هر چیزی که میشه روش ببند
بعد کلید Back Space رو بزن تا حالت WORKS رو خریداری کنه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
با سلام
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی بازی رو که اجرا میکنم اروره SHIFT.EXE میده لطف کنین منو راهنمایی کنین.
ممنون.

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
بنده 3 ماه پیش تمومش کردم و الان یک هفته ای هست که برای X360 و PC این بازی یک DLC اومده که تمامی سری های قدیمی تا جدید اتومبیل فراری رو قابل دسترس می کنه .

بنده این DLC یا PATCH رو به حجم 134 مگ از GAMESPOT گرفتم اما از اون جایی که من بازی رو ستاپ اصلی نداشتم نصب نشد اگر کسی ستاپ اصلی بازی رو داره یا تازه گرفته اعلام کنه تا امثال ما هم اون رو تهیه و نصب کنیم .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,230
نام
امیرحسین
بنده 3 ماه پیش تمومش کردم و الان یک هفته ای هست که برای X360 و PC این بازی یک DLC اومده که تمامی سری های قدیمی تا جدید اتومبیل فراری رو قابل دسترس می کنه .

بنده این DLC یا PATCH رو به حجم 134 مگ از GAMESPOT گرفتم اما از اون جایی که من بازی رو ستاپ اصلی نداشتم نصب نشد اگر کسی ستاپ اصلی بازی رو داره یا تازه گرفته اعلام کنه تا امثال ما هم اون رو تهیه و نصب کنیم .
رو گیم اسپات فقط برای 360 قابل دانلوده برا pc نیست....شما از کجا گرفتی؟؟؟

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
بنده 2 هفته قبل از gamespot دانلود کرده بودم اما هر چی ستاپ می کردم اجرا نمی شد حجم فایل هم به طور دقیق 134 مگ بود .

اما gamespot خیلی زود این patch رو برداشت و بنده که فکر میکردم فایلی که من دانلود کرده بودم fake و بدردنخور بوده بعد از کلی فحش و بد و بی راه به gamespot دادن رفتم دنبالش تو نت و پیدا کردم و امروز نصب کردم قابل توجه اون هایی که ستاپ اصلی بازی رو ندارن این پچ روی تمام نسخه های این بازی چه اصلی و چه فرعی قابل نصب هستش

شما می تونید این فایل رو از سایت زیر با ی جستجوی ساده در قسمت search این سایت در مورد SHIFTPCPATCHV1.02 پیدا کنید.

اصلا این هم لینک مستقیمش فقط سرور تون رو انتخاب کنید و لذتش رو ببرید

این سایت مرجع مطمئن و کاملی برای patch بازی می باشد.

http://www.strategyinformer.com/pc/needforspeedshift/patch/33961.html

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بنده 2 هفته قبل از gamespot دانلود کرده بودم اما هر چی ستاپ می کردم اجرا نمی شد حجم فایل هم به طور دقیق 134 مگ بود .

اما gamespot خیلی زود این patch رو برداشت و بنده که فکر میکردم فایلی که من دانلود کرده بودم fake و بدردنخور بوده بعد از کلی فحش و بد و بی راه به gamespot دادن رفتم دنبالش تو نت و پیدا کردم و امروز نصب کردم قابل توجه اون هایی که ستاپ اصلی بازی رو ندارن این پچ روی تمام نسخه های این بازی چه اصلی و چه فرعی قابل نصب هستش

شما می تونید این فایل رو از سایت زیر با ی جستجوی ساده در قسمت search این سایت در مورد SHIFTPCPATCHV1.02 پیدا کنید.

اصلا این هم لینک مستقیمش فقط سرور تون رو انتخاب کنید و لذتش رو ببرید

این سایت مرجع مطمئن و کاملی برای patch بازی می باشد.

http://www.strategyinformer.com/pc/needforspeedshift/patch/33961.html
این همون پچ رسمی هست که ماشینهای زیر رو اضافه می کنه و ربطی به DLC فراری نداره و از سایت رسمی NFS , قابل دانلود است (چند ماهی میشه که اومده) :
http://www.needforspeed.com/web/nfs/downloads#shift

Patch 1.02 includes five new cars (Toyota Supra Mk IV, 1967 Shelby GT500, 1967 Chevrolet Corvette Stingray, 1969 Dodge Charger R/T and the 1971 Dodge Challenger R/T).
DLC فراری بر طبق سیاستهای جدید EA , فقط برای 360 منتشر شد.

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
سلام . من update های 1.01 و 1.02 رو دانلود کردم .
فایهای زیر رو برای آپدیت 2 گرفته ام :
SHIFTPCPATCHV1.02_OTHER.exe از سایت رسمی nfs
Need.For.Speed.Shift.Patch.v1.02.Cracked-BAT.rar از سایتهای آپلود سنتر
ولی هنگامی که میخوام اجراش کنم ، پنجره اش یه لحظه (کمتر از یک ثانیه) میاد و میره و هیچ اتفاقی نمیفته . وقتی این فایل رو تو پوشه ای که بازی نصب شده میریزم باز میشه و همینجوری میمونه (دیگه بسته نمیشه) . ولی بازم هیچ اتفاقی نمیفته .
shift.exe اوریجینال هم دانلود کردم و ریختم تو پوشه بازی ، ولی مشکل حل نشد .
واسه نصب این آپدیت چیکار میشه کرد ؟

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
سلام
من پک Need For Speed: Shift Ferrari & Exotic Cars For PC رو از سایت زیر دانلود کردم ولی نمی دونم چطور باید نصب کنم:(:-/حجم فایل هم 112 مگابایت هست
http://www.rapidsharegfx.com/plugin...r-speed-shift-ferrari-exotic-cars-for-pc.html
وقتی از حالت فشره خارج میکنم مثل عکس های زیر هست!
عکس شماره 1 فایل های داخل فایل فشرده بعد از دانلود
عکس شماره 2 فایل ها و پوشه های داخل فایل فشرده DLC_NFS_SHIFT
عکس شماره 3 فایل ها و پوشه های داخل پوشه vehicles
عکس شماره 4 فایل های داخل فایل فشرده game_unpack_v102
لینک عکس ها : http://file.20upload.com/download-1577-1279444863-a026a542371e51ae7d7d89d0bbdbdc5f.rar
ممنون
لطفاهر کسی بلده راهنمایی کنه:((:((;;):">

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
کسی نفهمید چیکار کنم
یک فولدر داخل بازی به اسم MODS درست کن بعد فایلها رو داخلش بریز مثل زیر :

G:\Need for Speed SHIFT\MODS\DLC_NFS_SHIFT

بعد اون نرم افزار jsgme_setup رو نصب کن

بقیشو دیگه نمی دونم :d ولی شاید خودت سر در آوردی

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام .
این پچ Need For Speed: Shift Ferrari & Exotic Cars For PC چی هست ؟میشه لینک دانلود بذارید ، لینک دانلود صفحه قبل خرابه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر