harvest moon

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
من کی گفتم(آرد شکر):confused:....گفتم این (آرد)هست...:cool:
ببین آخه یکی ، دوتا که نیست...!:smile:
اول باید پول دربیاری.....بعد بری خونتو بزرگ کنی...بعد از طریق تلفن وسایل آشپزی سفارش بدی...:biggrin1:
حالا شما این کارها رو بلدی...؟:biggrin1:خب احتمالآ نه...:biggrin1:
میبینی خیلی طولانیه....و پر دردسر:cool:
آی گفتی میثم....چه دورانی با این داشتیم:biggrin1:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
Wow....
آقا چرا اطلاعات غلت به مردم میدی;)
ببین برادر واسه غذا پختن باید اول خونه تو بزرگ کنی....بعد یه سری وسایل بخری...:smile:
خیلی طولانیه...منم حوصله توضیحش رو ندارم..:biggrin1:
ولی اینو بدون که اون عکس بالا که مشخص شده (آرد)هست،نه شکر.:-"

دوست عزیز،حالا من این یه مورد رو اشتباه گفتم در مورد شکر،من این بازی رو حدود 5 یا 6 سال پیش بازی میکردم،طبیعیه که خب یه چیزایی یادم میره،بقیه چیزا در مورد خونه رو که من کاملتر توضیح دادم!!:biggrin1:

اه:mad:
دیونه شدم بابا جون یکی دو روز xbox360تمو دادم آپدیت کنن مجبور به بازی کردن ps1شدیم که به مشکل بر خورد کردیم و همتون چرت و پرت میگین :evil:
یکی میگه توی یه فصل خواص یکی که میگه آرد شکراست(سوادت کجا رفت خود سوپریه میگه این آرد است ):wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
دیگه کمک نیخوام مگر اطلاعات درست و حسابییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییی
ولی من بعید میدونم کسی بدونه :dozing::hurted:

اول از همه این که درست صحبت کن،ما که اینجا نوکر جنابعالی نیستیم!! اصلا وقتی اینجا عضو می شدی قوانین رو خوندی؟
من فقط می خواستم کمک کنم،تمام اطلاعاتی که بهد دادم درست بود غیر از این شکر. حواستو جمع کن یه دفعه دیگه توهین کنی گزارش میدم،شما که خودت سواد داری چرا نمیری تو خودت بخونی؟ چرا میای اینجا سوال میکنی؟!

linkin-park

کاربر سایت
Jan 30, 2010
3
سلام به همگی الان خیال همه رو راحت میکنم دوست عزیزمو harry poter کاملا درست میگن و شما نمیتونید شکر رو از سوپر مارکت شهر بخرید باید از برنامه ی tv shopping که یک شنبه ها پخش میشه وسایل اشپز خونتون رو دریافت کنید همونجوری که هری گفت بعد از 3 روز سفارش هر محصول بدستتون میرسه حالا حدس بزنید اخرین محصولی که سفارش میدین چیه؟
درسته ادویه جات که شامل نمک شکر سرکه و سس قرمزه.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام به همگی الان خیال همه رو راحت میکنم دوست عزیزمو harry poter کاملا درست میگن و شما نمیتونید شکر رو از سوپر مارکت شهر بخرید باید از برنامه ی tv shopping که یک شنبه ها پخش میشه وسایل اشپز خونتون رو دریافت کنید همونجوری که هری گفت بعد از 3 روز سفارش هر محصول بدستتون میرسه حالا حدس بزنید اخرین محصولی که سفارش میدین چیه؟
درسته ادویه جات که شامل نمک شکر سرکه و سس قرمزه.
اقا خاطرات خیلی وقت پیش منو دوباره زنده کردی راستس کسی از شما تونست بره شهر بازی کنه :love::confused:

linkin-park

کاربر سایت
Jan 30, 2010
3
نه ما که نتونستیم بریم ولی جدا که خیلی پیشرفت کردم همه ی اون کارایی رو که برای رفتن به شهر لازم بود کرده بودم الا قرمز کردن قلب همه ی 2خترا و یه توت فرنگیه مخفیم پیدا نکردم. ولی داداش جدا من که باور نمیکنم بره شهر اخه این cd چقد حجم داره که بخاد بره شهر.

einak reiboon

کاربر سایت
Sep 1, 2009
50
نام
رضا
من چه ساعتها این بازی رو کردم
یادش بخیر چه بازی بود
حیف که هیچ وقت تموم نشد

من این بازی رو با Elli تموم کردم . ولی بعد که خواستم با Karen برم نتونستم ، یعنی حوصله شو نداشتم .
وای که چه باحال بود .:x
میگفتن که با کارن میشه رفت شهر .
ولی اگه کسی رفته به شهر بگه تا ببینیم چه اتفاقاتی میافته ؟!!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من این بازی رو با Elli تموم کردم . ولی بعد که خواستم با Karen برم نتونستم ، یعنی حوصله شو نداشتم .
وای که چه باحال بود .:x
میگفتن که با کارن میشه رفت شهر .
ولی اگه کسی رفته به شهر بگه تا ببینیم چه اتفاقاتی میافته ؟!!
city is just a lie :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خودمم حدس میزدم که شهری وجود نداره ، ولی تویه دفترچه رمز هم نوشته بودن درباره اش و توضیح داده بودن .
اونا که برای فروش دست به هر دروغی میزدند!اخه خودت حساب کن توی یه CD همچین چیزی امکان داره؟:D

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
یادش بخیر .... چقدر از عمرمون پای بازی رفت خدا میدونه ..... من تا اوایل سال سوم رفتم دیگه بیخیال شدم ....
در مورد شهر یه زمانی در به در دنبال این قضیه رفتیم اما به جایی نرسیدیم .....
نمیدونم وجود داره یا نه اما هنوز هم کسی ندیدش و هیچی هم ازش موجود نیست نه فیلمی نه عکسی هیچی .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر