راهنمایی در خرید محصولات اپل iPhone - iPod - iPad - MAC - MacBook

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
به نام خدا​

به دنیای APPLE خوش آمدید

خوب فکر کنم همه چیز از عنوان این تاپیک مشخص باشه.
تو این تاپیک قصد دارم در خرید تمامی محصولات اپل به شما دوستان کمک کنم که شامل موارد زیر میشه :

راهنمایی خرید iPhone
راهنمایی خرید iPad و iPad 3G
راهنمایی خرید انواع iPod :
iPod Shuffle - iPod Classic - iPod Nano - iPod Touch

راهنمایی خرید MacBook - MacBook PRO - MacBook Air

راهنمایی خرید MAC Pro - iMAC - Mac Mini

راهنمایی در مورد قطعات جانبی اپل :
AirPort Express - AirPort Extreme - Time Capsule

چند نکته :

۱- در این تاپیک میتونید انواع سوالات (چه نرم افزاری و چه سخت افزاری) را در رابطه با خرید محصولات اپل بپرسید.

۲- به علت اینکه خیلی از دوستان به دلایل مختلف به سیستم عامل ویندوز وابستگی دارند پیشاپیش بگم که تمامی محصولات اپل به صورت کامل از ویندوز پشتیبانی میکنند.

۳- چون قیمت اپل در ایران به هیچ عنوان روند طبیعی نداره ، برای همین بهتره هر زمانی که قیمت یک محصول رو عنوان کردید (به تومان) بگید برای کدام سایت یا فروشگاه هست.
(در اینجا قابل ذکر هست که بنده به هیچ عنوان توصیه نمیکنم که محصولات اپل رو از ایران تهیه کنید)

• Like
Reactions: Xenon360 and Tidus

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
اگه پول دارید برید یه iphone 4 بگیرید تمومش کنید :biggrin1:
(البته یکم دنگ و فنگ خواهد داشت!!!(یکمم نه ها!!!))
ممنون به خاطر تاپیک ;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
اگه پول دارید برید یه iphone 4 بگیرید تمومش کنید :biggrin1:
(البته یکم دنگ و فنگ خواهد داشت!!!(یکمم نه ها!!!))
ممنون به خاطر تاپیک ;)

اتفاقا شدیدا تو فکر خرید یک iPhone 4 هستم.
خیلی هیجان دارم که تکنولوژی Retina رو از نزدیک امتحان کنم.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
حدس می زنین آیفون4 کی بیاد ایران و کی بیاد زیرِ 1 تومن؟ تا آخر تابستون زیر 1 تومن میاد؟

دوست من این که چه زمانی وارد ایران میشه رو به راحتی میشه حدس زد : پس از حداکثر یکی دو هفته از عرضه محصول.
همانطور که میدونید تو کشور ما عاشق دیوانه این سیب گاز زده خیلی زیاده و براش حاضرند قیمتهای نجومی پرداخت کنند تا اولین نفری باشند که محصول جدید شرکت اپل رو در ایران به دست بگیرن ، براشون هم مهم نیست که چقدر پول میدن ، دقیقا مانند آمدن آیپد در ایران ؛ خودم دیدم برای یک آیپد ۸۵۰ دلاری بیش از یک میلیون و ششصد هزار تومان در روزهای اول پرداخت میکردند (هدفشون هم این بود که یک خط سیاه بالای آیپدشون باشه تا با تمام آیپدها موجود تفاوت داشته باشه) !
با وجود همچین کسایی در رابطه با قیمت این محصولات نظر دادن کار اشتباهی هست و مشخصا مدتی نچندان کم طول میکشه تا یک آیفون به قیمتی که ارزش داره در ایران نزدیک شه و این قیمت و مدت زمانش رو نمیشه حدس زد تا زمان عرضه آیفون.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
میشه بگین هکه گوشی lock باعثه چه محدودیت هایی میشه؟

عزیز وایسا گوشی عرضه بشه ، چشممون به جمال سیستم عامل iOS 4 روشن بشه ، بعد نرم افزار هک آنلاک عرضه بشه بعد نهایتا تست بشه تا پاسخ این سوالتون رو بشه به صورت قطعی داد ! :-"

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
من دارم درباره 3gs میگم

با نرم افزارهای هکی که الان اومده تقریبا دیگه تمامی امکانات گوشی رو خواهید داشت ، اما دوست من نرم افزار هک آنلاک کردن برای آیفون به سختی عرضه میشن و این اواخر مشاهده کردم که بعضی ها برای نصب فرمویر جدید با محدودیتهایی رو به رو بودن. (نرم افزار آنلاگ براشون عرضه نشده بود)
برای همین پیشنهاد میکنم یک گوشیه آنلاک تهیه کنید تا این دردسرها رو نداشته باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر