Need For Speed : Hot Pursuit | PS3

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

997659_171796.jpg

Electronic Arts
Criterion Games
Racing
Release: Nov 16, 2010
ESRB: Everyone 10+

طی یک ویدئو در سایت Game Trailers ؛ این بازی هم رونمایی شد .
این بازی همان پروژه مخفی استدیوی Criterion Games هست .
در نمایش E3 2010 این بازی در کنفرانس EA ، معلوم شد که با یک بازی فوق العاده طرف هستیم و بازی شباهت زیادی به عنوان موفق Most Wanted دارد .
تریلر بازی :

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
k203yhx0zvi1zncitny.gif

طی یک ویدئو در سایت Game Trailers ؛ این بازی هم رونمایی شد .
این بازی همان پروژه مخفی استدیوی Criterion Games هست .

با اطلاعات جدید این پست آپدیت خواهد شد .
ما که مشتری پروپاقرص ـه سری NeedForSpeed هستیم :D منتظریم

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
واقعا خبر خوبی بود فکر کنم بالاخره بعد از مدت ها NFS به دوران اوجش برگرده..
یه سوال::biggrin1:
واقعا E3 امسال چی میشه..؟!:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
نیم نگاهی بر ادامه ای که سال هاست منتظرش هستیم و حالا Need For Speed به دوران اوج خود باز می گردد

attachment.php

Need For Speed باز می گردد، این بار به شکوه گذشته و به زمانی که رقیبی نداشت. این بار به دست سازنده توانا و قدرتمند و خالق سری افسانه ای Burnout یعنی Criterion ! همه ما سرعت، جنون و تعقیب و گریز با پلیس های اتوبان های خلوت را با نام Need For Speed می شناسیم، سری بازیی که با جوانی و نوجوانی ما گره خورد اما با اشتباهات مکرر به دست فراموشی سپرده شد. شاید بعد از Most Wanted دیگر آن جنون سرعت ما به وسیله سری Need For Speed ارضا نشد و المان های دوست داشتنی این سری به دست فراموشی سپرده شد اما حالا فرصت جبران و بازگشت به آن المان های دوست داشتنی است.

برای خواندن پیش نمایش به صفحه اصلی سایت بازی سنتر مراجعه کنید.

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
اینم سیر تکاملی سری Hot Pursuit :
03-Hot-Pursuit-LRG.jpg

06-Hot-Pursuit-2-LRG.jpg
GI_img_01.jpg

GI_img_02.jpg
اگه دقت کنید تو همه ی سری ها ماشین اول لامبورگینی مورسیولگو هستش !

درست صحبت کن :d

اون اولی (بهترین NFS تمام دوران از نظر من ، چه خاطره ها که باهاش ندارم ) لامبورگینی روش سلطان السلاطین لامبورگینی دیابلو SV هستش ... رنگ زرد و نوشته SV مشکی رنگ و کشیده دو طرفش ... مورسیولگو سوسولی خر کیه ، به سلطان توهین کردیا ;)

diablo_sv_img08.jpg

( چه خاطراتی یهو زنده شد ولی ... چه قدر با یه NFS III حال می کردیم ها ... نه گیر گرافیک بودیم ، نه فیزیک ، نه صدا ، نه هیچ چیز ... همین که ال نینو رو با رمز God آزاد می کردیم با اون مرسدس و فکر کنم یه فراری کلی حال میداد ... با این جناب دیابلو و اون ال نینو پلیس میشدیم میخ می کاشتیم جلوی مسابقه ملت هم رو دستگیر می کردیم ... ای روزگار ، زود پیرمون کردی :()

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
درست صحبت کن :d

اون اولی (بهترین NFS تمام دوران از نظر من ، چه خاطره ها که باهاش ندارم ) لامبورگینی روش سلطان السلاطین لامبورگینی دیابلو SV هستش ... رنگ زرد و نوشته SV مشکی رنگ و کشیده دو طرفش ... مورسیولگو سوسولی خر کیه ، به سلطان توهین کردیا ;)

diablo_sv_img08.jpg

( چه خاطراتی یهو زنده شد ولی ... چه قدر با یه NFS III حال می کردیم ها ... نه گیر گرافیک بودیم ، نه فیزیک ، نه صدا ، نه هیچ چیز ... همین که ال نینو رو با رمز God آزاد می کردیم با اون مرسدس و فکر کنم یه فراری کلی حال میداد ... با این جناب دیابلو و اون ال نینو پلیس میشدیم میخ می کاشتیم جلوی مسابقه ملت هم رو دستگیر می کردیم ... ای روزگار ، زود پیرمون کردی :()
حالا تو هم اینقد سخت نگیر :D
حتما یادشون نبوده یه مورسیو لگو بذارن ، SV گذاشتن :D
ولی من همه ی سریاش رو بازی کردم 2ـش رو یه رمز داشتم (نمیدون 2 بود یا 3 ) ماشین میشد عین دایناسور :))

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
حالا تو هم اینقد سخت نگیر :D
حتما یادشون نبوده یه مورسیو لگو بذارن ، SV گذاشتن :D
ولی من همه ی سریاش رو بازی کردم 2ـش رو یه رمز داشتم (نمیدون 2 بود یا 3 ) ماشین میشد عین دایناسور :))

پسرم ، قند عسل ... اون موقع که سلطان دیابلو SV سریعترین و پر ابهت ترین و محبوب ترین و یه عالمه ترین دیگه میون سوپر اسپرت ها بود و همه جلوش تعظیم میکردن موسیولگو هنوز وجود خارجی نداشت اصلا ... خداییش یه بار دیگه اسم مورسیولگو رو کنار دیابلو بیاری ازت میرنجم ، باز رونتون یه چیزی ... کنار گالاردو که اگه اسمش رو بیاری رسما حکم تیر داری ... اسم دیابلو رو میشه کنار لامبورگینی هایی مثل Countach آورد نه هر لامبورگینیی !!!

در مورد رمز هم یادمه که تو نسخه سوم رمز god رو تو صفحه اصلی میزدیم سه تا ماشین آزاد می کرد یه مرسدس سوپر اسپرت نقره ای ، ال نینو و یه ماشین دیگه ... حالا منظورت از دایناسور چیه رو نمیدونم :d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
پسرم ، قند عسل ... اون موقع که سلطان دیابلو SV سریعترین و پر ابهت ترین و محبوب ترین و یه عالمه ترین دیگه میون سوپر اسپرت ها بود و همه جلوش تعظیم میکردن موسیولگو هنوز وجود خارجی نداشت اصلا ... خداییش یه بار دیگه اسم مورسیولگو رو کنار دیابلو بیاری ازت میرنجم ، باز رونتون یه چیزی ... کنار گالاردو که اگه اسمش رو بیاری رسما حکم تیر داری ... اسم دیابلو رو میشه کنار لامبورگینی هایی مثل Countach آورد نه هر لامبورگینیی !!!

در مورد رمز هم یادمه که تو نسخه سوم رمز god رو تو صفحه اصلی میزدیم سه تا ماشین آزاد می کرد یه مرسدس سوپر اسپرت نقره ای ، ال نینو و یه ماشین دیگه ... حالا منظورت از دایناسور چیه رو نمیدونم :d
دیگه تکرار نمیشه !!! :D
اون دایناسوره تو 2ـش بود که بوقش هم فریاد دایناسور بود :D
----------------------------------------------------------------------------------------------
راستی اینم گیمپلی بازی در E3

http://www.youtube.com/watch?v=c4tLFMsaKYs

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
اون دایناسوره تو 2ـش بود که بوقش هم فریاد دایناسور بود :biggrin1:
اره تو نسخه-ی NFS2 بود . یادش بخیر ZR2000 رو میزدیم درست یادم نیست اون ماشین فضایی رو باز میکرد اون قرمزه . محمد میگم این چیزا که میگی دشنامِه !؟!؟ این اسنا چین ؟! :D

• Like
Reactions: Kainé

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر