Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

abi_joon

کاربر سایت
Sep 30, 2008
47
نام
Abbas
گزینه godmode یا همون جان بی نهایت رو از ترینر بردار درست میشه

سلام
مرسی از راهنماییتون ! :smile:

اما من بدون ترینر هم امتحان کردم ، وقتی که داره لود میکنه اون پایین نوشته لودینگ چند بار خاموش و روشن میشه بعد گیر میکنه (( صدای موزیک میاد اما بازی اجرا نمیشه یعنی این لودینگ رد نمیشه )) :(

حالا میگین باید چه کار کنم ؟ :confused:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
من ار کجا کرک razor رو بگیرم ؟
بابا این ماسک گازو نمیزاره !100% مشکل از کرک بازیه !!!!قبلش میزاشتا !!!!
الان ایکن ماسک قرمزه کنارشم عدد 7 زده !!
این کرک جدیدو ار کجا بگیرم !سرچ میکنم نیست .:(

abi_joon

کاربر سایت
Sep 30, 2008
47
نام
Abbas
سلام
مرسی از راهنماییتون ! :smile:

اما من بدون ترینر هم امتحان کردم ، وقتی که داره لود میکنه اون پایین نوشته لودینگ چند بار خاموش و روشن میشه بعد گیر میکنه (( صدای موزیک میاد اما بازی اجرا نمیشه یعنی این لودینگ رد نمیشه )) :(

حالا میگین باید چه کار کنم ؟ :confused:

بازی رو پاک کردم از دوبار نصبش کردم ، مشکل حل شد ! :smile:

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
کسی از پچ خبری نداره؟ این بازی بدونه پچ نمی شه رفت فریم ناجوره سایت بازی هم رفتم نبود, اصلا پچ میدن؟!!

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
کسی از پچ خبری نداره؟ این بازی بدونه پچ نمی شه رفت فریم ناجوره سایت بازی هم رفتم نبود, اصلا پچ میدن؟!!
:biggrin1:hey man:biggrin1:just upgrade:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
مهرداد بازی خیلی سنگینه با پچ فکر نکنم خیلی حل بشه البته الکی سنگینه به نظر من یه جورایی حالت مد یا کلاس داره واسه سازندش

TimeShifts

کاربر سایت
May 1, 2010
46
Nice Metro

[FONT=&quot]چه عجب یک نفر از این شاهکار تعریف کرد.[/FONT]
[FONT=&quot]من تغریبا تمام نشریاتی که به نوعی با بازی سر و کار دارند را می خونم ! تغریبا همشون الکی از این شاهکار ایراد گرفته بودند ( دنیای بازی ، عصر ارتباط ، عصر شبکه و ...) تا این که بالاخره کلیک یک چیز خوب از این بازی نوشت !![/FONT]
[FONT=&quot]باز هم به کلیک (که تغریبا رایگانه !!):eek:[/FONT]

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
[FONT=&quot]چه عجب یک نفر از این شاهکار تعریف کرد.[/FONT]
[FONT=&quot]من تغریبا تمام نشریاتی که به نوعی با بازی سر و کار دارند را می خونم ! تغریبا همشون الکی از این شاهکار ایراد گرفته بودند ( دنیای بازی ، عصر ارتباط ، عصر شبکه و ...) تا این که بالاخره کلیک یک چیز خوب از این بازی نوشت !![/FONT]
[FONT=&quot]باز هم به کلیک (که تغریبا رایگانه !!):eek:[/FONT]
شما کلا حال میکنی تاپیکارو الکی بیاری بالا؟وقت مارو میگیری؟اون از مافیا این از این

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
:biggrin1:hey man:biggrin1:just upgrade:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
مهرداد بازی خیلی سنگینه با پچ فکر نکنم خیلی حل بشه البته الکی سنگینه به نظر من یه جورایی حالت مد یا کلاس داره واسه سازندش

اتفاقا باید سنگین باشه با این همه مه گرد غبار وصد البته باید کارت قوی داشته باشی:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
کسی از پچ خبر نداره که فریم بازی رو درست کنه؟ معمولا این جور بازی ها بعدش کلی پچ می اومد
پچ که من چیزی در موردش نشنیدم ولی اگه گرافیکت ATI هست درایور 10.5 رو دانلود کن چون ادعاش شده که مشکلات بسیاری که توی بازیهای اخیر ایجاد شده رو برطرف میکنه:

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
با سلام خدمت دوستان عزیز. ببخشید میدونم خیلی از زمان این بازی گذشته ولی مشکلی دارم که

گویا قابل حل نیست.

هر کرکی که وجود دارد در جهان برای این بازی را امتحان کردم از رازور گرفته تا بقیه ولی هنوز هم تا منو بازی میاد و میپره بیرون پیغام excute میده.
خواهشا کمک کنید

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان من وقتی بازی رو نصب میکنم وارد بازی میشه و مشکلی نیست!ولی وقتی سیستم رو خاموش میکنم و سری بعد میام با این ارور مواجه میشم.کارتم هم اخرین اپدیت رو داره!
http://reza98.persiangig.com/ga/Untitled.jpg

نظری ندارید؟ هر سری میخوام اجرا کنم باید یکدور اخرین اپدیت کارت گرافیک و بعد اپدیت فیزیک رو نصب کنم تا اجرا بشه!

من با تنظیماتش اشنا نیستم ،کلا PC-Gamer نیستم:D از این دنگ و فنگهای PC بدم میاد که کنسول رو ترجیح میدم- ولی بازیش گرافیک مخوفی داشت-خوشمان امد:D

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
دوستان من وقتی بازی رو نصب میکنم وارد بازی میشه و مشکلی نیست!ولی وقتی سیستم رو خاموش میکنم و سری بعد میام با این ارور مواجه میشم.کارتم هم اخرین اپدیت رو داره!
http://reza98.persiangig.com/ga/Untitled.jpg

نظری ندارید؟ هر سری میخوام اجرا کنم باید یکدور اخرین اپدیت کارت گرافیک و بعد اپدیت فیزیک رو نصب کنم تا اجرا بشه!

من با تنظیماتش اشنا نیستم ،کلا PC-Gamer نیستم:D از این دنگ و فنگهای PC بدم میاد که کنسول رو ترجیح میدم- ولی بازیش گرافیک مخوفی داشت-خوشمان امد:D

چه گرافیکی داری و چه ویندوزی؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
چه گرافیکی داری و چه ویندوزی؟
9800 GT -ویندوز 7 -64 بیت

نمیدونم هر سری باید کارت گرافیک رو اپدیت کنم تا بره تو بازی!ولی از Device manager میرم - اپدیت به همون تاریخ هست و جدیده.

میگم چطوره یه ویندوز 32 بیت ویستا نصب کنم برای بازی؟

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
9800 GT -ویندوز 7 -64 بیت

نمیدونم هر سری باید کارت گرافیک رو اپدیت کنم تا بره تو بازی!ولی از Device manager میرم - اپدیت به همون تاریخ هست و جدیده.

میگم چطوره یه ویندوز 32 بیت ویستا نصب کنم برای بازی؟

اره بیا ویستا 32 بیت نصب کن به احتمال زیاد مشکلت حل میشه .(دلیلش هم همین بود که ازت خواستم بگی ویندوزت چیه)
راستش من هم چند ماه قبل که 7 داشتم همچین مشکلی رو که شما داری با Dirt 2 داشتم .که موقعی که ویستا نصب کردم حل شد.به هر حال امیدوارم مشکلت حل بشه.;)

• Like
Reactions: capitanrayan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر