Cartoon Center

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
این شبکه ی Nickelodeon هم اگه کسی بتونه بگیره,اونم کارتونای خیلی باحالی میزاشت (چند سال پیش می گرفتیمش..)

پ.ن: Vh1 هم خوب است!:biggrin1:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
Nickelodeon هم چیز خوبیه... باب‌اسفنجی شلوار مربعی میزاره و گربه‌سگ دیگه :D آخر شب هم یه سری Sitcomهای تینیجری میزاره بعضیاشون برای تفریح بد نیستن :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Nickelodeon هم چیز خوبیه... باب‌اسفنجی شلوار مربعی میزاره و گربه‌سگ دیگه :D آخر شب هم یه سری Sitcomهای تینیجری میزاره بعضیاشون برای تفریح بد نیستن :D
اون کارتونه که پسره و 2 تا فرشته هستند رو نشون میده :D ؟ اندی بود چی بود :D . خیلی بانمک بود اون :D .

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا من امروز بر اثر یک اتفاق قسمت اول کارتون دوقلوهای افسانه ای (!) رو دیدم
یعنی من برای چند ثانیه رفتم تو کما و برگشتم...
کارتون بچگی زیاد میدیدم ولی این روی من یه اثر فوق العاده ای گذاشته بود
خیلی کارتون حماسی ای بود
کلا نصف تخیلات امروز من متاثر از دیدن این کارتون توی بچگی بود
تیتراژش رو براتون میذارم اگه خوشتون میومد ازش ببینینش شارژ شید اساسی !
http://www.4shared.com/video/a4ZhAtBY/Twins_of_Destiny.html
کارتون (البته فقط کارتون) هم کارتون های قدیم... چیه چرندیات امروز...
راستی اگه کسی کیفیت بهتری از اینی که گذاشتم داره یا دیده لطفا معرفی کنه بهم میخوام کلشو یبار دیگه ببینم !

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
جمع کنید بابا کارتون کارتون‌های قدیم یعنی چه؟ الان خیلی کارتونای با کیفیتی هستند :D Flapjack کی دیده اینجا؟ باب اسفنجی رو گاز گاز میکنه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جمع کنید بابا کارتون کارتون‌های قدیم یعنی چه؟ الان خیلی کارتونای با کیفیتی هستند :D Flapjack کی دیده اینجا؟ باب اسفنجی رو گاز گاز میکنه
یک درصد از جذابیت های کارتون ، گیم ، انیمه ، فیلم یا هر چی دیگه رو الان نداره ! حالا درسته یه چیزای قشنگی هست الان ولی جذابیت قدیمی ها خیلی بیشتر از جدیدا بود !

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
جمع کنید بابا کارتون کارتون‌های قدیم یعنی چه؟ الان خیلی کارتونای با کیفیتی هستند Flapjack کی دیده اینجا؟ باب اسفنجی رو گاز گاز میکنه
البته خودم از اصل این جمله ی "... هم ... های قدیم" زیاد خوشم نمیاد و قبولش ندارم ولی بعضی وقتا استثنا وجود داره .
کارتونهای قدیم یکم جلوتر از سن بچه های اون زمان بودن . به داستان هاشون توجه کنی متوجه میشی .
برای همینه که یادمه خیلی از پدر و مادر هاهم کنار بچه ها میشستن و تماشا میکردن .
وقتی هم امروز یاد کارتونهای زمان کودکی میوفتیم باخودمون نمیگیم چه مشنگایی بودیم با این مزخرفات سرگرم میشدیم .
کارتون های امروز کاملا مخصوص بچه های زیر 13-12 سال ساخته میشن و اگرهم کسی بالاتر از این سن خوشش بیاد بخاطر fun و مفرح بودنشونه !

هایدی و حنا
اینا که خاله زنکی و دخترونه بود نبایدم خوشت میومد ! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
آقا قدیما کارتون آنشرلی با موهای هویجی :biggrin1: میداد...اون آهنگ اولش که جرج مایکل میخوند و خیلی قشنگ بود رو کسی میتونه بزاره؟؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
آقا قدیما کارتون آنشرلی با موهای هویجی :biggrin1: میداد...اون آهنگ اولش که جرج مایکل میخوند و خیلی قشنگ بود رو کسی میتونه بزاره؟؟
اسم اون آهنگ Careless Whisper هست که مال موقعیه که جورج مایکل توی یه گروه به اسم !Wham بوده. توی گوگل بزن راحت آهنگ رو پیدا می‌کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر