Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
با سلام من توي چپتر 4 توي مرحله ي outpost گير كردم اون جايي كه بايد از تراختوره! بريم بالا بعد از نردبونه بريم بالا بعد دوتا پرنده ميان كه نميتونم بكشمشون قطب نما هم جلومو نشون ميده كه نميتونم برم اون طرف ديوار!! ميشه بگيد بايد چيكار كرد؟:blushing::blushing:
میشه یه شات از این قسمت بذاری؟
اینجوری بهتره

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
سلام

خوب دوستان من خیلی وقت بود بازیو تموم کردم و چون انگلیسیم خوبه به اون صورت چند چیز رو که فهمیدم براتون شرح میدم

فقط بخاطر اینکه داستان لوس نشه داخل اسپویلر میزارم

خطر لوس شدن داستان بازی

اگر تا الان بازی نکردید نخوانید

ارتیوم کسی که از همون بدو تولد در مترو به دنیا اومده و دیدی از دنیای بیرون نداشته
در واقع وقتی بازی میکنید کم کم پی به منزوی و نا امید بودن ارتیوم میبرید
وقتی که میلر
(فکر کنم درست گفتم همون سلحشور اول بازی که اومد کمک و بعد رفت که گفت اگه بر نگشتم پلاکشو ببرم به استگاه پلیس)

در واقع ارتیوم از این فرصت استفاده میکنه که پا به تونل های مترو مسکو بزاره و دست از این زندگی یکنواخت و رخوت اورش بکشه
در واقع هم کمک میکنه که نیروی کمکی به استگاهشون برسه

ببینید حالا موجوداتی که در این بازی هستند مخصوصا اون سفیده که ذهنو از کار میندازه از نظر من اینده رو میدیده و فهمیده که ارتیوم یه روز اونارو از بین میبره و در طی بازی چندین بار سعی میکنه که شمارو از راه به در کنه :cheesygri
وقتی که در پای برج هستید و دارید با یه ارتش از موجودات میجنگید
در واقع در اول بازی اینجا بودید و این یه فلش از اینده بازی بود که ترفندی در بازی هاس ;)

در واقع موقعی که لیزر میسو (همون مقیاس سنج موشک) رو روی محل مرکز اون موجودات تنظیم میکنید او موجود بازم از راه درو سعی میکنه که به ذهن شما نفوذ کنه و شما رو تسخیر کنه که نهایتا شما از بالای برج به پایین سقوط میکنید و :laughing:

اما اگه راه درست رو برید و اونو در ذهنتون از بین ببرین در واقع شما در عالم واقعیت یه دیمون رو از بین میبرید و موشکا به هدف شلیک میشند و بازی تموم میشه

چیزی که منو خیلی متعجب کرد این بود که داستان رمان مترو 2033 با وضوح به بازی منتقل شده بود و ادم حس میکرد واقعا در بازی وجود داره

صدا گذاری عالی . گرافیک عالی و از همه مهمتر طبیعی بودن فوق العاده از حرکت کارکتر ها تا وسایل امرار معاش و جنگ و ... که واقعا همگی عالی کار شده بودن

و از همه جالبتر اینکه امکان داره رمان 526 صفحه ای اقای دیمیتری گولوسکوو به نام Metro 2034 هم ادامه این بازی باشه

همه چیز در حد شایعه ست هنوز

ولی امید دارم چون واقعا بازی موفقی بود

پیروز و موفق باشید

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی رو بالاخره گرفتم
متاسفانه اوضاع فریم ریت بازی از استاکر هم خراب تره!با 8800 GTS حتی تو رزولوشن 720p و روی تنظیمات مدیوم هم بزور 25 فریم می گیرم!:sick:
واقعا حالم بهم میخوره از هر چی بازی روسی و اروپای شرقی که فقط روی های اند PC ها میشه 30 فریم بزور ازشون گرفت!
با اینکه بازی کنسولی هست و باید نسبت به بازیی مثل استاکر فریم ریت بهتری بده بازم مشکل داره!نمی دونم چه جوری این بازی روی 360 اجرا شده!؟

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
وقتی برای اولین بار می خواییم بریم تو شهر , اسم مرحلشم dead city هستش ,یه مشکل عجیب من دارم !
وقتی میگه ماسک گازو بزن ,هر چه قدر G رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته , اخرشم خفه میشه !مشکل از کرک بازیه ؟:confused:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
وقتی برای اولین بار می خواییم بریم تو شهر , اسم مرحلشم dead city هستش ,یه مشکل عجیب من دارم !
وقتی میگه ماسک گازو بزن ,هر چه قدر G رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته , اخرشم خفه میشه !مشکل از کرک بازیه ؟:confused:
از اینجور باگا زیاد داره یه بار از بازی بیای بیرون بری تو درست میشه

abi_joon

کاربر سایت
Sep 30, 2008
47
نام
Abbas
سلام دوستان
یه مشکلی هست توی یه مرحله ای به اسم DEPOT ، دقیقا" اوایل این مرحله هستم !!!
اول این مرحله اینه ، همین جوری که ارتیوم و دوستش دارن با ترن رو ریل میرن که یه نفر روی ریل هست تا اینا رو میبینه دست به فرار میزنه تا بره دوستاش رو خبر کنه تا میرسیم جایی که ...
قطارهای خراب اطراف این 2 نفر هست بعدش از داخل اونا جنورها می ریزن دوست ارتیوم رو میگیرن و میکشن بعد این ترن می افته توی یه سرازیری بعدش این ترن چپ میشه ...

مشکل بازی من همین جاست ، نمیدونم چرا بازی محیط اطراف رو لود نمیکنه !!! :((

وقتی بازی رو از دوباره لود میکنم ، توی لودینگش گیر میکنه ! :(

تمام کرکها رو امتحان کردم ((Razor , SKIDROW)) به غیر از این 71.98 مگابایتی رو هنوز امتحان نکردم !

میشه کمکم کنین تا من این بازی رو تمامش کنم ؟! :confused:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
سلام دوستان
یه مشکلی هست توی یه مرحله ای به اسم DEPOT ، دقیقا" اوایل این مرحله هستم !!!
اول این مرحله اینه ، همین جوری که ارتیوم و دوستش دارن با ترن رو ریل میرن که یه نفر روی ریل هست تا اینا رو میبینه دست به فرار میزنه تا بره دوستاش رو خبر کنه تا میرسیم جایی که ...
قطارهای خراب اطراف این 2 نفر هست بعدش از داخل اونا جنورها می ریزن دوست ارتیوم رو میگیرن و میکشن بعد این ترن می افته توی یه سرازیری بعدش این ترن چپ میشه ...

مشکل بازی من همین جاست ، نمیدونم چرا بازی محیط اطراف رو لود نمیکنه !!! :((

وقتی بازی رو از دوباره لود میکنم ، توی لودینگش گیر میکنه ! :(

تمام کرکها رو امتحان کردم ((Razor , SKIDROW)) به غیر از این 71.98 مگابایتی رو هنوز امتحان نکردم !

میشه کمکم کنین تا من این بازی رو تمامش کنم ؟! :confused:
گزینه godmode یا همون جان بی نهایت رو از ترینر بردار درست میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر